Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ej, nismo imeli full časa in na meniju je cel kup burgerjev s čudnimi post-apokaliptičnimi imeni, ki ti ne povejo nič... ni pa se mi ljubilo brat sestavin vsakega posebej, samo preletel sem meni. Wagyu, kobe dvomim, najdražji je bil nek z lešnikovo kremo in gosjimi jetri za 28€ menda. Imajo pa samo kup pirov, hamburgerje in 2 malci na dan (ena mesna in ena vegi), ostale hrane nimajo kolikor sem po meniju videl (nič stejkov, grilla,...). Ta moj na sliki je goveje meso, mozzarella, jajce in še neki dodatki. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
kemik reče pred 4 urami:

Js bi se res vprašal kere "fancy" burgerje to jeste da ne ločte razlike. 

 

Itak ma zdej že vsaka Picerija in špageterija Lojzka svoj fancy burger, ampak valda ga tam ne naročiš ane 

Kateregakoli. Pac isti drek. Siptar ftw

Povezava do prispevka

Sem isto mislil komentirat tale sven disi hood smrdi double fail, lih dva dni nazaj sva se z galkotom v prico treh mladih punc mastila z jake'n'jayi, drug drugemu lizala prste, se bozala po niplih in praisala, ker GOAT je hood

 

Samo potem sem se spomnil, da planetarium igra igrice na pc in smo lahko ze srecni, da zna napisat besedo burger, cetudi nima pojma, kaksen okus mora imet

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
planetarium reče pred 4 urami:

Hoodburger ali kaj je ze tisto v lj katastrofalno meso. Fabrika v Ng katastrofa od mesa. Stari pisker, groza. Par primerov ki se jih najboj zivo spomnim.

 

Ajde Lars in Sven je ok, Projekt Burger Kranj pa super. 


Kr v meka s tabo ja

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

lars in sven so dobesedno smeti. se navadni oni mini burger od mcdonaldsa, pol ko das kumaro ven, je gurmanska zadeva napram larsu inu svenu. pol kurca mi ni jasno, kak to dobiva neke top burger nagradice od nekih online review foremov.

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka

Ok, ok. Sicer sem omenil meso in ne raznih paradiznickov, omakic in vizualnih presezkov, ampak ce vecina pravi da je hood hud bom sel seenkrat sprobat. Pred parimi leti je bila pleskavica prevec slana in totalno brez okusa. Lars in sven sem napisal da je ok ne da bi se sel z vami borit in tvegat Valhallo okrog njihove kvalitete.

 

Kje smo pa pri Tiskarni? Sem bil tam tudi kar nekaj let nazaj tako da dopuscam moznost, da se je poslabsalo.

 

Aja, ne samo da trenutno igram igre na pcju, igram jih samo na steam decku.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 12 urami:

Lol, lars in sven ma dobesedno najbolj povorecen hipsterski burger :D Hoodov je dosti boljsi, okusnejse meso, omake, celoten paket je mnogo boljsi. 

Omake, ja.

 

So imeli nek sezonski burger, kao domača brusnična omaka.

 

Dobesedno Naturetina marmelada.

 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 56 minutami:

Omake, ja.

 

So imeli nek sezonski burger, kao domača brusnična omaka.

 

Dobesedno Naturetina marmelada.

Jz jem klasika al pa đejknđeja, sej nisi šel na divjačinski zrezek kolega.

planetarium reče pred 3 urami:

Kje smo pa pri Tiskarni? Sem bil tam tudi kar nekaj let nazaj tako da dopuscam moznost, da se je poslabsalo.

Afaik je tiskarna že dve leti zaprta ampak so meli decent burgerje. Recimo osebno mam res naaajraje hooda, ironično je med cenejšimi pa po okusu mi je najboljši, ampak tiskarna tut ni bla za odmet.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 18 minutami:

Afaik je tiskarna že dve leti zaprta ampak so meli decent burgerje. Recimo osebno mam res naaajraje hooda, ironično je med cenejšimi pa po okusu mi je najboljši, ampak tiskarna tut ni bla za odmet.

