Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 4 minutami:

...samo morš imet kar hudo srečo, da se najde vmes kaj, za kar bi dobil več kot 5 €. 

 

To sem pogruntal tudi jaz, ko sem pred leti spraševal ali so zadeve kaj vredne. Sem pač tudi mislil, da se lahko dobi vsaj nekaj iz tega. No, ko sem ugotovil kako je na stvari, sem raje vse skupaj podaril enemu samo, da sem se znebil in dal drugemu v uporabo. Da ni šlo glih v smeti. Največji rak je hordanje. Še na knjige bi se moral enkrat spravit, ker jih imam polno shrambo plus neke predale. Nimam pa placa za zadeve, ki bi rabil. Samo volje ne zberem, da bi šel kopat po tem in naredit seznam. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Jaz bi moral imeti tudi cele kolekcije dobro ohranjenih 5 prijateljev in Skrivnosti ipd... Me je kar šokiralo, ko sem enkrat v bazar temi videl, da je to celo kar dosti vredno. Plus neke kopije Prešernovih rokopisov in celega boga vsega. Samo lenobo moram premagati. Problem je, ker ne vem kje naj to držim tudi, če razkopan in zložim na en drug kup :D

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 2 minutama:

Upam da so bile dolga leta v uni plesnivi kleti, ki si jo enkrat kazal in sedaj v njej zivi pubec.


Kako si hudoben. Klet sploh nikoli ni bila plesniva in poleg tega pubec že skoraj 2 leti ne živi več tam. Odkar mi je umrl foter se je pubec preselil v njegovo sobo v prvem nadstropju bajte. Kletna soba je pa zdaj namenjena fitnessu. Oh, sploh ne vem zakaj moram polagati račune.. 

 

Povezava do prispevka

Vertigo je bila res dobra igrica kao po Hitchcocku. Pomoje itak edina, ampak dejansko vredna teh par €. 

Alfred Hitchcock - Vertigo on Steam (steampowered.com)

Čeprav ta komentar zelo dobro opiše zadevo:
 

Navedek

Part from the fact that it is a psychological thriller and the soundtrack is similar, it has nothing to do with a Hitchcock film. It's also very different from Pendulo Studios' previous games,

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 44 minutami:

Oh, sploh ne vem zakaj moram polagati račune.

Zaradi takih stvari sem prepričan, da si AI chatbot. :D

Človek bi:

1. Samo v glavi pomislil na to kar sem quotal in postal sporočilo.

2. Samo v glavi pomislil na to kar sem quotal in pobrisal vse skupaj.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Zaradi takih stvari sem prepričan, da si AI chatbot.

Človek bi:

1. Samo v glavi pomislil na to kar sem quotal in postal sporočilo.

2. Samo v glavi pomislil na to kar sem quotal in pobrisal vse skupaj.


Nope. Ravno zaradi takih stvari se izgubi človečnost. Napišeš to kar v tistem trenutku razmišljaš, ne glede na odziv publike. In bog ne daj potem nekaj brisat / editat za nazaj. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 minutami:

Rabis predlog za grozljivke? Vse sem pogledal :D


Jaz rabim predlog. Ker že sto let nisem pogledal neke res dobre grozljivke. Slash horror me ne zanima. Priporoči nekaj psihološkega, a'la Rosemary's Baby, ampak pač da je bolj novodobno.
Sploh, če je nekaj o satanu, krščanstvu oz. veri na splošno in podobne finte sem takoj prodan. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:


Jaz rabim predlog. Ker že sto let nisem pogledal neke res dobre grozljivke. Slash horror me ne zanima. Priporoči nekaj psihološkega, a'la Rosemary's Baby, ampak pač da je bolj novodobno.

 

Midsommar, je že predlagano par postov nazaj. Dober uvod v bolj indie horror. @tomazek, kako je bil tebi? Si samo napisal, da si gledal, brez mnenja.

