Skoči na vsebino

[nominacije] GOTY 2020


Priporočeni prispevki

MIHA_IS_GOD reče pred 58 minutami:

Mogoce bi blo vredno razmislit o kakem drugem pristopu h glasovanju. Ne mislim za nominacije, ampak za koncno glasovanje.

 

Ker dosti nas ni igrala vseh top iger in potem glasujemo samo za tiste katere smo. Jest npr. nism uspel zacet z TLOU2 in mislim da bi bla igra leta zame ce bi jo. Dost ljudi nima switch al pa ktere druge konzole in imajo multi platform naslovi potem prednost.

 

Recimo top 10 iger se ocenjuje z 1-10 in potem tista z najvisjo oceno zmaga. Lahk se doda se prag minimalnega stevila glasov. Mislim da bi bla bolj realna slika kaj je mn3 dogajalo letos. Ker sicer je bolj most played game of the year.

 

Al bi blo to prekomplicirano?

JEst sem glasoval za Demon Souls, pa ga nisem igral.

Povezava do prispevka

Ori and the will of the wisps

Wasteland 3

Streets of rage 4

tetris effect: connected ( a velja ker je samo nadgradnja?)

 

  

Weraziel reče pred 2 urama:

Sorry za offtopic, zanimivo mi je kako ni nihče izbral Wastelands 3, baje je hud špil, sam nism mel cajta igrat

 

potrjujem da je hud

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Superduper animacija:

- Cyberphunk 2077 (navkljub vsem neprilikam v spilu, me je gladko potegnu not, kot noben letos. Granted, nisem velik stvari letos tut igral, zato je moje mnenje verjetno biased to high hell :D )

 

Nominacije ostalih:

- Factorio (avgusta letos po vec kot sestih letih je prisel do 1.0 verzije. Mi ni treba posebej poudarjat zasvoljivosti)

- Noita (kot je en dejal na Steam reviewih - How to kill yourself simulator 2020. Nepopustljiva, zajebana ko sam hudic, nic te ne vodi za roko, pa se folk, ki je pomagal pri izdelavi Baba is You je bil tule zraven. Eden najboljsih rougelikeov zadnjih let, ki me je prevzel na isti nacin kot Dead Cells, ceprav sta si igri ful razlicni med sabo)

- Hades (samosvoja, isometric look, nadzor in fajt sta tight ko rit od purana na Thanksgiving, atmosfericna, zasvoljiva... Whole nine yards, si zasluzi bit tule :) )

EDIT: Pozabu se na:

- Desperados 3 (Shadow Tactics na divjem zahodu. 'Nuff said. Ena izmed boljsih serij komandovscin vobce, ki se je po tisti slabi dvojki iz davnega 2006 pobrala nazaj in fuckin' style)

EDIT #2: @Ćamir (izbrisani) ti si ful big fan od Baba est Du, anede? Noito si ze poskusil? Cist premal se pomoje govori o tem spilu tule gor, mogoc celo topic odprem :)

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 8 minutami:

EDIT #2: @Ćamir (izbrisani) ti si ful big fan od Baba est Du, anede? Noito si ze poskusil? Cist premal se pomoje govori o tem spilu tule gor, mogoc celo topic odprem :)

Sem mega fan Baba is You, res obožujem to igro (nisem končal, tatežje puzzelne šparam za penzijo). Noito imam, vendar sem jo samo sprobal. Ene tri štiri rune. Mi sicer čisto dogaja, vendar takrat nekako nisem imel časa, da bi se povsem poglobil, na pol pa nisem želel. A drugače hitro zapopadeš zadevo, ali je learning curve dolg? 

