Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Mislim Feget je spremenil mnenje o Switchu, ko je dobil v roke OLEDa, kar je pomojem overhyped.  Pač boljši ekran, ki ima celo isto resolucijo ne more biti gamenchanger.

 

Če na switch gledaš, kot na WiiU Pro, potem je to ena najboljših konzol ever made, oziroma najboljši popravni izpit, kar obstaja. Če pa gledaš na Switch kot na popolnoma novo konzolo, ki je izšla leta 2017, bo pa prvi opis fegeta bolj držal, saj so pa to največja pasja jajca, kadarkoli narejena.

 

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka

Prvi switch je bil res cheap plastika, joyconi so opletali bolj kot fegetov penis brez viagre, joyconi so driftali bolj kot njegovo mnenje pred in po nakupu nečesa.. Pač, zanič hardware totalno. Bojda so to malo popravili v OLEDu ampak če je to kar 2021 passa kot upgrade pa tut ne vem.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Če na switch gledaš, kot na WiiU Pro, potem je to ena najboljših konzol ever made, oziroma najboljši popravni izpit, kar obstaja. Če pa gledaš na Switch kot na popolnoma novo konzolo, ki je izšla leta 2017, bo pa prvi opis fegeta bolj držal, saj so pa to največja pasja jajca, kadarkoli narejena.

WiiU walked so Switch could run. 

 

Switch je vse tisto kar so si mnogi želeli, da bi bil WiiU ko je izšel. Tako, da brez faila od WiiU nikoli nebi imeli eno najuspešnejših konzol izpod rok Nintenda. Tako, da ja WiiU je bil neke vrste Switch prototip ali pa kot si sam rekel Switch neke vrste WiiU Pro.

Povezava do prispevka

Nevem zakaj tko hejtate switch. Meni je super handheld konzola. Perfomance je zalosten, to bi edino spremenil. Da ne drzijo nekatere igre niti 30fps, je zalostno. Input lag je grozljiv pri nekaterih. Ce bi vecina iger laufala 60fps in malo lepse zgledala, bi to blo to. Zaenkrat je taka samo pescica. 

 

Glede poceni izdelave - jst sem svojega (v2 verzija) pohodil, bil je v torbi in sem se spotaknil in stopil direkt na polovico ekrana (100kg). Ko sm ga vzel v roke sem se hmali jokal, bil je cel zvit na eni strani in deformiran. Ko sm ga ravnal je pokalo in škrtalo, takrat sem se poslovil od njega. Potem pa ga s strahom zazenem in itak pricakujem, da se ne bo bootal ali pa da bo shattered screen - pa se hudic zazene kot, da mu nic ni - ekran niti razpokice. Nism mogu verjet - res sturdy zadeva. 

 

Tako je zgledal, samo se bolj zvit:

 

 

 

 

B33DADDF-22DC-4713-A15B-FBDC2513ADAE.jpeg

Povezava do prispevka
B-Magic reče pred 9 minutami:

Nevem zakaj tko hejtate switch.

 

B-Magic reče pred 9 minutami:

Perfomance je zalosten. Da ne drzijo nekatere igre niti 30fps, je zalostno. Input lag je grozljiv pri nekaterih.

+ Overpriced zastarel hardver

+ Res ostudne Nintendo poslovne prakse na splošno

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Meni je Switch kr zakon zadeva. Portability mi je res ogromen plus. 50-50 handheld ali docked + pro controller. Res pa je, da na njem v 95% igram samo Nintendo 1st party naslove (Zelda, Mario, Luigi's Mansion, Fire Emblem, Pikmin, Splatoon) in indie špile (Hollow Knight, Death's Door, Bastion, Cuphead, Guacamelee! 2, Katana Zero, Hades, Dead Cells) tu pa tam pa še z kolegi kak local coop špil ala Towerfall in podobni.

 

3rd party naslove pač kupim na drugih platformah.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
B-Magic reče pred 1 uro:

Nevem zakaj tko hejtate switch. Meni je super handheld konzola. Perfomance je zalosten, to bi edino spremenil. Da ne drzijo nekatere igre niti 30fps, je zalostno. Input lag je grozljiv pri nekaterih. Ce bi vecina iger laufala 60fps in malo lepse zgledala, bi to blo to. Zaenkrat je taka samo pescica. 

 

Glede poceni izdelave - jst sem svojega (v2 verzija) pohodil, bil je v torbi in sem se spotaknil in stopil direkt na polovico ekrana (100kg). Ko sm ga vzel v roke sem se hmali jokal, bil je cel zvit na eni strani in deformiran. Ko sm ga ravnal je pokalo in škrtalo, takrat sem se poslovil od njega. Potem pa ga s strahom zazenem in itak pricakujem, da se ne bo bootal ali pa da bo shattered screen - pa se hudic zazene kot, da mu nic ni - ekran niti razpokice. Nism mogu verjet - res sturdy zadeva. 

 

Tako je zgledal, samo se bolj zvit:

 

 

 

 

B33DADDF-22DC-4713-A15B-FBDC2513ADAE.jpeg

Men za handheld dol visi 370€ oz celo 450€ dat za konzolo k je švohnejša od Shielda je pa dobesedno kraja pri belem dnevu. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Še vedno je hands down Switch OLED najboljša handheld konzola ever made. Noro veliko iger, od tega par res hudih ekskluziv, najlepši in največi handheld ekran do sedaj, top kontrolerji (seveda ne uradna jajca ampak drugi) in ergonomija. Fuuuul dobrih dealov na nintendo storu - mislim da sem za ene 50 dolarjev nabavil že ene 10 res hudih iger. 

 

Samo ni pa primerljiv s ps5 v docked mode - pač moraš vedeti kaj hočeš od konzole. 

Povezava do prispevka

In katera je boljša pametnjakovič:rofl:

 

Gameboy je bolj legendaren, samo s tistim odurnim zelenim ekranom pač ne more biti boljši, 3ds je prav tako bil svinjsko odličen, ampak ima switch oled več kvalitetne robe in spet lepši in večji ekran. Heckana VITA je sicer cool, samo v vseh pogledih je samo poor man's switch. Ajde če imaš vse emualtorje naložene dobi kar dosti na uporabnosti, samo na koncu meni še vedno zmaga switch oled zaradi večjega ekrana in možnosti menjave joypadov, s čimer res dobiš na variabilnosti načinov igranja - na viti si pač obsojen na precej bedne vitine kontrole. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...