Skoči na vsebino

Trenutno igram [03/2021]


AMF

Priporočeni prispevki

O moj bog, nisem bil tok pumped od igric že ne vem, od prvih jošk v Cobra Mission. Prov na glas sem se začel dret v sobi TOOOOOOO. In kot se spodobi, nič (nula (0)) sirarjenja, man-up, kirurško precizni bloki, branje semaforjev in panično bežanje izven rangea za health regen.

 

Zadnjih 5 sekund je bila čista panika, brez regena, brez resurrecta, hpja za preživet pol udarca. Ne upam ostat na razdalji, model že v rumernih rpmjih, charge nanj, valda kanji sred zaslona, pulz 190 gladko, ne vidim nič kaj sploh kuha en napad, o prosim leta gamerskega treninga v podzavesti naredte prave move, nekak se izognem vsem škodoželjnim napadom, vrnem strelo, model na kolenih, žleza srečnica odpre ventile na max. To je to, adijo From za ene pol leta minimalno.

 

20210307095040_1.thumb.jpg.863b610e5417721d40330d8c8d1a84b0.jpg

  • Račka +1 8
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Obrnil Dicey Dungeons. Meni osebno hudo.

 

Zdej pa spilam novega starega Maria 3d World. V 3dw mam samo se zadnjo plato champions road za naredit, v bowsers fury pa se ene 15 shinov za zbrat do 100%. Top shit cel paket, nisem mel WiiU tako da super.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 urami:

Ej sam je pa za popizdit hud špil tole zaenkrat. Nora grafika, art nekje ob boku HZD, sick hud japonski voice acting, liki so proper, glavni antagonist je res jezen in kul ko prasec, fajti so hudi, tud sam gameplay in exploration mi totalno sede... Zaenkrat mi je edina hecna stvar skill tree, ki je tak ko da igram MS flight simulator 2020 ne open world akcijado ffs :D Kar je res uno, iskanje dlake v jajcu.

 

Če bo špil tkole jebeno hud še naslednjih xy ur.... Om nom nom.

 

Aha jaz se pa dobro spomnim kako si še nedolgo nazaj v nič dajal špil  :D #neverforget

 

Ne pozabit sprobat še fantastični Legends online način !

 

In v duhu samurajev ti predlagam ogled šestdelne doku-serije Age of Samurai:

 

 

Ko je RL boljši od vsake fikcije :avadodo:   

Res uno ultimativni free for all deathmatch, hinavski backstabi in kače na dvorih &v posteljah :)

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Hm ne spomnim se da bi kadarkoli dajal špil v nič, sem pa večkrat napisal sem da sem zelo skeptičen do igrice, ker sta mi bila tudi Spidy in Days gone ultra povprečna špila, GoT mi je deloval pa zelo podoben :) no zaenkrat mi bolj kaže da bo šel po HZD stopinjah kar se kvalitete tiče... Ampak ja, bom bolj pameten po 10-20 urah :)

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Nioh 2 uradno koncan, padel zadnji boss. Kar se mene tice 10/10. Igra narejena za mene po vseh tockah. Absolutna nadgradnja enke v vseh pogledih. Nimam niti ene zamere, pa tudi opcija, da lahko shranis builde je carska. Komaj cakam, da grem na visje tezavnosti, 120ur in niti sekunde dolgcasa. Fenomenalno!

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

:avadodo:

Jaz bom imo kar na Nioh 2 šel, takoj ko obrnem Sekiro. Zaenkrat sem dal skozi šele uvodni tutorial in sem se proti Genichirotu celo malo upiral. Ko sem ob prvem igranju dal to skozi, mi niti približno ni bilo tako kul kakor sedaj. Imo sem se navadil ceniti fromsoft gameplay. :D

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

:avadodo:

Jaz bom imo kar na Nioh 2 šel, takoj ko obrnem Sekiro. Zaenkrat sem dal skozi šele uvodni tutorial in sem se proti Genichirotu celo malo upiral. Ko sem ob prvem igranju dal to skozi, mi niti približno ni bilo tako kul kakor sedaj. Imo sem se navadil ceniti fromsoft gameplay. :D

ti mores pridet cez velikana na stopnicah, ki deluje na lepoto.. tam  se zacne pravi spil zate =)))))

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
gojc reče pred 5 urami:

 

Aha jaz se pa dobro spomnim kako si še nedolgo nazaj v nič dajal špil  :D #neverforget

 

Ne pozabit sprobat še fantastični Legends online način !

