Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

drgač je ful FUL folka, ki so ljubitelji živali, posledično tudi vegetarjancev / veganov  :)  Moja je tak primer, se je odrekla mesu, usnju in ostalem, ker se ji smilijo živali. Ne je mesa 12 let že, pa ji tok diši, da težko sedi zraven mene, ko režem kako slastno domačo suho salamo ali proper narezan pršutek, m m mmm :D 

 

Je bila u bistvu celo veganka 6 let, potem je pa slatki mali šečer Galko tako znorel ko je moral kuhati in jesti veganske sire, sladolede in podobne zvarke par mesecev, da smo naredili kompromis :D  Zdaj so proper siri in jajca in jogurti in vse ostalo, ampak mora biti če se le da vse od kul kmetov oziroma potrjeno da so jajca iz proste reje, mleko od krav iz proste paše itd. Je vse skupaj ful dražje, ma je vsaj mir pri bajti pa še ful je okusno.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 urama:

Sam to mi je res smeh ne..

 

Folk se ima za neke hude ljubitelje zivali in pol je meso na hard..

 

Ravno sem igral RE8 in tam med vampirji, ki koljejo in jejo ljudi za gušt.... kao waa kako je to grozno, kako lahki, tipi nas jejo... ZA gušt!!!!

 

Menwhile in reality ljudje za gušt MASOVNO vzgajamo, mucimo in koljemk zivali za nas okusen BiG MaC ipd.. 

 

Al pa gledamo filme kako zlobni UFOti pridejo in nas hocejo zasuznit oz ne vem kaj, delat eksperimente na nas... grozno, kako so lahko tako zlobni? Kakooo?? A kaj delamo mi zivalim?? haha

 

In pol mi pridejo hudi AnimalJusticeWarriorsi, kaj bi oni naredil takim ljudem, ki mucijo zivali ipd ipd.. a med vikendom lagano pece oddojka al neki in se je doktor prava top 10 pravniki v slo

 

Svaka nam cast res.. prihodnost je svetla

:mafija:

 

Ko je spet uletel McCountry sem se sicer pregrešil, samo naslednji dan mi je blo slabo. Povsem zasluženo. :D

uredilo bitje KE RIT
  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
Bessie reče Dne, 7. 5. 2021 at 17:29:

Spet me je pošta ožela pri nakupu igračke, zdaj vzamejo že 7,3€ za posredovanje ... skupaj prašičevcu daš18€, za igračko vredno 44$ + pošta (skupaj 53$)... 

to ni normalno, fuck :ranting:

Aja, danes sem ugotovil, da so mi pobral še 2,5€ zaradi plačila na POSu.... pizda, fak, kurc, šit...

Ker oni to tretirajo kot dvig gotovine, neki, neki... 10€ so zalužil, ker sem moral plačat 12€ davka/carinjenja... pa kje jst to živim.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 24 minutami:

Dragi prijatelji, a ni bolš dat 2, 3 eur več pa jest proper burger iz hooda? Al pa Horsa?

 

Berbasecks reče pred 21 minutami:

NE, to sploh ni ista hrana

Tole, meni je to čisto druga kategorija

 

Zapaše mi al burger al pa mcdonalds. Ne zgodi si, da bi mi zapasal burger in bi šel v mcdonalds potešit to željo :D 

 

Horsa pa ne jem

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 4 minutami:

Zadnjič sem bil prvič po dolgem času v McDonaldsu...Generous Jack + pomfri... ni blo ne. Zakaj ne more bit sir stopljen in je še praktično mrzel!?
Dober mi je pa bil Chili, sam ga ni več.

 

Jaz mislim, da je pri Generous Jacku to namerno. Ker je pač kozji sir al kaki že in ga dajo kasneje gor za aromo.

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 3 urami:

McD gurmani, ravnokar sem prvič odkar so ga skenslali iz ponudba jedel McCountryja. A je to dejansko isti sendvič kot pred ukinitvijo? Meni se zdi tako za ene 10 % slabši (še vedno zelo dober) 


McCountry je še vedno odličen, se pa povsem strinjam, da ni docela takšen, kot ga pomnim. Imam tudi občutek, da varčujejo z omakico, ki je bila ravno point originala. Pa kolikor se spomnim, se mi zdi, da je bila v "stari" omaki gorčica bolj grobo mleta oz. nekaj v tem smislu... :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...