Povezava do prispevka

Ni holding your hand experience, nic ti ni razlozeno niti od zacetka ne. Tu je wizard, z dvema wandoma in parimi spelli, zej pa mars v rudnik ter cim globje v zemljo. Nima zej nekih advanced prijemov, da bi learning curve bil dolg, bolj je v smislu, da se naucis previdno hodit naokol, si vzet cajt za dolocene enemyje, nabrat par novih wandov in spellov ter gruntanje, kaj naredi katera magicna tekocina v spilu, teh je recimo ful ogromno

 

Pogruntas si jo dokaj hitro, IMHO, sam gameplay je pa druga zgodba, kjer v 2D platformerju meris z misko v vse smeri, mimgrede ponesreci pades v ogromen tank z nekim strupom, razcefukas polovico levela... Men je glih ta razfukabilnost okolja ful zabaven aspekt spila. Sam nazdor karakterja mi je bil mal unorthodox na zacetku, tut zdle mi je se vedno, ker sem totalno za en kurac v tem spilu ( :D ) ampak je res neverjetna izkusnja, ko jo enkrat zaobvladas. Sploh, ko si naredis kombinacije spellov na palcah, teh moznosti je skor neomejeno in nato floatas v luftu nad miljon enemyji pod tabo, ter jih samo zasuvas z vsemi spelli, ki jih premores

 

Men je carska, arguably boljsa od Hadesa, ce sem iskren :)

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 1 uro:

Ni holding your hand experience, nic ti ni razlozeno niti od zacetka ne. Tu je wizard, z dvema wandoma in parimi spelli, zej pa mars v rudnik ter cim globje v zemljo. Nima zej nekih advanced prijemov, da bi learning curve bil dolg, bolj je v smislu, da se naucis previdno hodit naokol, si vzet cajt za dolocene enemyje, nabrat par novih wandov in spellov ter gruntanje, kaj naredi katera magicna tekocina v spilu, teh je recimo ful ogromno

 

Pogruntas si jo dokaj hitro, IMHO, sam gameplay je pa druga zgodba, kjer v 2D platformerju meris z misko v vse smeri, mimgrede ponesreci pades v ogromen tank z nekim strupom, razcefukas polovico levela... Men je glih ta razfukabilnost okolja ful zabaven aspekt spila. Sam nazdor karakterja mi je bil mal unorthodox na zacetku, tut zdle mi je se vedno, ker sem totalno za en kurac v tem spilu ( :D ) ampak je res neverjetna izkusnja, ko jo enkrat zaobvladas. Sploh, ko si naredis kombinacije spellov na palcah, teh moznosti je skor neomejeno in nato floatas v luftu nad miljon enemyji pod tabo, ter jih samo zasuvas z vsemi spelli, ki jih premores

 

Men je carska, arguably boljsa od Hadesa, ce sem iskren :)

Pismo boljša od Hadesa? Jaz sem sprobal en kup telih indie zadev takrat in tudi Noito, sam me je Hades bolj vlekel... je pa bolj mainstream hades, vse razloženo v nulo, tukaj noita je pa bolj kot si rekel steep learning curve... jaz sem se mal izživljal z wandi, sam tko proper master pa nisem postal tako da ne vem, a bi probal še enkrat al ne :D

Povezava do prispevka

Js sem oba kupu se v early accessu - in Hadesa in Noito, pa tut priznam, da me je Hades na zacetku bolj vlekel, pol ko je Noita prisla v 1.0 verzijo, sem pa mel change of hearth :D

 

Obadva naslova sta mojstrovini, tu ni debate. Sta si v gameplayu in prijemih razlicna. Ka pa vem, mene je Noita verjetno bolj potegnila not zarad old school filinga, onih in-yo-face situacij, ko te spil prisili, da se po polzje premikas naprej, plus ti napoji, ki jih pobiras sproti in razlicne tekocine (voda, kri, slime, berserkium ( :wub: ))  dajo tolk razlicnih moznosti za build svojga karakterja, zraven pa se vsi spelli in razlicni wandi... Huda je ko svinja :) Hades je bolj streamlined experience ja, ceprav ma takisto nor gameplay :)

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Super nominacija: 

The Last of US 2

 

Nominacija: 

Ghost of Tsushima

WRC 9

Microsoft Flight Simulator 2020

AC Valhalla

Football Manager 2020

Overcrowd: A Commute 'Em Up

Spelunky 2

 

(Cyberpunk 2077) nominiram drugo leto, ko bo igra pripravljena

 

uredilo bitje Boba-Fett
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...