Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@Slinch @Bessie danes sem dobil tisto pošiljko. Prvič v življenju menda v naših koncih v soboto, ker drugače tu ne dela nobena dostava čez vikend. In to prek neke firme Express one SI d.o.o. Nikad čuo. Včeraj samo obvestilo, da mi niso mogli dostaviti, danes pa zjutraj ob 7h že SMS, da dobim dostavo in zraven telefonska kurirja ipd. Vse po protokolu. Nimam pojma kaj je blo včeraj... Razen petek 13.

 

Kolko pri kurcu mamo teh kirurških služb? Zdaj vem že za ene 10... 

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Men meso na žaru ni nikoli šlo skupaj s topljenim sirom. Takih pizz sem se vedno ogibal v širokem loku. :D

 

Ko bi le videl celotno kombinacijo :D To sva šla s frendom nekaj k hrvatom tatom in na južino vmes... pa se menima, da je pica z 8 čevapi in kepo kajmaka preveč, da vsak poje celo in naročima samo eno... ker bi ena le bila premalo za oba, pa gledama kaj še naročit in se odločima za ene pariške lignje s pomfrijem. Tak sva pol pikala in si mel naenkrat v ustih pizzo, čevap s kajmakom, pariški ligenj s tatarsko in pomfri :) Simfonija okusov.

 

Meni gre topljen sir k vsemu.

uredilo bitje tomazek
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 41 minutami:

Koliko od 1-10 vam je carski butthurt pri nekaterih, ko jim zdissaš igro, ki jim je všeč? Meni je nadcarski :D Mamo glih par primerov... igračke so ipak serious buisness :lol:

 

10/10. Res nekaj najboljšega v lajfu, boljše kot sex, drugs & rocknroll. Čeprav skoraj še bolje mi je, da ko nekdo res najbolj pričakuje neko igrico, jo prednaroči, nanjo čaka kot dojenček na cheesburger v mcdonaldu, potem pa igrica res kup pasjega dreka. To me pa res naredi najbolj srečnega v življenju.

 

Če bi bil milijarder, bi kupoval vse uspešne game studie, ki delajo dobre igrice, in jih potem pred končanjem poslabšal za 400% samo zato da bi trolal geeke na mn3njalniku in jim jemal veselje do dobrih igric. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Koliko od 1-10 vam je carski butthurt pri nekaterih, ko jim zdissaš igro, ki jim je všeč? Meni je nadcarski :D Mamo glih par primerov... igračke so ipak serious buisness :lol:

 

Neki je dissanje, neki je pa teženje. To, kar si ti počel v Armored Core temi (in prej BG 3), je pa pure teženje. Zakaj si tak debil, da te spravlja v dobro voljo utrujat folku, ki z veseljem igra nek špil in ti nič noče, nimam pojma niti me ne zanima. Console-war dissanje in tauntanje še razumem, ma to je pa preveč alter tudi zame. Vem pa, da te bom banal, če boš še naprej brez veze gnojil po topicu, in to je to :) 

 

 

Feget reče pred 35 minutami:

 

10/10. Res nekaj najboljšega v lajfu, boljše kot sex, drugs & rocknroll. Čeprav skoraj še bolje mi je, da ko nekdo res najbolj pričakuje neko igrico, jo prednaroči, nanjo čaka kot dojenček na cheesburger v mcdonaldu, potem pa igrica res kup pasjega dreka. To me pa res naredi najbolj srečnega v življenju.

 

Če bi bil milijarder, bi kupoval vse uspešne game studie, ki delajo dobre igrice, in jih potem pred končanjem poslabšal za 400% samo zato da bi trolal geeke na mn3njalniku in jim jemal veselje do dobrih igric. 

 

Si probam predstavljat kako bi izgledal sestanek med tabo in developerji :D :D :D Ahahahah :D The game is too good, I have a few downgrades to suggest, pa sam bugi, glitchi, dodani neumesni storylini, znižanje resolucije, framedropi, poneumljena zgoba in brezvezni questi po faci :D Če bi bil res tr00 bi imel prov dedicated Feget Studios interno skupino ki bi hodila do drugih devov in jim kvarila špile

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 minutami:

 

Neki je dissanje, neki je pa teženje. To, kar si ti počel v Armored Core temi (in prej BG 3), je pa pure teženje. Zakaj si tak debil, da te spravlja v dobro voljo utrujat folku, ki z veseljem igra nek špil in ti nič noče, nimam pojma niti me ne zanima. Console-war dissanje in tauntanje še razumem, ma to je pa preveč alter tudi zame. Vem pa, da te bom banal, če boš še naprej brez veze gnojil po topicu, in to je to :)

 

Glej, če si tolko butthurt, da me bannaš, ker povem, da mi je igra za drek...potem kar daj, bmk. Vsak ima pravico napisat, da mu je igra super, povprečna, za kurac, nadcarska... če se ne strinjaš greš mimo komentarja in je to to. Si misliš glej ga bedaka kako napačno mnenje ima in to je to. To je bil po par mesecih menda moj en in edini komentar v temi o AC6. Glede BG3 pa boš moral dati kake podatke. V temo sploh nisem hodil dokler nisem bil prav tagan s strani uporabnika in sem šele potem podal par komentarjev. Na začetku sploh niti enkrat nisem prišel not in pisat svojega mnenja, ker ga nisem imel, saj mi je igra bila popolnoma tuja. Potem me je menda bigboss omenil in sem zatadi tega napisal par komentarjev. Res ne morem verjet, da si tak užaljen zaradi par dissov. A gremo gledat koliko offtopic komentarjev imaš tudi ti po mnogih temah tukaj? Moji so povezani s temo in izražanje mojega mnenja o posameznih igrah. In imam čist legit pravico (kot vsi ostali uporabniki) dissat bilokatero igro kolikor me je volja. Če nisi zmožen spregledat mnenja, ki ni v skladu s tvojimi pogledi, pa je malorečeno smešno. Tiho prav gotovo ne mislim biti zaradi groženj z banano.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

A je komu Dark Souls 2 dober? Imam marsikaj za povedat :D

Vučko3 reče pred 58 minutami:

Zdej sem v elementu posiljanja ljudi v kurac, mogoce pol, ko se pomirim in uredim misli :D

Ej, veš, da mi je res ful čudno, da ti ne sede. Meni je bila v mnogo aspektih najmanj zanimiva Souls Izkušnja, ampak sem še vedno užival, ker je zadaj From quality.

Nikakor je ne morem označiti za slabo igro, kvečjemu samo posebno Souls igro. Upam, da boš vztrajal in ti klikne. Mal mi je žal, da sem ti priporočal.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 46 minutami:

Men je pa dons ratal v dolphinu zrihtat HD texture pack za Wind Waker Zeldo. Widescreen mi ne rata, ker mi powershell takoj zapre k zaženem un mod. :( V glavnem to bo moja prva Zelda, ki jo bom igral :D Me pa zelo spominja na Okami, kar je hudo.

Zelde so vedno neki posebnega. Fouš sem ti. Uživaj.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...