Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

kaj pa uncharted 4 dodatek? sicer kratek in precej bolj meh kot štrika ampak fak kako je špil lep za pogledat. res sem bil navdušen nad farbami v HDR.

 

jst sm se scer lotil god of war, ker mi je po uvodu v špil si res dogajalo, fak yeah misterious sam fak, ne, kmalu po tistem prvem " the stranger" fajtu mi je vse skupaj padlo dol, ker fajt pusti veliko to be desired. obstaja evade, roll ali nekaj takega za boljši fluidity boja, ko te nažiga par monsterjev naenkrat pa ni. a se to kej izboljša čez čas ko kake perke dobiš al neki?

Povezava do prispevka

U4 je kr dolg. Predolg. Na koncu dolžina začne hodit v škodo, ker se samo še vleče. Pa čist preveč brezveznega streljanja je notr. Dodatek je boljši v tem oziru, ker je heeeella krajši. Streljanja je sicer še vseeno preveč.

 

ne, res mi ni všeč GoW. vse je hudičevo linearno, podajanje encounterjev je vedno na isti način, spawnat pecto mobov in pol udrihaj. čeprav je recept bore mal drugačen od Uncharted, je vse tisto bistveno manj tedious po filingu. V bistvu glede na način kot je špil zastavljen, vem, da ne bom nič zamudil, če ga izpustim.

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka

GOW sem platiniral in potem še na hardest šel nabutat vse valkyre. U bistvu res smotano da dobiš platino preden narediš to.

 eni in isti stavki oz kričanje tamalga med combatom so mi postal hella annoying, zgodba je kul, dialogi so kul, tle je gladko teal'c pripomogel pune rore

 

glede linearnosti/podajanja encounterjev se popolnoma strinjam, jz sm pričakoval malce več, ful preveč mi je blo vse skupi "arena combat" al kak da rečem.

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 22 minutami:

Jaz sem prvič obrnil včeraj zvečer... zadeva mi je strgala gate, uncharted 4 mi je bil sicer boring in dlje od Škotske nisem prišel, tole je pa lagano en najboljših špilov kar sem jih igral... tako da fanta ne se hecat <3

Vesel sm zate :D men itak gow type of iger gameplay nikol ni bil moj main zanr tako da je moj post samo pozitiva.

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 urama:

PS5 naj bi imel katastrofalno prodajo softwera. Naj bi bila skoraj polovica konzol v rokah scalperjev, ki ne kupujejo ne igric, ne ps + ne dodatnih controlerjev:D

 

50% je po mojem malo too much, ampak scalperji dejansko delajo kar konkretno škodo Sonyiju.

 

 

Me zanima kok ima vpliva tudi bolan dvig cen za špile. Zadnjič sem prvič v RL videl PS5 špile v trgovini in izgleda pricetag 79 EUR na škatli od Demos soulsov v živo še 2x bolj brutalno kot klele v forumskih debatah.

 

Prov absurdno izgleda.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Super Km3t reče Dne, 18. 12. 2020 at 18:21:

kaj pa uncharted 4 dodatek? sicer kratek in precej bolj meh kot štrika ampak fak kako je špil lep za pogledat. res sem bil navdušen nad farbami v HDR.

 

jst sm se scer lotil god of war, ker mi je po uvodu v špil si res dogajalo, fak yeah misterious sam fak, ne, kmalu po tistem prvem " the stranger" fajtu mi je vse skupaj padlo dol, ker fajt pusti veliko to be desired. obstaja evade, roll ali nekaj takega za boljši fluidity boja, ko te nažiga par monsterjev naenkrat pa ni. a se to kej izboljša čez čas ko kake perke dobiš al neki?

Uf sine... kar igraj. Ko se GOW odpre postane res fantastičen game. Najverjetneje najbolj polished game v story smislu kar sm ga igral. Vse zlo entertaining 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 urami:

Returnal ne zgleda švoh kar se gameplaya tiče

 

 

Sej smo kurac kaj videli dejanskega gameplaya. Cel point gameplaya trailerja naj bi bil gameplay ma tle so ubistvu hoteli pokazati faking particle effects ki jih imajo doloceni napadi wauuuu. Bomo videli kako bo dejansko izpadlo ampak trenutno mi vse skupaj deluje zelooooo generične gameplay s flashy napadi...

Povezava do prispevka

BTW a je še kdo drug nabavil PS4 retail verzijo igre ki jo lahko upgrejdaš na PS5 digitalno? Sam sem nabavil za 70€ Sackboya + Spiderman MM. In sem kar nekaj časa rabil preden se mi je posvetilo da preklopim na UK account in sem končno dobil opcijo za upgrade in download PS5 verzije Spidermana... Pa kolkr vem sem kupil igre ki so pri nas v prodaji preko uradnega Sony kanala lol.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...