Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Saj vem, da je mislil neresno. Ampak vseeno smo na nekem resnem forumu in sem za vsak slučaj pač vprašal. V bistvu... dandanes skoraj več ne veš, kdo se kdaj šali. :)
(moj account je (bil) recimo vreden vsaj 500 €, to ocenjeno s strani Epic supporta, kar je dejansko bojda še malo (vsaj po njihovem feedbacku)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Static reče pred 2 urama:

 

Na zalost ne se strinjam s tem.

 

V TLOU temi ni slo samo za prcanje, velikokrat (sploh s strani Ezoterika) je slo za dejanske lazi, napade in misreprezentacije mojih pogledov. Pac, poizkus diskreditacije z lazmi (transfob, argumente pobiras iz neki zlobnih zlobnih naci youtube videov in subredditov (wat?)). Na moje izpostavljanje neiskrenega argumentiranja so pa padali minuski. Pac, z takimi neumnostmi pada nivo debate, hkrati pa s tem da tega ne izpostavis neposredno podpiras tak nacin komunikacije.


Kot sem napisal, veliko stvarem sem pristopil na napacen nacin, ampak na nekatere poste ki so bili izjemno korektni in premisljeni.. Da ti nekdo zacne po tem srat z grupnim spammanjem minuskov cel teden in podobnomi neumnosti ni nicemur podobno. 

 

Lej to je prvič, da sem ti kej odgovarju v zadnjem mesecu, daju sem ti minuske (in sem zelo prepričan, da tud vsi ostali), zato ker si nenehno postal en in isti post, kdorkoli je prišel v topic si zopet začel z enakimi litanijami in pol sem ti vsakič, ko si spet začet s TRANSFOBNIMI in drugimi vsebinami (ja vem, da nisi tega mnenja, me prou boli kurac) in 'pravilnimi mnenji, sam tale videjo nekega ekstremista poglejte bo vse jasno', si dubu minus. Tko, da si lahk kr predstavlaš kokrat si bil dejansko naporen in si eno in isto tupil. Mogoče, če bi mel publiko (ala tisti subredditi), ki bi ti prikimavala, bi zadeva držala vodo, tko je pa pač izpadl debilno (ne sam izpadl, blo je debilno), jst nimam nobenga namena diskutirat z nekimi youtube videji ljudi, ki so očitno globoko v zajčji luknji. To, da si postal IDENTIČNE vsebine kot so ble na transfobnem in pač na splošno gay hating subredditu ti tud ni šlo v plus.

 

Tud sem skor 100% prepričan, da špila nisi preigral, če to priznaš, se lahko pol normalno pogovarjamo, če ne bo itak spet kmalu enaka situacija, ker si trmast pa pač neki je očitno narobe s tvojim dojemanjem sveta - v stilu, če so vsi proti meni, verjetno ni težava v VSEH. Sej se vsak, sploh na tem forumu, k je poln zajebanih osebnosti, kdaj znajde v situaciji, ko je pač osamljen na svojem bregu. Fuck it. To, da nisi mogu popustit pač men kaže na to, da si namerno provociral še naprej, kar itak vemo, da je res, ker te je pač morilo, da je lahko komu ta igrica, ki je niti igral nisi, dobra. Mam še par kolegov, ki so isti in je na noben način ne bodo igral. Une minuske si kar se mene tiče upravičeno požrl, kljub temu, da jih jst načelno ne dajem, ker so mi neumni (tud pluski so mi neumni, ampak dostkrat je kul, ko se ti ne da odgovarjat nekomu, je pa produciral carsko vsebino). 

 

Kar se mene tiče smo itak opravl, pač po mojem mnenju kakšne posebne potrebe, da mamo še kakšno komunikacijo ni, itak niti ne igraš konzolnih igric in je s tabo neki globoko narobe (ne bom reku, da si nor, verjetno pušiš travo in pol prideš sm trolat, al pa kej podobno neumnega). 