 

Samo zacasno prestavljena, pr vpk-ju je (bil) kontejner, ne vem pa ce je ze nazaj na stari lokaciji

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 6 minutami:

 

Samo zacasno prestavljena, pr vpk-ju je (bil) kontejner, ne vem pa ce je ze nazaj na stari lokaciji

Je še vedno pri vpk-ju oz. Cvetličarni. Ne vem, ali sem jih ujel na slab dan, ampak se mi je zdelo slabše, kot na stari lokaciji.

 

Hood je res najbolj konsistenten - vedno veš, kaj boš dobil in dobro bo. Lars v primerjavi blazno niha - od rajši grem v McD do čisto spodobnega burgerja (redko sicer).

 

Zelo dober burger sem nazadnje jedel v Pivnici Union (ima Jezeršek čez) in pa presenetljivo v Luciji (Tamkotzmeraj - “hišni”).

Povezava do prispevka

3 moderne overrated kulinarične jedi

 

1. napolitana

2. burgerji

3. steaki

 

Slovenske pizze so bile tradicionalno najboljše v okolici i šire. Vsakič, ko si prišel v tujino na pizzo si dobil domotožje.

Potem pa pride ta drožomania in te pizze, ej atomic a veš kako te ta pizza ne napihne. Ja kaj me bo pa napihnilo? Saj nič ni gor! Testo, ki ni hrustljavo, mal paradajza 3,7 dag mocarele in listek bazilike…

Če ti pa slučajno dajo gor 2 rezini mortadele in potresejo s pistacijo, pa računajo tolk, k da ti je un turk z dolgo čupo potresel pistacijo.

Sj ne rečem, lepo zgledajo barve italije za na instagram. Sam vseeno futr raje jem kot slikam.

Slovenska pizza = best pizza

 

2. Burgerji ok ta Hood burger je res najbolši od hipster burgerjev. Sam ni pa slučajno to neka eksplozija okusev. Pač dober burger.

Jest imam rad gosja jetra, imam rad pleskavice, imam rad rukolo, imam rad gorgonzolo, imam rad pomarančno marmelado. Sam če mi pa to vse skupaj sestaviš in daš v burger te pa ubijem. Ni zdej skp nametat drage seatavine in bo kar dobro. Moje življenje je bilo čisto ok, ko ni bilo pol kile cukra v hamburgerji. Enkrat sem prašal za ajvar so tetoviranega bradonjo, ki sam sebi pravi Chef morali trije držati, da ni skočil čez pult.

 

3. steaki

Ok tu se mogoče pozna, da sem Busanc, ki obožuje Slovensko domačo kuhinjo. Kjer je govedina kuhana zelo dolgo, bodisi v goveji juhci, golažu ali goveji zrezki v omaki. Plus naši Busanski recepti, kjer meljemo govedino za sarme, čevape, musake…

Steaki so pa tako overrated. To kar  kupiš v trgovini so krave vse bivše tekmovalke v gimnastiki. To je vse neki žilavo. Za dober steak moraš najti pravo meso, pravega mesarja, prave pasme krava, prave starosti, meso pravo uležano, meso pravo pečeno, pravi kos krave, plačati 40€/kg mesa, v nedeljo pr maš fuknit v pušco 20€, da bo steak res mehek…
Dober ribeye, ki je zame najboljši kos, od dobrega dobavitelja je 40€+/kg. Za 40€ na kilo dobim FILE ogromnega brancina, sveže kapesante brez rumenega dela,  file kvalitetne tune, jastoga… To so vse stvari, k jih ne moreš zajebat, saj so dobesedno že surove odlične!

Pa ne mi govort, da nisem dobrega jedel, k sm jedel od Kobe do raznih suhozorjenih,kjer ogromno mesa stran fuknejo… enkrat sem bil zraven k je Jezeršek predaval in pekel…

T-bone tam kjer je plučna je cool, tam kjer je hrbet gimnastika…

 

 

 

  • Račka +1 5
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
atomic reče pred 10 minutami:

3 moderne overrated kulinarične jedi

 

1. napolitana

2. burgerji

3. steaki

 

Slovenske pizze so bile tradicionalno najboljše v okolici i šire. Vsakič, ko si prišel v tujino na pizzo si dobil domotožje.

