Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 1 uro:

 

In zakaj je pol meni nedopustno da se mi gnusi, če moram gledat pedre, namesto normalnih hetero parov, če nimam istospolnih nagnjenj?

Če mi še enkrat rečeš, da mi je družba to vsilila, te scipeliram :D

 

 

 

vsilila ne

je pa povsod okol tebe heteronormativna družba, ki diktira kaj je normalno in "lepo/ogabno"

Povezava do prispevka

Drugače pa pomoje velik disfunkt izhaja iz tega, da se te spolne identitete vleče v diskurz, ki bi se moral držat nekih osnovnih LGBT "predalčkov" - za zdaj. Še jaz, ki sem mega woker, ne bi sodeloval v debati o nekih white boi ustreznicah two-spirita, ker pač. V času ko ogromen del populacije postaja vse bolj konservativen, ti ne boš dosegel sprejemanja nekih abstraktnih spolnih identitet. Skoncentrirat bi se bilo treba na osnovni LGBT.

 

Srsly no, vsak dan v Ameriki konservativne ustanove banajo knjige, defundajo knjižnice, spreminjajo učne načrte ... folk na univerzah pa prireja reading groupe o nekih identitetah, ki se berejo kot nekaj iz Elder Scrolla. Pač očitno je, da bomo morali iskat načine, kako prit skupaj, ker drugo nas nikamor ne pripelje.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 24 minutami:

sem mislil, da govoriva o nedopustnosti in gnusnosti gledanja, ne o spolni usmerjenosti ...

 

Sej govoriva... glede na to, da nas že leta bombardirajo od vsepovsod s temi pedri, bi mi valjda do zdaj uspeli vcepit, da bi mi bilo vsaj znosno gledat 2 bradonji ki se žvaljita - po drugi strani pa imaš ke_kita, ki še ploska zraven - tako da mislim, da te stvari niso baš od družbe odvisne.

Je pa res, da proti lepim lezbijkam nimam nič proti - samo takih nisem še videl v rl. :D

 

Povezava do prispevka

Ko družba ne more imeti diskurza o nečem, problem ne bo nikoli rešen. 

 

Tko kot pri nas ni možno imeti normalne diskusije o ciganih, tko v ameriki ne morjo met o črnskem kriminalu in spolnih manjšinah. 

 

Smo družba, ki samo išče da bo nekoga drugega zabil in imel sam prav. Internet je pa vse to pospešil in povdaril z echochamberji.

 

Po eni strani sem za absolutno svobodo govora, po drugi strani pa razumem starše, da nočjo met v knjižnici njihovega osnovnošolca knjige o fafanju in menjavah spola. 

 

Dokler pri nas tega ni, im cool. Ko pa vidim tiste spačenke v stilu kolega_ica, bi najraje napolnil kanader z napalmom in ga spustu na FDV. 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

In zakaj je pol meni nedopustno da se mi gnusi, če moram gledat pedre, namesto normalnih hetero parov, če nimam istospolnih nagnjenj?

Če mi še enkrat rečeš, da mi je družba to vsilila, te scipeliram :D

Nihče ni rekel, da je nedopustno. Samo žalostno je. Meni tudi še ni postalo povsem naravno. Isto kot mi ni povsem naravno enačiti belo in črno kožo, ampak točno vem, da smo oboji ljudje in bi barva kože morala biti dojemana isto kot barva las. Ampak ni. A misliš, da zato ker sem se rodil belec? Ne, na to vplivata izključno dva faktorja. To, da sem se rodil na območju, kjer je zelo malo črncev in to, da so me celo življenje vsi učili, da je pomembno kakšno barvo kože imaš.

Čisto isto je z dojemanjem homoseksualcev, oz. je socialna stigma še večja.

 

Stipe2 reče pred 37 minutami:

Jaz sem pa mislil, da se hetero rodiš - kaj pol tudi peder lahko postaneš?

Družba vpliva na naše obnašanje. Primarna socializacija lahko vpliva na posameznika podobno kot indoktrinacija. Za primer si lahko vzameš vere, ki delujejo tudi na tem principu.

