Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Arey reče pred 41 minutami:

Zal se moram strinjat. Tip ima zdravstvene tezave ki bi kogarkoli drugega izstrelile do zdravnika on pa zamahne z roko, poje 4 lonce enoloncnice in je spet ok za 2 tedna. 
Mislim, fak, vse vidis zeleno in reces “hmmmm mogoce je cas za NOVA OCALA”, lol no. 

 

veš kolk takih je tle v bolnici uffff

že celi septični, pa niso niti probali prit do osebnega (ne da zdej v covidu to ni velik pain in the ass)

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

 

veš kolk takih je tle v bolnici uffff

že celi septični, pa niso niti probali prit do osebnega (ne da zdej v covidu to ni velik pain in the ass)

ti bod tud kr lepo tih k sem te med poletjem pa tem da so te vzel v bolnico ziher 3x pošiljala k zdravniku, sam je blo bolj bistveno hodit na šiht z vročino

realno bom ful jezna če boš to še kdaj spustil v lajfu

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 urami:

Meni je carsko, da lahko tukaj v živo spremljamo celosten propad DaCapovega telesa

 

Hernier reče pred 3 urami:

Also tip je imel situacije, ko ni mogel prehodit 10 stopnic, se 4 dni taknit hrane od slabosti ... Ampak prva stvar, ki bi jo šel rešit, je obisk okulista :rofl: 

 

Ezoterik reče pred 3 urami:

@DaCapo a si že kej pojedu v decembru.

 

Kastor reče pred 3 urami:

imo 1 kanto arašidovega masla, za sladico pa vsak dan žlico mandljevega masla <3

 

Hernier reče pred 3 urami:

Jaz nisem privoščljiv, ampak saj se je sam odločil, da ne bo dal nič na zdravje, kaj naj zdaj, imo je še najbolj, da se hecamo, smeh je pol zdravja navsezadnje, morda ga to spasi :D 

 

Arey reče pred 2 urama:

Zal se moram strinjat. Tip ima zdravstvene tezave ki bi kogarkoli drugega izstrelile do zdravnika on pa zamahne z roko, poje 4 lonce enoloncnice in je spet ok za 2 tedna. 
Mislim, fak, vse vidis zeleno in reces “hmmmm mogoce je cas za NOVA OCALA”, lol no. 

Fak avadodo na vse tole :avadodo:

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 13 minutami:

ti bod tud kr lepo tih k sem te med poletjem pa tem da so te vzel v bolnico ziher 3x pošiljala k zdravniku, sam je blo bolj bistveno hodit na šiht z vročino

realno bom ful jezna če boš to še kdaj spustil v lajfu

 

Saj nas je dosti takih :) Ko si enkrat pri zdravniku in je kaj narobe... pa si vedno misliš - zakaj za vraga nisem prej šel. Jaz sem se tudi kar konkretno zjebal s tem čakanjem in prestavljanjem. Zato mi je težje pamet solit drugim (pa vseeno občasno, ampak ponvadi povdarim - saj jaz sem isti).

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

 

Saj nas je dosti takih :) Ko si enkrat pri zdravniku in je kaj narobe... pa si vedno misliš - zakaj za vraga nisem prej šel. Jaz sem se tudi kar konkretno zjebal s tem čakanjem in prestavljanjem. Zato mi je težje pamet solit drugim (pa vseeno občasno, ampak ponvadi povdarim - saj jaz sem isti).

ma ja js sem vzgojena da je boljš it za nič k zdravniku kot čakat da resno rata

pa da si je šiht sam kriv če te ne morejo nadomeščat

 

je pa tud dejstvo da praktično ni šans da bi ga zarad kerga od teh obiskov vmes že prej poslal na infekcijsko pol k ga poleti niso, imo ni blo nič bolj povezano od tega da si mal občutljivejši k maš že tko zaposlen imunski sistem

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 1 uro:

ma ja js sem vzgojena da je boljš it za nič k zdravniku kot čakat da resno rata

pa da si je šiht sam kriv če te ne morejo nadomeščat

 

je pa tud dejstvo da praktično ni šans da bi ga zarad kerga od teh obiskov vmes že prej poslal na infekcijsko pol k ga poleti niso, imo ni blo nič bolj povezano od tega da si mal občutljivejši k maš že tko zaposlen imunski sistem

 

 

@Berbasecks kakšne si imel simptome preden si šel? Sliš se kr zahrbtno

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 35 minutami:

Jebiga, moški smo taki - jaz tudi nisem še nikoli sam šel k zdravniku - vedno je prej tako eskaliralo, da so me morali drugi peljat. :D

 

Če z "moški" misliš "bedaki" pol se strinjam. :D
Drgač sm jz tut ful malokrat pri zravniku, prevsem ker večinoma ne zbolim, ampak ko je pa treba pa res ne vidim razloga zakaj se ne bi šel počekirat k profesionalcu. Če lahko summonam atomicov spirit bi reku tut k mehaniku greš ko ti avto čudno... Ne vem kaj se zgodi z avti ko ne delajo prav ampak sej štekaš.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
kemik reče pred 26 minutami:

