Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Flosar reče pred 6 minutami:

kva si mislte o folku, ki uporablja funkcijo: ignore

 

Odvisno kako uporabiš ignore.

 

Jaz recimo sem vrgel 30 ljudi na ignore, ker sem vedel da jih bo to striggalo in res jih je. Kekit in Galko sta izgubila moralni kompas, ker sem ju dal na ignore. Smrkec mi je celo grozil z življenjem. Top Kek.

 

No, potem sem opazil, da Kekit rad riše bedarije in sem ga striggal do tega, da je on mene hotel dat na ignore, ampak me nikoli ni, ker ni dovolj močen. Sam hvalil se je.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

Fak ste zjebali temo. Ite se na gnoj prcat! @DaCapo pridi nam rešit temo!


Evo mene. Malo sem se relaksiral te dneve in nisem kaj dosti spremljal dogajanja. Nedelja gre h koncu, pa filano papriko sem večerjal, kaj čem drugega rečt? :) 
Capek2.jpg.596dead6eb8a1d0d9e8e827823020c03.jpg
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ahja, pa novi volan dela v nulo. Je prav užitek odpeljat par krogov. Roko na srce, 200% večji užitek kot s tistimi starimi volani vozit, ki jih imam v arhivu. Zaenkrat sva z DaPubecom sicer testirala samo Forzo 4, Dirt 4,  Dirt Rally in Euro Truck 2, ker to ima pač trenutno inštalirano na PC-ju. Komaj čakam še na kakšno formulo (in pa na kakšno mojo retro dirkačino).

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Evo končno Hitler tema, ne pa ono prepucavanje!


Lol.
Btw, Mein Kampf knjiga je končno dosegljiva na izposojo (v SLO prevodu mislim, preko Biblos-a). Par dni nazaj sem opazil reklamo. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

 

Čaki zaj malo... Kaj na koncu si vseeno kupil drugi volan? Nisi rekel, da si prespal in zaenkrat neš drugega kupoval?

Pa saj sem enkrat vmes omenil, da si ga je DaPubec čisto sam kupil (dobil očitno  € za konec OŠ, od familije, saj veš babice, dedki, tete...). Boli mene đoko, nisem centa dal zraven, ampak mi je pa cool.  ;) 
edit: vzel je pa G29 (zaenkrat primarno za PC uporabo). Ampak imamo v bajti še PS4 in bojda naj bi delal tudi na PS5.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Sem zgleda spregledal :) Samo, da si usposobil stare nazaj in zaenkrat neš nabavljal novega se spomnim.


4 PC-je imamo že v bajti in še par konzol. Na DaPubecovem bo trenutno ta novi volan. Jaz si bom pa občasno priklopil enega od tistih starejših. Čeprav razlika je vseeno očitna, zdaj ko sem malo testiral čez vikend. ;) 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 18 minutami:

Ahja, pa novi volan dela v nulo. Je prav užitek odpeljat par krogov. Roko na srce, 200% večji užitek kot s tistimi starimi volani vozit, ki jih imam v arhivu. Zaenkrat sva z DaPubecom sicer testirala samo Forzo 4, Dirt 4,  Dirt Rally in Euro Truck 2, ker to ima pač trenutno inštalirano na PC-ju. Komaj čakam še na kakšno formulo (in pa na kakšno mojo retro dirkačino).

 

probi live for speed, no joke

 

https://www.lfs.net/

 

voznega modela ne boš našel boljšega

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...