Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

LeBron reče pred 50 minutami:

 

Imaš temo za vas srečneže, kaj nam nesrečnežem delaš gušte. :P

Ups, nisem opazil. :) Sem posipam s pepelom.

 

XEcutIor reče pred 50 minutami:

 

Škoda edino, da nimaš bolj svetlo sobo. Ker tako tale konzolica izpade kot vnet palec.

Soba je drugače po potrebi lahko zelo svetla, imam tri velika okna, pa tud dovolj luči. Ampak bolj švoh fotkič na telefonu naredi svoje. Poleg tega jo imam pa kot namensko kino sobo, tako da je čisto vse v sobi temne barve: rdeče stene, siv strop, siv vinil po tleh, temni okviri na oknih, temne zunanje žaluzije, temne zavese, večinoma črno pohištvo, še klimo sem dal črno. Pač ko igram špile oz. gledam TV imam rad res zatemnjeno sobo.

 

Povezava do prispevka

V glavnem BB in HN najjaci.. pac tipi imajo zaposlene izobrazence 🤣🤣

 

Dobro Igabiba tudi ql, vsaj nabavli so, vrjerno bo jutri, ki uni postarji ai ga drkajo zaradi korone.. vsaj upajmk, da ni kdo spizdu konzole na poti in jih zdej dila na Bolhi po 2000 na kos

 

Morem rect da dogaja ta day1 sm mislu da bo bolj tuga haha

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

A je ker tu iz Črnomlja? Vidim da ma na bolhi ps5 za 900 eur. 

 

Jaz sem kapitalist in valda bi ga prodal za 900 eur. Samo ne kolegu, njemu bi ga, če bi prodajal, prodal po isti ceni. Ampak bom raje prodal ps4 in obdržal 5ko. Me je že sosed spraševal za 4 pred cajtom, da bi kupil. 

uredilo bitje mumbo360
Povezava do prispevka

meni gre scalpanje folka na forumu na živce, ampak če pa uspeš poscalpat enega randomnjaka na bolhi mi je pa čist legit. Vseeno niso vsi polni keša in ti lahko recimo 400 € ekstra zelo prav pride. Pač to je lahko za 1 leto špilov če tko pogledaš (oz če si bivši uporabnik lizzard, za celo generacijo :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...