Potem pa pride ta drožomania in te pizze, ej atomic a veš kako te ta pizza ne napihne. Ja kaj me bo pa napihnilo? Saj nič ni gor! Testo, ki ni hrustljavo, mal paradajza 3,7 dag mocarele in listek bazilike…

Če ti pa slučajno dajo gor 2 rezini mortadele in potresejo s pistacijo, pa računajo tolk, k da ti je un turk z dolgo čupo potresel pistacijo.

Sj ne rečem, lepo zgledajo barve italije za na instagram. Sam vseeno futr raje jem kot slikam.

Slovenska pizza = best pizza

 

2. Burgerji ok ta Hood burger je res najbolši od hipster burgerjev. Sam ni pa slučajno to neka eksplozija okusev. Pač dober burger.

Jest imam rad gosja jetra, imam rad pleskavice, imam rad rukolo, imam rad gorgonzolo, imam rad pomarančno marmelado. Sam če mi pa to vse skupaj sestaviš in daš v burger te pa ubijem. Ni zdej skp nametat drage seatavine in bo kar dobro. Moje življenje je bilo čisto ok, ko ni bilo pol kile cukra v hamburgerji. Enkrat sem prašal za ajvar so tetoviranega bradonjo, ki sam sebi pravi Chef morali trije držati, da ni skočil čez pult.

 

3. steaki

Ok tu se mogoče pozna, da sem Busanc, ki obožuje Slovensko domačo kuhinjo. Kjer je govedina kuhana zelo dolgo, bodisi v goveji juhci, golažu ali goveji zrezki v omaki. Plus naši Busanski recepti, kjer meljemo govedino za sarme, čevape, musake…

Steaki so pa tako overrated. To kar  kupiš v trgovini so krave vse bivše tekmovalke v gimnastiki. To je vse neki žilavo. Za dober steak moraš najti pravo meso, pravega mesarja, prave pasme krava, prave starosti, meso pravo uležano, meso pravo pečeno, pravi kos krave, plačati 40€/kg mesa, v nedeljo pr maš fuknit v pušco 20€, da bo steak res mehek…
Dober ribeye, ki je zame najboljši kos, od dobrega dobavitelja je 40€+/kg. Za 40€ na kilo dobim FILE ogromnega brancina, sveže kapesante brez rumenega dela,  file kvalitetne tune, jastoga… To so vse stvari, k jih ne moreš zajebat, saj so dobesedno že surove odlične!

Pa ne mi govort, da nisem dobrega jedel, k sm jedel od Kobe do raznih suhozorjenih,kjer ogromno mesa stran fuknejo… enkrat sem bil zraven k je Jezeršek predaval in pekel…

T-bone tam kjer je plučna je cool, tam kjer je hrbet gimnastika…

 

 

 

 

Word!

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

drugač okrog burgerjev se strinjam, dober burger je pač dober burger

 

ostalo pa so kar hot takes

 

- napolitana je lahko goat, samo napolitana tudi nima kaj stat več kot 6e. Je simpl jed, če je teh par sestavin res dobrih, je to to v lajfu. Samo picerije, ki bi rade za tole računale pol delavske plače, pa se naj fuknejo po štengah

 

- kwa si to neki zataval v morse vode pri trojki in kaj je to nek bulšit, da raznih jastogov in tun in tega ne morš zajebat, a si v lajfu kuhal kaj drugega kot bograč? :D Pa kaj dela zraven brancin aka riba za folk, ki ne mara rib? Pa kaj je to okrog praisanja dolgo kuhane govedine? Pač tule pa nimam druge kot da ti še enkrat prilepim

 

ce6cf59f4a0112b82aed5f1ce9707349--latin-

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...