 

In v duhu samurajev ti predlagam ogled šestdelne doku-serije Age of Samurai:

 

 

Ko je RL boljši od vsake fikcije :avadodo:   

Res uno ultimativni free for all deathmatch, hinavski backstabi in kače na dvorih &v posteljah :)

Samo da tu "zmaga" Littlefinger.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Ghost of Tsushima :avadodo: :avadodo: 

 

evo fantje tko se naredi open-world rollercoaster, oz kot se je šimša najboljše možno izrazil, lunapark. To je to. Za umret lepe scene, dogaja skossss, hitra akcija kadar se mečuješ, brutal murder kadar želiš stealth, na vsakih 30 metrov neki za naredit, ena tona muvov / orožij / oklepov / nadgradenj za odklenit, legendary weapon art izzivi (kjer sem Heavenly Strike bossa delal ene 20x), fino zajebani battli kadar greš head-on, res prov uno definicija carsko narejene popcorn zabave. Sicer si ne predstavljam, kako te lahko špil bomba s toliko stvarmi 30-40 ur ali celo več in da ti ne zmanjka pozornosti, ampak trenutno mi je res epic. Ko drogica malo popusti bo verjetno treba Kemikovo forumlo užgati, torej po kako urico in po urico pa ti je mega. Kot ko greš v Ljubljanske mlekarne po 40x Tom pakungo in jih lepo z andrhtjo ješ, ko ti zadišijo. Very nice, pričakoval konkretno slabši špil. Tole je dva nivoja boljša roba od kateregakoli Infamousa.

 

@bivši uporabnik @Mefisto-lizzard, tole je poleg Sekirota še en špil, ki ti bo garant nabil tiča v rit

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Obrnil Rachet and Clank. Najslabša igrica, kar sem jo igral na ps4 (zaenkrat). Neverjetno kako high level produkcija pa kako bedno vse ostalo, od gameplaya, level dizajna, zgodba, vse je ko tiste slabe na prvo žogo risanke za otroke od ljudi, ki ne štekajo zares ne otrok ne njihovih sposobnosti. Najboljša stvar, ful je kratka :D Dobr, je bila đabe, pa mal me je zamotila vmes ko me je nerviral Sekiro.

  • Račka +1 2
  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Raje se 3x obrni Sekiro, bos mel vec od tega. Vsaj tolk da main bosse stolces in da vidis vse mozne konce. Uporab guide pa je, sj razn za 1 konec ni neki treba extra ful pocet. Mas pa se ene par side questkov k so coolski. Aja, pa za naslednje 3x obrnt Sekiro bos skupno potreboval manj casa kot zdej prvic.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 42 minutami:

Obrnil Rachet and Clank. Najslabša igrica, kar sem jo igral na ps4 (zaenkrat). Neverjetno kako high level produkcija pa kako bedno vse ostalo, od gameplaya, level dizajna, zgodba, vse je ko tiste slabe na prvo žogo risanke za otroke od ljudi, ki ne štekajo zares ne otrok ne njihovih sposobnosti. Najboljša stvar, ful je kratka :D Dobr, je bila đabe, pa mal me je zamotila vmes ko me je nerviral Sekiro.

 

+111 na tole. Z lahkoto druga najslabša AAA PS4 ekskluziva tudi zame (Order 1886 mi je še vedno nesporen kralj shit ekskluziv). 

 

Insomniac games - najbolj precenjen dev v AAA gamingu z lahkoto

 

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Meni ne bo nikoli jasno, zakaj so šli z cool edgy zgodbe, ki je na čase dejansko nasmejala odraslega, v rimejk vklopit to otročjost za 5-letnike. Že zato ne, ker se mi zdi, da 5-letniki res niso ciljna skupina Sony ekskluziv. Ali pa, ne vem :D. Skratka, grozljiv remake

 

Order 1886 pa imam dejansko kupljen in ga bom ob priliki šel skozi, če ne drugega vizualno deluje cool :D 

Povezava do prispevka

Ratchet and Clank 2016 je tak filmski remake. Lahko se skrije proti originalu. Rathecta so totalno spremenili. Vsak, ki je igral original ve, da Ratchet ni hotel heroj in se pridružiti galaktičnim rangersom. Mel je svoje sebične razloge skozi celotno igro in s Clankom nista imela best fried forever odnos že od iste sekunde, ki sta se spoznala kot v Remaku. Tudi Clank je mel veliko večjo vlogo v originalu. Remake je solidn špil za odigralt samo ne more se niti malo primerjat z originalom.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče Dne, 7. 3. 2021 at 10:14:

 

Zadnjih 5 sekund je bila čista panika, brez regena, brez resurrecta, hpja za preživet pol udarca. Ne upam ostat na razdalji, model že v rumernih rpmjih, charge nanj, valda kanji sred zaslona, pulz 190 gladko, ne vidim nič kaj sploh kuha en napad, o prosim leta gamerskega treninga v podzavesti naredte prave move, nekak se izognem vsem škodoželjnim napadom, vrnem strelo, model na kolenih, žleza srečnica odpre ventile na max. To je to, adijo From za ene pol leta minimalno.