V primeru homoseksualcev to vpliva na to, da se recimo eni ljudje celo življenje ne outajo, ker se bojijo, da bodo marginalizirani ali ker jim je družba vcepila v glavo, da je nekaj narobe z njimi.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Meni je precej bolj žalostno to kako nekateri povsem izrojene fantazije posameznikov poveličujete kot nekaj normalnega in celo kot nekaj k čemer bi morala družba prosperirati in se veseliti.

 

Imaš tudi pedofile, ljudi ki hočejo seksati z živalmi, tiste, ki mučijo žive živali za verske obrede - ali smo dinozavri tudi tisti, ki se temu upiramo.

 

Ker če se nek odrasel moški identificira kot dvospolni elf, mu verjetno kot dinozaver rečem, lej stari to ni cool, nekaj je narobe s tabo.


Tako kot lahko verjetno rečem odraslemu moškemu, da ni cool gledati nagih otrok, ali sem dinozaver, če mu to rečem? Ker queer lgqbt šovi se na veliko prikazujejo tudi otrokom po USA - tisti ki smo proti smo očitno dinozavri???

 

Mislim da je določena stopnja tradicije nujno za normalno delovanje družbe. Ker dejsto je, da družba potrebuje tradicionalne vloge, da sploh lahko preživi. Ampak kot nekdo ki po  internetu riše kurce in je verjetno najbolj privilegirana oseba možno, pač tega ne razumeš. 

 

Z drugimi besedami - naloga nas tradicionalnih dinozavrov je ravno to, da izrojene blodnje posameznikov označimo kot to kar so in jih izločimo iz družbe. Tako kot smo to počeli celotno zgodovino s pedofili, morilci, posiljevalci, tatovi in mentalnimi bolniki.

 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Feget reče pred 7 minutami:

Imaš tudi pedofile, ljudi ki hočejo seksati z živalmi, tiste, ki mučijo žive živali za verske obrede - ali smo dinozavri tudi tisti, ki se temu upiramo.

Sem ti že napisal, da nehaj s temi pre-osnovnošolskimi forami.

Razlika je v tem, da ena skupina ne škodi nikomur, te, ki jih sedaj omenjaš pa nimajo konsenza svojih žrtev.

Spizdi s takimi neumnostmi, resno.

 

Drugače, glede na ostale izjave iz tvojega posta, lahko definitivno rečem, da si dinozaver, ja.

  

Feget reče pred 7 minutami:

Tako kot lahko verjetno rečem odraslemu moškemu, da ni cool gledati nagih otrok, ali sem dinozaver, če mu to rečem? Ker queer lgqbt šovi se na veliko prikazujejo tudi otrokom po USA - tisti ki smo proti smo očitno dinozavri???

Plz razloži mi logiko korelacije med tema dvema stavkoma.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ne vem, drag queeni, ki na osnovni šoli plešejo in kažejo kurce otrokom po mojem kar škodijo njihovemu spolnemu razvoju. 

 

Sicer bi pa kot privilegiran bel moški, ki riše kurce po internetu, lahko vedel, da zaradi svoje privilegiranosti nimaš pravice do mnenja. Ko boš transormiral v črno žensko, se lahko spet slišimo.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Meni tudi še ni postalo povsem naravno.

 

Valjda da ti ni postalo naravno, ker niti ni naravno - obstaja kot anomalija v naravi, tako kot mnogo drugih anomalij, ampak ni naravno, jebiga - misliš da se pedri ne bi raje rodili hetero, če bi lahko izbirali?

A tudi res misliš, da če nam bodo povsod trobili da biti gay je normalno, da bodo ljudje to začeli tudi dejansko verjet? - al misliš da bodo to pač samo sprejeli, v sebi pa si še vedno mislili svoje?

Povezava do prispevka
Feget reče pred 9 minutami:

in kažejo kurce otrokom

Torej vse tvoje izjave temeljijo na lažeh?

V redu, bom pač ignoriral tvoja slaboumja.

 

Also, nisi razložil logične korelacije med tem, da pedofili gledajo gole otroke in drag (ne QLGBTQ+) šovi, kjer so prisotni otorci.

A če otroci vidi Drag Queen, postanejo pedofili? Al tej šovi sprožijo nekakšne epidemije pedofilije?

