Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Sovica reče pred 1 uro:

Ce ga res hoces, V nemciji jih imajo na enih obmocjih polno - cca 10 let nazaj so pobegnil oz zivalskega in se namnozil :D

Imam željo ja...ampak klinc k so prepovedani (invazivna, tujerodna), kar je tudi v nemčiji problem :D

Tako da samo sline cedim preko videov

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 16 urami:

Če iščeš pasemske (z rodovnikom) je kr jeba, baje so čakalne vrste za leto v naprej in sploh ne sprejemajo (seveda odvisno od pasme) 

 

bojler1 reče pred 3 urami:

Evo, če hočeš met lepega pa trmastega, da te ne bo nič ubogal kot ženska, si nabavi akito :D

 

To je moj Fukoshirou

 

received_453498035760449.jpeg

Border Collie bo. :D

Povezava do prispevka
bojler1 reče pred 3 urami:

Evo, če hočeš met lepega pa trmastega, da te ne bo nič ubogal kot ženska, si nabavi akito :D

 

To je moj Fukoshirou

 

received_453498035760449.jpeg

A lahko malo napišeš kako je z dlako in vonjem?

Sosedi majo labradorko in ma res specifičen vonj, si ne predstavljam da bi ga imel v stanovanju 

Jst se malo spogledujem s shibo, pa če se ne motim so si dosti podobni z akito? 

Also, kako prenaša če je sam doma? 

 

Povezava do prispevka

@Me3do

 

Ja dlako kar spušča, še posebej sedaj na spomlad, ko mu odpada zimska poddlaka (enako kot pri haskijih ter malamutih). Ga je obvezno potrebno vsaki dan počesat. Pa tudi vsak dan sesam, ko je v hiši. Drugače je pa ponavadi tudi v boxu. Glede vonja je pa, da ga skoraj nima. Druge pasme precej bolj "smrdijo". Je pa res, da če je zunaj na dežju in ga ne obrišeš, bo zagotovo imel vonj.

Glede samote:  akite nimajo rade, če so preveč časa same in  je prav užaljen, ko ga zaprem v box. Sicer imam srečo, da dejansko nikoli ni sam, ker je tast upokojen in ga skoraj vsaki dan pelje na sprehod, ko sem jaz v službi. Ni pa zaj to, da nebi mogel zdržat 8 ur v boxu, ko si v službi-vse je odvisno tudi od tega, kako ga navadiš(razvadiš)

Povezava do prispevka

Sej že zaradi mackona skori usak dan sesam, tku da se dosti ne bi spremenilo :D

 

Mja, sej realno je pes bolj daljna kot bližnja prihodnost, mormo prvo okolico ustrezno uredit (naredit ograjo okoli parcele), pa še par stvari 

 

Zaenkrat je muc čisto dovolj :D

 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 50 minutami:

realno je čist ok če 1x na teden potegneš po dvignjenih površinah tud sam z rokami preden gre roomba okol

 

Ma saj verjamem. Jaz mam slabe spomine, ker smo samo 1x v lajfu meli v bloku mačko s full dolgo belo dlako. Takrat sem rekel nikoli več. Večina oblačil mam temnejših, to nisem mogel iz zaprte omare vzeti cote, da ne bi blo na njej belih dlak...kak se je to povsod zavleklo mi ni blo jasno. Še ko mačke že nekaj časa več ni blo in po čiščenju si občasno naletel na te dlake.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

@DaCapo kje je test?


Ma, danes samo na hitro testirano. NI bilo cajta za neko snemanje, iskreno povedano, pa se mi tudi ni dalo. Sesalec je čisto OK, čeprav je sumljivo močan (že na najmanjši nastavitvi, ki je namenjena, pazi to: zavesam!,  se preproga/tepih konkretno prisesa, ali kako naj drugače povem :) ). Nastavljeno pa imam vse pravilno. Ampak ok, verjetno je to treba vzeti v zakup oz. se navaditi, glede na to da je tisti prejšnji iz 80-ih delal samo na glasnosti. Sreča, da je preproga v celi bajti samo ena (v dnevni). Ostalo je vse laminat/parket/ploščice. In itak, da je proti prejšnjemu reaktivcu (dobesedno jet plane!) tako tih, da lahko med sesanjem res lepo žvižgam. 
@tomazek: Ajde. če res vztrajaš bom mogoče čez vikend posnel minuto videa, čeprav se mi zdi, da to ni neka roba, ki bi jo bilo vredno predstavljati na mnenjalu. (še manj pa na na yatube) :) 
Je pač čisto soliden sesalnik, no, vsaj zaenkrat imam tak občutek. Danes na mimovrste je 199€ (jaz sem dal sicer 160, ker je bila neka koda za Electrolux popust preko vikenda). 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Ja sem mel te valjčke itak :D Ampak se mi zdi, da je zelo slabo pobiralo, al pa sem mel slabe. Saj neke random kratke dlačice mačk me menda ne bi motile... na črni polo majici recimo, pa imeti ene deset-petnajst... 6 cm dolgih belih dlak pa izgleda vseeno malo čudno :)

js mam ful dobre izkušnje z njimi, še za kavč jih včasih uporabim

edino res morš met v mislih da to 3x potegneš pa je poln k še mucke s tkanine pobere

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 9 minutami:

Ajde. če res vztrajaš bom mogoče čez vikend posnel minuto videa, čeprav se mi zdi, da to ni neka roba, ki bi jo bilo vredno predstavljati na mnenjalu. (še manj pa na na yatube) :)

 

Saj ne rabiš snemat :)Ti kar uživaj v sesanju...

 

Čeprav, če pomislim... bi verjetno zabavalo forumaše, da bi si dal gor kak šurc... in posnel kako sesaš :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

Čeprav, če pomislim... bi verjetno zabavalo forumaše, da bi si dal gor kak šurc... in posnel kako sesaš :D


Ali pa 1:1 primerjava s prejšnjim reaktivcem iz 80-ih. Realno bi to bi bilo še kar smiselno, če bi koga pač zanimalo. Enkrat, ko bom v penziji in fural nek yatube kanal.  

Definitivno pa nimam v mislih videa v tem smislu :)
tenor.gif?itemid=14364306

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...