 

Vse_je_najslabse reče pred 27 minutami:

Pizda Rear window mi je bil res ekstremne smeti, Vertigo me ni lih navdušil, ampak nisem si pa hotu iztaknit oči med gledanjem. So far najboljši njegov mi je Strangers on a train.

 
 

Meni je bil pa Rear Window vedno carski, pač res padem v film in to poletno mega vročo atmosfero. Podoben filing kot sicer boljši 12 Angry Men. Carsko omejen prostor mi je, res dobro poustvarjen filing, da si tudi kot gledalec na vozičku in je tvoj dostop in vedenje minimalno. Posrečen pa mi je tudi villain, ki ni nek Hitchcock mastermind ali pa nek bolnik kot Norman Bates, ampak res tak everyday bednik, ki ga imaš za soseda. 

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 8 minutami:

Midsommar, je že predlagano par postov nazaj. Dober uvod v bolj indie horror. @tomazek, kako je bil tebi? Si samo napisal, da si gledal, brez mnenja.

 

Vredi :D Samo ni to glih tipična grozljivka... Pac vezano na severnjaske običaje in speljano s tem. Če sem ob mojem attention spanu komot pogledal in nisem zaprl, je že OK 

Povezava do prispevka

Ni dolgo, kar sem na Neflixu gledal neko kao grozljivko evropske produkcije. Policist pod krinko je prišel raziskovat umore oz. izginotja mladih otrok v samostanu bogu za hrbtom. Dejansko dober film, ki pa mu je vseeno nekaj manjkalo. Konec je bil  načeloma zelo posrečen (ne bom izdal). Sem pa žal pozabil naslov.  Je gledal kdo? V bistvu res nič za desetka material, ampak film pa vseeno ni bil slab. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 minutami:

 

Vredi :D Samo ni to glih tipična grozljivka... Pac vezano na severnjaske običaje in speljano s tem. Če sem ob mojem attention spanu komot pogledal in nisem zaprl, je že OK 

To je tudi moje mnenje glede MIdsommar filma, dober, ampak malce predolg. Torej, glede na to, da ti je MIdsommar kul, predlagam naslednje.

Najprej gremo na must watch, niso vsi tipicni hororji, bolj so v smislu atmosferični z dobrim build upom, in seveda grozni.

 

Must watch:

-Hereditary

-Coherence

-The VVitch: A New England Folktale

-Get Out

-The Lighthouse

-Rosemary's baby

-Let the right one in (švedski)

-I saw the devil (korejski, bolj triler)

-10 Cloverfield Lane

-The Descent

 

Itak jih je še ogromno, to mi zdaj pada napamet, so vsi dokaj easy watch in učinkoviti.

 

Bi pa predlagal še ene par bolj obskurnih:

-trilogija Endless, Resolution, Spring

-The Empty man

-Mandy

-The Night house

-A Dark Song

-Martyrs (tale je hud, zelo hud)

-Dont Breathe

-Saint Maud

-Autopsy of Jane Done

-It follows

-The Others

 

Jaz sem globoko v korejskih grozljivkah zdaj, ampak teh ti ne bom ponujal zaenkrat :D

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 3
Povezava do prispevka

Jaz, ko sem bil še zelo mlad mulc, sem enkrat gledal neko srhljivko, ki je res ne morem pozabit. Iščem ampak ne najdem. Neka familija je živela v neki hiši v centru mesta, imeli so neko babico (možno da je bila čarovnica?), nek otrok si je zlomil nogo na stopnicah... proti koncu filma se pa spomnim samo to,  da je foter umiral na postelji. 
Pomagajte filmofili! :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 10 minutami:

Malo noro, kaj pade pod "obskurno" :D

 

Ampak res proper seznam. Sem vecino pogledal in kar sem, komot podpisem predloge, edino empty man mi ven tolce, je kar zelo trash. 

Ma enim so tisti kar obskurni, vsaj kar se tice mojega kroga frendov.

 

Empty man ja :D film je precej zmeden in zmešan, ampak meni je bolj iz subjektivnih razlogov vsec, ker je dober trash cosmic horror :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...