Kot programer bi pa ja moral biti sposoben nekih osnovnih logičnih interpretacij. Kje se je zataknilo?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 minuto:

 

Valjda da ti ni postalo naravno, ker niti ni naravno - obstaja kot anomalija v naravi, tako kot mnogo drugih anomalij, ampak ni naravno, jebiga - misliš da se pedri ne bi raje rodili hetero, če bi lahko izbirali?

A tudi res misliš, da če nam bodo povsod trobili da biti gay je normalno, da bodo ljudje to začeli tudi dejansko verjet? - al misliš da bodo to pač samo sprejeli, v sebi pa si še vedno mislili svoje?

 

:avadodo:

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 minuto:

Valjda da ti ni postalo naravno, ker niti ni naravno - obstaja kot anomalija v naravi, tako kot mnogo drugih anomalij, ampak ni naravno, jebiga - misliš da se pedri ne bi raje rodili hetero, če bi lahko izbirali?

A tudi res misliš, da če nam bodo povsod trobili da biti gay je normalno, da bodo ljudje to začeli tudi dejansko verjet? - al misliš da bodo to pač samo sprejeli, v sebi pa si še vedno mislili svoje?

Ti si enostavno slaboumnež, jebi ga.

Piši dalje gluposti. Ne mislim se več ukvarjat s tabo.

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 43 minutami:

...ogromen del populacije postaja vse bolj konservativen...

 

To pospešujejo sami s svojim ravnanjem, ki tudi sam omenjaš, da ti v veliko primerih ni cool (tudi dzaver, ki je gay, je sam večkrat povdaril, da mu marsikaj ni niti približno cool). Bolj bojo nekaj hoteli na silo, več ljudi se bo še bolj aktivno uprlo. Najti bi mogli način, da to na nevsiljiv način predstavijo družbi. So tudi taki, ki to počnejo na nevsiljiv način, ampak v mainstream pridejo največji spački, ki samo povzorčijo kontra reakcijo.

 

Verjetno ima vsak kako tako izkušnjo, da se je nečemu še bolj aktivno upiral, ko so ga silili v to...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Feget reče pred 22 minutami:

Ne vem, drag queeni, ki na osnovni šoli plešejo in kažejo kurce otrokom po mojem kar škodijo njihovemu spolnemu razvoju. 

 

Sicer bi pa kot privilegiran bel moški, ki riše kurce po internetu, lahko vedel, da zaradi svoje privilegiranosti nimaš pravice do mnenja. Ko boš transormiral v črno žensko, se lahko spet slišimo.

za seminarsko rabim en primer k je drag queen dokumentirano pokazal kurca otrokom

 

Stipe2 reče pred 16 minutami:

 

Valjda da ti ni postalo naravno, ker niti ni naravno - obstaja kot anomalija v naravi, tako kot mnogo drugih anomalij, ampak ni naravno, jebiga - misliš da se pedri ne bi raje rodili hetero, če bi lahko izbirali?

A tudi res misliš, da če nam bodo povsod trobili da biti gay je normalno, da bodo ljudje to začeli tudi dejansko verjet? - al misliš da bodo to pač samo sprejeli, v sebi pa si še vedno mislili svoje?

homoseksualnost je dokumentirana v okol 1500 vrstah

homofobija pa v 1

tko da si naravnost lahko direkt vtakneš v rit

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 17 minutami:

Dej poskeniraj ta propagandni letak, kjer si to pobrala - rabim za seminarsko :D

Ma saj kakšne "homo" mačke, ki se bangajo med sabo, se da kdaj videt

 

Ni pa to enaka homoseksualnost kot pri človeku. Kolikor sem si bral gre bolj za sproščanje nakopičene energije, če živi krdelo mačkov na kupu. En response na sproščanje nakopičene energije je, da se pretepejo in pocufajo, drugi pa, da se poseksajo :D 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 minuto:

Ma saj kakšne "homo" mačke, ki se bangajo med sabo, se da kdaj videt

 

Ni pa to enaka homoseksualnost kot pri človeku. Kolikor sem si bral gre bolj za sproščanje nakopičene energije, če živi krdelo mačkov na kupu. En response na sproščanje nakopičene energije je, da se pretepejo in pocufajo, drugi pa, da se poseksajo :D 

 

Midva veva, kaj se na vasi zgodi takim mačkam :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...