Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Aktivist Vanč reče pred 2 minutama:

Dejč jaz sem žal ravno mesec nazaj fuknil bek (po dolgih letih) MX500 miško in tipkovnico s polnilci... Škoda, da nisi prej povedal. Bom pogledal, če se mi še kje kaj valja. Neke miške mam še po moje nekje.

jah če bo, bil bi hvaležen.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 urami:

Prodigy 1997 v Hali Tivoli - kolega je dejansko šel (takrat smo bili faking 14) in je rekel da je bilo absolutno insane, folku se je mešal, keith je bil on fire in je neki zažigal na odru, leeroy je skoz nadensaval (tko kot celo kariero lol), uno res prime zadrogirani in užgani prodigy :D

 

bil tam kot mulo z vip vstopnico. peljal me tehnicni mojster radia city. blo noro. obzalujem da nikoli nisem uzrl live unkle in antony and the johnsons. pa leta nazaj, ko bili sneaker pimps predskupina placebo v zagrebu, so bili modeli dan prej v k4, kjer imeli koncert za ene 6 ljudi. da to zamudil, zelo boli.

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 3 urami:

Od hijene frend je zadnjič teku za roparjem v ljubljani, k je eni stari baki na stritu torbico ukradu, zdrsnu na nekem listju, fuknu po tleh in si zlomu ključnico. Haha, karma is a bitch.

Daj raje povej, a mu je potem kdo pomagal? :D

Povezava do prispevka
Avion reče pred 13 minutami:

Daj raje povej, a mu je potem kdo pomagal? :D

ni, še šiht je posledično zgubil, ker je bil na bolniški tri mesece (tam je pa ravno začel delat)

se je pa nasmejal k so ga poklical na prepoznavo in je tam med slikami videl še enga svojga "frenda" vmes :D

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 7 urami:

to je drgač skate punk. kokr nofx recmo

 

sm ta je boljši komad

 

 

 

no ja, večinoma se te dvoje + kak Bad Religion težko uvrsti v eno od teh dveh, bl true proti skate punku so kaki Millencolin

glede komada se sigurno strinjam, unga sem prlepu, ker je bil relevanten na Vančov komentar :)

najboljša plata mi je pa LAGANO Straight Ahead. Najverjetneje zato, ker sem z njo res na polno uletel v te (skate) punk (rock) vode

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...