Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Arey reče pred 4 minutami:

No ja ni ravno tko :D Res pa velikokat nacrtno ne kupim necesa, ne glede na to ce si lahko privoscim ali ne, ker nocem bit clovek ki ima polno sobo smeti ki so ga zabavale 2 tedna (ne da dacapo je, samo pravim cemu se izogibam). In pol sm vcasih fovs ljudem k jih boli kurac in ufurajo max lvl consumerism (again, ne namigujem na nikogar) in pac kupijo karkoli hocejo met me glede na to ce res rabijo ali ne. 

 

Sej to sem se mal šalil, jst pač ko mislim da sm preveč bogat še kakšne slušalke kupm.

Povezava do prispevka
Arey reče Pravkar:

Ne sej pravim da nocem nic slabega nate rect, sm pa prisel do pisanja o tem glih zato ker je ta volan taka dobra prispodoba :D Jz ti zelim vse dobro dacapo om da bo s pubecom mela vse volane in tipkovnice pa se odblokiran racun za povrh. 

 

pubec ma dost več keša kot dacapo :D kup si kar si hoče. 

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 13 minutami:

ubec ma dost več keša kot dacapo :D kup si kar si hoče


Itak. On ima babice, dedke, tete in strice, ni da ni. € obrača (zapravlja) po tamalem. Dočim meni noben nič ne šenka. Še za RD dobim kvečemu plato piva in to je to. :)

Povezava do prispevka

Kvaj pa to, da bodo nam vzeli Mnenjalnik Jocker forum

 

https://hop.si/2021/06/22/revija-jazbina-bo-postala-joker/

 

Drugače pa lol no, "mi nismo Jocker, to je nov projekt". Zgleda so reversali to trditev. @LordFebo a si drgač zdaj zraven projekta al furaš solo še naprej? Bom rekel, da se kar boleče vidi, da nisi vodil Jazbine, ker je bila kar zmedeno sestavljena

Povezava do prispevka

Saj se hecam, itak da ne bodo vzeli mn3njalnika, to je zdaj čisto svoja entiteta :D 

 

Drgač sem zadnjič na youtubu ali nekje videl prispevek o Jazbini, kjer so rekli, da je edini medij, ki videoigračke obravnava s primernim spoštovanjem

 

Sem bil kar malo žalosten, da niso omenili tega foruma, kjer se mi zdi, da res spoštljivo pišemo o igračkah in igricah 

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 1 minuto:

Mn3njalnik bo ostal tak in tukaj. Dotični pisun pač rad meša lijavico namesto da bi na pravi naslov poslal eno samo vprašanje. ‘Novinarstvo.’ Začuda ni napisal zlonamernega citata njegovega biriča, da bo “forum crknil, kakor je revija”, če ga ne prodam njim. 

:D 

 

Morda bi ga lahko najeli pri zavihku za tehnološke novice na nova24, da malo ojača kader

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 34 minutami:

 da bo “forum crknil, kakor je revija”, če ga ne prodam njim. 

 

ko njim pa ful vrhunsko lavfa. Gledaš FB al pa prav članke, komaj kak like, nič komentarjev ...

 

@Bessie js jih mam na FB izključno zarad kakih novic, pa tud če jih ne bi mel tbh. Članki so pa res low lvl

Povezava do prispevka

Galko je na enem predavanju o Facebook PPC oglaševanju na hitro predstavil še ostala pomembna družbena omrežja in pri Tik Toku pojasnil slušateljem, da "če uporabljate Tik Tok, ste verjetno stari pod 16 ali pa ste pedofil", potem se pa 15 minut zagovarjal in opravičeval zaradi ne ravno toplo sprejete šale :D :D 

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 7
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 16 urami:


Itak, da sem malo zmešan, ampak € zapravljam izključno za stvari, ki me nekako veselijo. Fovš pa mi res ne rabiš bit, ker vsak mesec plačam 425 € prispevkov državi (ne glede na zaslužek), tako da moram res gledati na vsak cent (plus blokiran TRR). V bistvu dobro, da nisi na mojem položaju.  

 

pa alimentacija. tesko je (bit fovs)

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Galko je na enem predavanju o Facebook PPC oglaševanju na hitro predstavil še ostala pomembna družbena omrežja in pri Tik Toku pojasnil slušateljem, da "če uporabljate Tik Tok, ste verjetno stari pod 16 ali pa ste pedofil", potem se pa 15 minut zagovarjal in opravičeval zaradi ne ravno toplo sprejete šale :D :D 

 

absolutni car, takoj ti nabijem povisico, ce bi bil tvoj sef

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

Galko je na enem predavanju o Facebook PPC oglaševanju na hitro predstavil še ostala pomembna družbena omrežja in pri Tik Toku pojasnil slušateljem, da "če uporabljate Tik Tok, ste verjetno stari pod 16 ali pa ste pedofil", potem se pa 15 minut zagovarjal in opravičeval zaradi ne ravno toplo sprejete šale :D :D 

Objectively hilarious 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...