Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 1 uro:

Thor je bil tut mega slab k so tm zanalasc zamorske lezbe in pedre silili notri. Res cringe, kaj ma veze neko turjenje pederstva v akcijski film, pa ne sam 1x ampak znova in znova. Prav vidi se kak veganska woke sjw kultura vse unicuje in je vsak naslednji film v tem univerzumu slabsi. I guess da bi blo treba odgovorne prefukat 🤷🏼‍♂️

Image - 861397] | Bait / This is Bait | Know Your Meme

Povezava do prispevka

Men ni bil zamorski panter slab zarad crncev ampak ker je bil dolgocasen. Thor mi ni bil beden zarad pedrov ampak ker je mel zanic zgodbo. V bistvu sploh nism vedu da so pedri notr ker je bil tok dolgocasen da sm si zapomnu samo par setpiece-ov. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Help

 

ne vem sicer komu na čast, ampak že dve leti si plačujem xbox game pass ultimate (kupil xbox one s, vklopil glih 5x v štirih letih, ker sem na PSju sicer) in sem sedaj videl, da pride novi Football Manager preko passa za PC. 

 

Ko odprem xbox app na pcju mi napiše, da game pass ni available pri nam (ne vem sicer zakaj pol na xboxu dela bp lol). 

 

Kako ste rešili to zagonetko tisti, ki uporabljate pass tudi na PCju? 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 23 urami:

Men ni bil zamorski panter slab zarad crncev ampak ker je bil dolgocasen. Thor mi ni bil beden zarad pedrov ampak ker je mel zanic zgodbo. V bistvu sploh nism vedu da so pedri notr ker je bil tok dolgocasen da sm si zapomnu samo par setpiece-ov. 

 

Un kamniti bojevnik: ja pr nas se tko razmnozujemo, da se tipi en mesec za roke drzijo skp v vulkanu. Zadnja scena pr creditsih: spoznal sm cool tipcka ?dwayna?  in pol scena k sedita v vulkanu v lavi in se drzita za roke.

 

Una crna(lmao) valkira skos neki o lezbicarstvu, seveda tudi obvezno pri sceni k imata thor in thorkinja svoj love cringe moment, da se ja poudari da love ni sam hetero, treba se lezbinstvo vmes poudarit.

 

Vegani nam hocejo cist vse unicit

 

 

Ampak poleg vsega tega je bil pa zelo dolgocasn film ja, sploh npr v primerjavi s prvim delom. Ni cudno da sm rabil lih 14 dni da sm pogledal celega

Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Sam, spet, novi thor ni bil slab zarad THE BIG GAY AGENDA ampak ker je scenarij napisal nakokiran model ki je do zdaj naredil en dober film. 

Men sta pa What We Do in the Shadows ter Jojo Rabbit oba fenomenalna filma. Pa tudi Thor Ragnarok mi je bil presenetljivo dober, glede na to, da gre za Marvel Capeshit. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Mi smo s kolegi do ene 2-3 leta nazaj tudi gledali parkrat na leto te ta glavne Marvel / Disney AAA zadeve (Superman, Spiderman, Avengers, Star Wars itd) na mac nightih, pač spušiš en joint, poješ Big Bob velik menu z extra doublecheesom in sladko kislo, potem se pa lepo zlekneš na kavč in mal spiš / gledaš kako se bliska...

 

...zadnje par let je pa tok padla kvaliteta, da niti to ne gre. Tko odurno slabo je da ne morš gledat, niti hypa ni nobenga :( . Al smo pa mi ratal dokončno prestari za take špase :)

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Arey reče Dne, 5. 11. 2022 at 12:28:

A sm res edini k mu je bil black panther totalni snoozefest filma? :D Tko res, tok je hypan ker CRNCI ampak film pa ni bil cisto nic boljsi od povprecnega marvel filma, kvecemu so tok rushal da je bla zadnja cetrtina vizualno na nivoji enga B filma :D

meni je black panther top5 marvel film, s tem da sovražim večino teh superjunaških filmov, pa tud ni lih nek masterpiece

 

+oba main baddieja sta kul

+največ worldbuildinga v marvel filmih do sedaj

+v času woke marvel filmov, da so good guys dost desno usmerjeni (zapiranje meje, tradicija over napredek,..) in jim more main baddie pokazat, da to ni v redu :D

+dobra muzika in zanimiva kostumografija

+niso pretiravali s humorjem

+končno po Coming to America in Ali so bogovi padli na glavo neki film, ki je african centric pa dost pozitiven, da ne rabmo samo tugice a la 12 years a slave gledat

+cel koreja section je bil fun

-ostali fajti so bli meh

-CGI, sploh proti koncu filma, od meh do zanič

-dialogi tud niso lih vrh filmske industrije

-lahko bi bil krajši

 

za nas so to filmi, ki jih gremo gledat iz dolgčasa, za črnce pa samo še ena točka do malo boljšega social standinga v ameriški družbi + kul jim je blo enega najljubših superjunaških likov končno dobit na platno (škoda da je fmrl glavni igralec). Če bi bla amerika večinoma črna in bi blo takih filmov ogromno, medtem ko belih superjunakov pa komaj kej, bi verjetno beli ljudje tud bli veseli vsaj nekega ((finančno) uspešnega) presentationa v filmskem mediju

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 25 minutami:

Pa prvi mesec game passa je 1 $. Cenej kot milka, ki bi jo darovalcu dal v zahvalo :D 

 

Ko boš imel retail, normalno nadaljuješ, kjer si ostal

Ampak a ni to samo v primeru, da imas "nov" (whatever that means) account? Vsaj ko sem ga pred kratkim nabavljala, je to pisalo v pogojih. Sicer ti odpade ta super nizka cena. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 urami:

Pa prvi mesec game passa je 1 $. Cenej kot milka, ki bi jo darovalcu dal v zahvalo :D 

 

Ko boš imel retail, normalno nadaljuješ, kjer si ostal

Torej z gamepassom lahko nadaljujem igranje iz istega shranjenega fileta kot sem do sedaj retail, in potem kasneje spet s svojo kopijo naprej?

Za $1 dejansko kul možnost pol.

Povezava do prispevka
VIPER SVB reče pred 2 minutama:

Torej z gamepassom lahko nadaljujem igranje iz istega shranjenega fileta kot sem do sedaj retail, in potem kasneje spet s svojo kopijo naprej?

Za $1 dejansko kul možnost pol.

Ja. V isti regiji je vse združljivo. Ni pa združljiv save file USA retaila in EU digitalne igrice.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...