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 26 minutami:

 

Lej to je prvič, da sem ti kej odgovarju v zadnjem mesecu, daju sem ti minuske (in sem zelo prepričan, da tud vsi ostali), zato ker si nenehno postal en in isti post, kdorkoli je prišel v topic si zopet začel z enakimi litanijami in pol sem ti vsakič, ko si spet začet s TRANSFOBNIMI in drugimi vsebinami (ja vem, da nisi tega mnenja, me prou boli kurac) in 'pravilnimi mnenji, sam tale videjo nekega ekstremista poglejte bo vse jasno', si dubu minus. Tko, da si lahk kr predstavlaš kokrat si bil dejansko naporen in si eno in isto tupil. Mogoče, če bi mel publiko (ala tisti subredditi), ki bi ti prikimavala, bi zadeva držala vodo, tko je pa pač izpadl debilno (ne sam izpadl, blo je debilno), jst nimam nobenga namena diskutirat z nekimi youtube videji ljudi, ki so očitno globoko v zajčji luknji. To, da si postal IDENTIČNE vsebine kot so ble na transfobnem in pač na splošno gay hating subredditu ti tud ni šlo v plus.

 

Tud sem skor 100% prepričan, da špila nisi preigral, če to priznaš, se lahko pol normalno pogovarjamo, če ne bo itak spet kmalu enaka situacija, ker si trmast pa pač neki je očitno narobe s tvojim dojemanjem sveta - v stilu, če so vsi proti meni, verjetno ni težava v VSEH. Sej se vsak, sploh na tem forumu, k je poln zajebanih osebnosti, kdaj znajde v situaciji, ko je pač osamljen na svojem bregu. Fuck it. To, da nisi mogu popustit pač men kaže na to, da si namerno provociral še naprej, kar itak vemo, da je res, ker te je pač morilo, da je lahko komu ta igrica, ki je niti igral nisi, dobra. Mam še par kolegov, ki so isti in je na noben način ne bodo igral. Une minuske si kar se mene tiče upravičeno požrl, kljub temu, da jih jst načelno ne dajem, ker so mi neumni (tud pluski so mi neumni, ampak dostkrat je kul, ko se ti ne da odgovarjat nekomu, je pa produciral carsko vsebino). 

 

Kar se mene tiče smo itak opravl, pač po mojem mnenju kakšne posebne potrebe, da mamo še kakšno komunikacijo ni, itak niti ne igraš konzolnih igric in je s tabo neki globoko narobe (ne bom reku, da si nor, verjetno pušiš travo in pol prideš sm trolat, al pa kej podobno neumnega). 

 

 

Evo.


Sem vesel da si napisal reply, da lahko folk vidi s kaksno osebo sem imel opravka v TLOU temi.

 

Gremo lepo po vrsti:

 

Navedek

zato ker si nenehno postal en in isti post, kdorkoli je prišel v topic si zopet začel z enakimi litanijami

 

Niti priblizno nisem nenehno postal en in isti post. Postov je bilo vec razlicnih, sem pa v njih nastel dolocene stvari ki so me v igri motile, hkrati pa ljudi povpraseval o njihovem mnenju o igri.


Glede na to da je to forum kjer folk izmenjuje mnenja, sem pricakoval debato v smislu "ne strinjam se zarad "x y", saj tam in tam v zgodbi vidis da se zgodi "y z", tako da to ne drzi, itd (pogovor kakrsnega sva imela z bigbossom in z mnogimi drugimi na razlicnih drugih mestih na internetu (skoraj vsi povsod so koncali na pozitivno noto by the way)). Ampak namesto tega sem dobil raje:

 

Navedek

ko si spet začet s TRANSFOBNIMI in drugimi vsebinami (ja vem, da nisi tega mnenja, me prou boli kurac) in 'pravilnimi mnenji, sam tale videjo nekega ekstremista poglejte bo vse jasno', si dubu minus.

 

Kot sem ti objasnil ze v prejsnji temi, specificnih Youtube kanalov nisem poznal od prej. Ob pogledu videa sem se z stevilnimi (ne vsemi) mnenji v videu strinjal, in bil sem mnenja da je avtor podal dobre argumente, zato sem ga postal.

 

To da ti diskreditiras podane argumente ustvarjalca videa glede na njegov background (to da mislis da je ekstremeist (ali je ali ni nevem, in niti ni pomembno - pomembni so njegovi argumenti)) je ad hominem logical fallacy. Z drugimi besedami to kar govoris nima logicnega smisla. 

 

Navedek

More specifically, the ad hominem is a fallacy of relevance where someone rejects or criticizes another person’s view on the basis of personal characteristics, background, physical appearance, or other features irrelevant to the argument at issue.