 

 

@Berbasecks kakšne si imel simptome preden si šel? Sliš se kr zahrbtno

5 tednov je mel vsak večer vročino, sicer ne velik sam tolk da je blo

k je bil dopust, pa pol je blo itak mal boljš, pol se je kompliciralo z dohtarjem, pol pač 10 dni antibiotikov, pol je blo tolk boljš pa ga dohtar ni poslal na infekcijsko

pol je bil 3 mesece skos neki bolehen

pol je mel covid

in zdej smo tle

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

Jebiga, moški smo taki - jaz tudi nisem še nikoli sam šel k zdravniku - vedno je prej tako eskaliralo, da so me morali drugi peljat. :D

 

to ste sam pretepst

 

ne postavljajo vam nikjer spomenikov, da veste.

ne zelim pa, da bi vam nagrobnike. prehitro.

Povezava do prispevka
Navedek
  • četrtek, 16. december
    17.00 – sprevod Studenci, Nova vas

začetek dvorana Tabor – levo na Gorkega ulico – postanek 17.00 Gorkega – levo na Koresovo ulico – levo na Engelsovo – desno na Šarhovo ulico – postanek 17.15 Šarhova (KS Studenci) – naprej po Šarhovi ulici – desno na ulico Pohorskega bataljona – levo na Erjavčevo – levo na Pekrsko cesto – postanek 17.30 Dom pod Gorco – nazaj po Pekrski cesti – desno na Erjavčevo ulico – desno na Ulico heroja Šercerja – pri OMV desno na Studenško ulico – levo in naprej po Vrtnarski ulici (za Qlandijo in Hoferjem) – desno na Borova vas – v krožišču levo na Borova vas – levo na Majcigerjevo ulico – desno na Veselovo ulico – desno na Ulico Pohorskega odreda – postanek 17.55 Majcigerjeva (OŠ Gustafa Šiliha) – naprej po Pohorskega odreda – levo na Borštnikovo ulico – levo na Kardeljevo ulico – postanek 18.10 Kardeljeva-Antoličičeva – naprej po Kardeljevi ulici – naprej po Radvanjski cesti – levo na Popovičevo – zaključek dvorana Tabor

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 17 urami:

 

 

@Berbasecks kakšne si imel simptome preden si šel? Sliš se kr zahrbtno

 

kar je že Evita napisala, sam da je blo malenkost drgač

zdej da je pa prišlo do tega, da smo sploh odkrili, ker sem to js mel že vsaj poleti

fasu covid, tipične simpotem dal čez v 3-4 dneh

potem pa še 20 dni 24/7 vročine med 37.3-38.5. in bolečine v nogah 24/7 (takrat poleti niti slučajno ni blo 24/7 in sam 1 teden sem bil tolk, da sem mogu na bolniško)

vsesplošna utrujenost, ki sem jo pripisoval konstantni vročini. Mal sem se zmatru že zložit iz pomivalca, po seksu pa itak k cunja

pa na blazincah/prstih se mi je pojavla kakšna pikica, ki je bolela samo na dotik in po enem dnevu zginla

 

ko se me je osebni zdravnik končno usmilil, da mogoče ni več covid in poslal na odzvem krvi in naslednji dan nujno na infekcijsko

sem pristal v bolnici s hudo bakterijsko infekcijo, ki je že zdavnaj prišla v kri in napadla srce (endokarditis)

no zdej po 4 tednih antibioitkov v žilo, je jasno da so zaklopke tolk skurjene, da dobim umetne

 

je pa zanimivo, da sem se po 2 dneh antibiotikov, začel počutit "odlično", kot da lahk grem odigrat tekmo fuzbala

dokler mi ni del vnetja odletel v desno "piščal" (embolija) in sem imel 3. najhujše bolečine v lajfu, takoj za ledvičnim napadom in našutiranjem v jajca

dobesedno ponoči jokal in grizel zložene hlače, ker nisem dobu dost protibolečinskih oz. mi prehitro spustijo.

stopit na nogo itak ne, ampak je šlo po par dneh ful na boljše

 

 

  • Račka +1 1
  • Solzice 15
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 18 minutami:

Pizda Berba, sem pomoje zdaj prvič prebral full story, na Gnoju sem samo tu in tam odlomke ...

 

 

 

ja, k itak sem bl po instagnoju pisal, k je folk spraševal

da bo pa fix operacija, sem pa šele včeri 100% zvedu.

me pa daleč najbolj fuka to, da zarad covida ni normalnih obiskov in lahk glih 1x tedensko pride Evita

uradno za 15, realno za 45 min

 

ampak ja, nimam glih lepega pol leta pred sabo + itak določene terapije/omejitve še cel lajf

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...