 

Samo da sem bral to, sem so mi roke zašvicale fuŁ

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 15 urami:

Meni ne bo nikoli jasno, zakaj so šli z cool edgy zgodbe, ki je na čase dejansko nasmejala odraslega, v rimejk vklopit to otročjost za 5-letnike. Že zato ne, ker se mi zdi, da 5-letniki res niso ciljna skupina Sony ekskluziv. Ali pa, ne vem :D. Skratka, grozljiv remake

 

Order 1886 pa imam dejansko kupljen in ga bom ob priliki šel skozi, če ne drugega vizualno deluje cool :D 

 

Ma res je to. 5 letniki pa igre... so tko no... ne morejo prav veliko igrat. Kak Lego pa kak wooly world mellow mode... Da zaobvladaš konrektno gamepad, obe gobici in pogled je to že starost 7-9let. Mnogi takrat že vejo zakaj ga imajo.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 58 minutami:

Ni mi ql.. ze grafika in 30fps mi sjebejo immersion.. tudi art stayl

 

Sam gameplay mi ni baš

 

Ne vem pomoje skoda cajta, raje igras kaj drugega

 

 

tak vibe sem mel, ko sem pred tabo samo zalaufal igro, pa sem upal, da se motim, tud glede na to, da je kar dogajala Gatsuju, Dzaverju (I think) in Vucku.

FF7 Remake? newbie drugac.

 

Povezava do prispevka

@g. Profesor

 

FF7 Remake se ne spomnem.. kaj je ze bilo.. baje je le okej.. Cloud je jack, ql linerji.. muzika je ql, cutscensi so ql.. story je okej, too be continued pac ampak vseeno se takljuci zadovoljivo

 

Malo se vlece, teksture so v kurcu na momente, igrca ni prevec zajebana, nudi pa tudi nek iziv, se mi zdi na hard.. tko lih prav imo

 

Je vsekakor za preigrat oz. give it a chance.. sam ne pricakovat ne vem kaj.. lahko ti bo zelo ql, lahko ti bo bv

 

Ne vem nekje vmes po kvaliteti med RE3R in RE2R

 

Igraj tam uni prvi del do fentanja reactorja.. pol bos itak vedu ce ti je ql ker je more of the same

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

@g. ProfesorČe maš PS+ pol ne vem zakaj enostavno ne probaš iger, sploh takih k majo skor 90 metacritic ala FFVIIre. Men je bila igra super. Ima svoje napake predvsem v slabših stranskih nalogah, ampak to je itak tipično za praktično vse JRPGje. Je pa combat zame krepko najboljši v FF igrah doslej. Težavnost na classic je ravno pravšnja za prvo igranje. Hard je pač kvečjemu za NG+ pa še to je par šefov kr zahtevnih.

 

Prvi del igre v reaktorju je igralno reprezentantiven, zgodbovno pa niti slučajno ne. Tako da vstrajaj vsaj do srečanja z Aerith :)

uredilo bitje Gatsu
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Kolk sem se pa jaz zaje*u k sem šel warriorja delat, fuk, že tko mi ne gre od rok pol pa še to drkanje pa vbadanje od uzad, sem se dolg ukvarjal z enim temnim vitezom, pol sem dal pa dol čelado je pa v prvo padu, ker sem bil prej pretežek in mi ni potegnilo fuuuk. Ne vem če bom jaz to zmogel. :ninja:

Opis slike ni na voljo.

uredilo bitje Bessie
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

No jaz pa krepim vitalnost in vzdržljivost, ker pač, ne vem, zen al neki!
Drgač, za orožje popravt rabiš spet kakega kovača v kakšni luknji al kako? Un hud meč k mi je zmaj dropnil mam že mal skrhan, tko da pol raj sekirco uporabljam. Znucal sem ga pa na unmu črnuharju, k sem ga pol 1,2,3 s sekiro po glavi :(
Kaj mi je tega treba...

 

BTW Demon's TILT je pa res čist divji  :avadodo:

Morda je slika naslednjega: besedilo

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...