Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 21 minutami:

:sick:

 

 

 

Dodaj k temu še nakup Bungija 3.6 MRD - in verjem da Bungie u lajfu ne bo več SP špila delal - in imaš še lepšo sliko. Sony bo za gaas špile zmetal 5.7 MILIJARD $. 

 

Lol. To je koliko, ene 60 zelo kvalitetnih SP naslovov? :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Ja sevede, če fuknejo 90% keša v gaas, itak da bodo tisti drobiž za SP špile dajali v najbolj ziheraške, dolgočasne AAA naslove z 0% inovacij. Če bi pa v SP pumpali tok keša pa verjemem da bi se hitro našlo kej bolj izvirnega. Mislim še sony ni tok harcore, da bi delal 60 klonov God of wara, Horizona in Spidermana :D

Povezava do prispevka

Sploh pa Sony sanja o 12 live-service igricah. To ti jaz s kmečko logiko povem, da je no go, fora live-service igračk je, da se ljudje ustalijo v eni in jo igračkajo na stotine ur v stotinah dni, ne pa da bodo 20 minut na dan igrali vsako. To bi mogoče izvedljivo, če na trgu ne bi bilo nobene live-service gračke, ampak wait, imaš Fortnite, imaš Roblox, imaš ostale manjše igračke, koga boli kurac za nek Sony live-service srsly, ljudje, ki zdaj odraščajo, sploh ne vejo, kaj je to Sony, oni Uncharted igrajo v Robloxu.

tomazek reče Pravkar:

Ja, to mi nič ne pomaga.

 

Mogoče pa je itak edino praf, da se na jesen življenja opusti igračkanje.

 
 
 

Pol boš postal alkoholik, nikar tako kolega brt prijatu. Na jesen življenja je čas, da malo 1upaš in razviješ svoj okus in začneš končno igrat dobre indij igračke.

Povezava do prispevka

Osebno bi raje da zmeče nekdo 6bil v remake starih iger. 

 

Pretty much vzet vsako igro nad 75 ki je izšla med 1996 in 1999 in nardit faithful remake z modernimi kontrolami v stilu RE2/4.

 

Deset tisočkrat raje igram sick moderen DeusEx ali SS2 remake kot karkoli meče ven Sony.

Povezava do prispevka

@[]D [] []V[] []D V čemu je RDR1 boljši od RDR2? Probably v humorju.

 

Liki in dialogi so kul, samo je RDR2 konkreten upgrade. RDR2 tudi nima kup bednih turret sectionov, kjer se merek premika prehitro zaradi slabih kontrol.

 

Malo preveč ponavljajočih misij v primerjavi z RDR2, GTAIV in Vice City.

Chapter 3 je vrhunski v RDR, je pa Chapter 1 dolgčas in Chapter 2 razvlečen v tri pm

 

Meni je RDR hud špil, ni mi pa v top3 Rockstar

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 14 minutami:

Sploh pa Sony sanja o 12 live-service igricah. To ti jaz s kmečko logiko povem, da je no go, fora live-service igračk je, da se ljudje ustalijo v eni in jo igračkajo na stotine ur v stotinah dni, ne pa da bodo 20 minut na dan igrali vsako. To bi mogoče izvedljivo, če na trgu ne bi bilo nobene live-service gračke, ampak wait, imaš Fortnite, imaš Roblox, imaš ostale manjše igračke, koga boli kurac za nek Sony live-service srsly, ljudje, ki zdaj odraščajo, sploh ne vejo, kaj je to Sony, oni Uncharted igrajo v Robloxu.

Pol boš postal alkoholik, nikar tako kolega brt prijatu. Na jesen življenja je čas, da malo 1upaš in razviješ svoj okus in začneš končno igrat dobre indij igračke.

To maš mal narobe naštudirano. Če ti od 12 iger vsaj ena doseže uspeh kakega Genshin Impacta ali bognedaj Fortnitea, pol je za ostalih 11 to dobro stran vržen keš.

 

lp,

Sony

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 10 minutami:

Osebno bi raje da zmeče nekdo 6bil v remake starih iger. 

 

Pretty much vzet vsako igro nad 75 ki je izšla med 1996 in 1999 in nardit faithful remake z modernimi kontrolami v stilu RE2/4.

 

Deset tisočkrat raje igram sick moderen DeusEx ali SS2 remake kot karkoli meče ven Sony.

 

Jp. Sony AAA ekskluzive so od TLOU 2 (ki dejansko ima jajca, čeprav samo figurativno) dalje res čeber pasje driske. Me zanima, kaj bodo dali Housmarqeju za delat, IMO bodo še oni fasal nek open world fetchquest fest ali pa gaas shootemup :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

To maš mal narobe naštudirano. Če ti od 12 iger vsaj ena doseže uspeh kakega Genshin Impacta ali bognedaj Fortnitea, pol je za ostalih 11 to dobro stran vržen keš.

ter tudi pokrije budget vseh SP špilov. 