 

Zdaj, ce ti ni do tega da bi debatiral po neki logiki in smislu drugace sploh ni panike, jaz te ne silim v to, ampak prosim ne pristopat do debate iz vidika kao "glup si jaz imam prav, btw si tudi transfob". To ni nikakrsen nivo pogovora.

 

Navedek

TRANSFOBNIMI in drugimi vsebinami (ja vem, da nisi tega mnenja, me prou boli kurac)

 

To je del problema. Pac, vn vrzes resno obtozbo, in BTK. Ce resno mislis mi prosim izpostavi iz kje si pobral to mnenje, in ce zelis lahko predebatirava o tem. Ce ne pa pac zadrzi taka mnenja zase.

 

Navedek

jst nimam nobenga namena diskutirat z nekimi youtube videji ljudi, ki so očitno globoko v zajčji luknji.


Zakaj potem sploh odpisujes? Vec kot ocitno imas ze ustvarjeno neko mnenje, in od njega ne odstopas. Kaj ti je pol fora posta, da vn izlivas neke frustracije al kako?


Si kdaj pomislil drugace da si morda ti globoko v zajcji luknji? Ce nikoli ne debatiras z nekom ki se ne strinja, kako lahko ves da nisi?

 

Navedek

Tud sem skor 100% prepričan, da špila nisi preigral, če to priznaš, se lahko pol normalno pogovarjamo


Motis se popolnoma. Preigral sem ga tretji dan po izidu, obrnil spil na lastne roke. Nevem kaj ti je fora da obtozujes da to ni res sicer. Spet pa dokazujes da bos izjavljal kar neke obtozbe na pamet, mal po filingu, brez kakrsnekoli podlage, in zivel v prepricanju da imas prav.

 

 

Sledi polno enih zaljivk in dodatnih obtozb (zdaj ze kar ne igram konzol sploh, wat?) Z mano je neki hudo narobe, zdej ze kadim travo. Model no, just stop, kaj ti je clovek? Prov penis se okoli ust in izlivas ta bes iz sebe. Chill.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
Static reče pred 5 minutami:

[dodatne static norosti]

 

Sej to je tud zadnič, da bom :D K vem, da si ga drkaš na to, da ti odgovarjam. Prou uno, razen TLOU2 (o kerem si ENAKE stvari pisu že pred izidom :D), si kej napisu sam še o Sea of Thieves pa Witcher 3 (kjer si tud baitu folk naj ti pove ZAKAJ JIM JE DOBRA IGRA). Sej mislim, valda je modelčkek vsem jasno, da si prizadet prfuknjen trol. To, da ti Slinch kle sappy poste piše men nč ne pomen. Itak, da ne verjamem, da si špilu špil, ubistvu ti nč ne verjamem, ker si pač en random lažnivi trol in kle probaš sprovocirat, k da sem jst baitan. Sva kr lepo zaključla komunikacijo, upam, da boš kmal vidu, da takšen odnos do življenja ne vodi preveč daleč, sam mam mal filing, da to že veš.

Povezava do prispevka

Caki mal, da bom jz vidu da kaksen odnos v lajfu ne vodi dalec? To da delis mnenja, in debatiras stvari? Model ze od zacetka ven meces kr neke obtozbe brez kakrsnekoli podlage in uletavas kao bog i batina vse kar si predstavljam v tej izprijeni glavi je fakt?

 

Drugace mi pokazes kaksne ENAKE stvari sem pisal o TLOU2 ze pred izidom, al spet kr neki nabijas?

 

Pac res, z vsakim postom na novo mi dokazujes da si zasluzis poplavo minuskov vsak dan za naslednjih 5 let.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 4 urami:

 

 ki sem pač postal precej pacifist (mogoče ker sem se intimno podružil z večino folka, s katerimi smo clashali, pa smo zdaj homo-buddies).

 

 

Končno nekdo napisal kar slutim že en cajt, teli m33ti so vzeli  iskrico konzolcu

 

A VAM JE TREBA FRIENDAT INTERNET FOLK, A NIMATE SVOJIH PRIJATELJEV :( 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 59 minutami:

To je res ja:hmm: Odkar sem videl smrka v živo nisem ene slabe stvari napisal o njegovi pleši:cry:

 

 

 

Kdaj pa si ti videl njegovo plešo od takrat, ko si jo nazadnje dissal :D Razen če je to una fora da m33t sploh ni odpadel in je una fotka od bessija real life 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...