 

Verjetno jim je cilj, da vsaj eden od teh GaaS projektov uspe. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

Ribičija, rusko kegljanje, folklora, gobarjenje... :D

 

Mamo močno občinsko upokojensko ligo v ruskem kegljanju. Vse krajevne skupnosti grejo na nož. Treba dobro natrenirat.

 

:D

 

Pa še kako metanje koruze, je baje zdej popularno, pa golf, glede na to, koliko boš prišparal ob nenabavah novih generacij konzol...:D

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 3 minutami:

ter tudi pokrije budget vseh SP špilov. 

 

Verjetno jim je cilj, da vsaj eden od teh GaaS projektov uspe. 

točno to, večino ostalih bodo pomoje itak skenslal, Sony samo hoče še kak Destiny ali dva, odvisno od tega kak tip špila je, lahko da bo k Genshin, lah da bo k Destiny, lah neki tretjega

Povezava do prispevka

jaz se tudi ne sekiram preveč, backlog + vračanje h nekaterim špilom saves

 

nikol mi ne bo ratal ujet "current year" in prešpilat vse, bo pa vsaj večina špilov bila popatchanih preden sploh pridem do njih

 

je pa tud bed kako dolgo dandanes traja razvoj iger, zato pa dobivamo manj hudobij skozi leto kakor 20 let nazaj

 

še vedno bi rekel, da je gaming dandanes boljše kot kako dekado nazaj, ker 1. backwards compatibility za večino iger 2. če imaš PC/SD + vsaj eno konzolo, boš gejmal kot kralj 3. indie igre so vedno boljše in dostikrat presežejo AA(A) igre 4. nekateri studiji še vedno mečejo same bangerje ven

Povezava do prispevka

Itak. Letno pomoje izide najmanj 20 kompetentnih iger (če šteješ indijančke zraven), tako da itak tudi če Sony zabluzi bo še vedno preveč dobrih iger. Sem šel za foro gledat 2022 listo, evo, 40 iger, ki bi jih igral, če bi mi bil to edini hobi oziroma edino, kar se mi da delat v lajfu, praktično ena igra na teden. Pa sem dal samo večje release, garažnic razen dveh ali treh sploh nisem dal gor. 

 

 

Windjammers 2
Victoria 3
Stanley Parable: Ultra Deluxe
Quarry
Last of Us Part I 
The Callisto Protocol
Teardown
Strange Horticulture
Scorn
River City Girls 2
Patrick's Parabox
Marvel's Midnight Sun
Martha is Dead
Lil Gatos Game
Last Call BBS
IMMORTALITY
Hyper Demon
Elden Ring
Dying Light 2 
Ghost Wire Tokyo
Cult of the Lamb
Crystal Project
Chrono Cross Remaster
Call of Duty Modern Warfare II
Betrayal at Club Low 
Plague Tale: Requiem
Vampire Survivors
TUNIC
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge
Taiji
Syberia: The World Before
Stray
Rollerdrome
Rogue Legacy 2
Return to Monkey Island
OlliOlli World
The Case of Golden Idol
Pentiment
Triangle Strategy
NORCO

 
uredilo bitje Hernir
Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 minutami:

Nice nice, brez GoW 2 in HZD 2, lep diss, sem fan :D

 

Hud seznam drgač

 
 
 

Haha carsko, čisto iskreno sem ju pozabil, gledal sem nek list TOP 200 games in 2022 al neki in dol prepisoval, kar bi me recimo da zazanimalo, če bi mi bil gaming edini hobi :D 

uredilo bitje Hernir
Povezava do prispevka

Momci, PS5 je doživel epileptični napad, green screen, piskanje, potem se je ugasnil. 

 

Sprva se mislim da potem ni hotel zagnat preko kontrolerja, tako da sem dal power kabel ven in not. Potem se je prižgal normalno (modra luč, isti zvok kot vedno) ampak ni nobenega signala. Probal sem že vse hdmi slote in menjat hdmi kabel + resetirat TV. 

 

Kaj se dogaja, a mi je ripnu plejc? 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

Momci, PS5 je doživel epileptični napad, green screen, piskanje, potem se je ugasnil. 

 

Sprva se mislim da potem ni hotel zagnat preko kontrolerja, tako da sem dal power kabel ven in not. Potem se je prižgal normalno (modra luč, isti zvok kot vedno) ampak ni nobenega signala. Probal sem že vse hdmi slote in menjat hdmi kabel + resetirat TV. 

 

Kaj se dogaja, a mi je ripnu plejc? 

si poskusu še na drugem tvju?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...