Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 1 uro:

A je kdo našel kak kul deal za PSN topup kjer prišparaš vsaj 4-5$ na 50$ ?

 

Pravkar sem nabavil $100 PSN gift card za €67. US regija.

Poglej tukaj, če kaj najdeš zase: 

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-psn-card-playstation-network-gift-card-playstation-network-compare-prices/?regions=psnus&editions=usd100%2Cusd50%2C258%2C262%2C207

Povezava do prispevka
TheSneakster reče pred 1 uro:

 

Kaj pa če bi delil z nami direkten link do te super ponudbe? 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 12 urami:

 

Kaj pa če bi delil z nami direkten link do te super ponudbe? 

Namenoma nisem, ker se ponudbe na vsakih nekaj minut spreminjajo...

Najbrž ne bo pretežko spodaj na strani razširiti na "Show all offers" in poiskati pravo ponudbo zase. ;-) 

V mojem primeru je bila to prva pojavitev vrednosti $100 (ponudnik je bil Gamivo). Sem pa moral dvakrat poskusiti, ker že med pregledom košarice prvotna ponudba ni bila več na voljo. 

Povezava do prispevka
TheSneakster reče Pravkar:

Namenoma nisem, ker se ponudbe na vsakih nekaj minut spreminjajo...

Najbrž ne bo pretežko spodaj na strani razširiti na "Show all offers" in poiskati pravo ponudbo zase. ;-) 

V mojem primeru je bila to prva pojavitev vrednosti $100 (ponudnik je bil Gamivo). Sem pa moral dvakrat poskusiti, ker že med pregledom košarice prvotna ponudba ni bila več na voljo. 

 

Kako si pa preprečil da ti prbijejo 22% davka? S kakim VPNjem ki je nastavljen na USA? Ker prišel sem do 62€ pol pa daš checkout pa rata 74€.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 10 minutami:

 

Kako si pa preprečil da ti prbijejo 22% davka? S kakim VPNjem ki je nastavljen na USA? Ker prišel sem do 62€ pol pa daš checkout pa rata 74€.

 

Davek sem plačal že v tej ceni. Verjetno bi s kakim VPNjem še prišparal. 

 

Sem pa zavrnil članarino za včlanitev v nek njihov klub in pa "purchase protection". Mislim, da sem na ceno v seznamu dodatno plačal nek njihov "transaction fee" in pa davek. Končna natančna cifra za plačilo je bila nekaj centov manj kot sem zgoraj napisal. 

uredilo bitje TheSneakster
Povezava do prispevka
Gatsu reče Pravkar:

Hmm zanimivo sam to je bil pa pol že prov sumljivo dober deal... pa si kodo dobil? 

Ja, čez par minut in takoj uspešno dodal v PSN account. Je bla pa par minut prej še za cca. 3 ojre ugodnejša ponudba. Kaj je blo pred tem ne vem, ker sem bolj slučajno pogledal in nisem ravno redno spremljal. Sreča, I guess...  :D

Povezava do prispevka
weby reče pred 10 urami:

Če ima kdo slučajno še probleme, da mu PS5 še vedno občasno crasha, ko ga da v rest mode, se vam splača uveljavljat garancijo.

Po slabem tednu in pol po oddaji starega na servis, so mi dons poslali iz Primaline-a novo PS5ko, z novo 1-letno garancijo :D

Kako dolgo ima PS5 Sony garancijo, 2 leti? 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 7 urami:

Pa caki, nimamo mi po eu 2 leti pa ni vazn kaj rece sony, prodajalc ?

Sony ti da 12 mesecev garancije (https://www.playstation.com/content/dam/global_pdc/en/corporate/support/warranty-docs/Guarantee_EEA_Web.pdf)

Drugo leto lahko še vedno sicer uveljavljaš stvarno napako pri trgovini, kjer si stvar kupil, ampak je ob tem na tebi, da prej dokažeš, da je bila napaka prisotna že od začetka.

Povezava do prispevka

Stvarna napaka načeloma ni isto kot uveljavljane klasične (zakonske) garancije. Npr.: dead pixel na monitorju ali TV-ju, ki ga opaziš, ko prvič priklopiš. To je recimo stvarna napaka, ki jo lahko komot uveljaviš.
Po več kot letu dni pa boš zelo težko uveljavil stvarno napako za karkoli. /če je zadeva v garanciji jo pač daš na servis in potrpiš tistih zavezanih 45 dni. ;)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

In pri garanciji moraš upoštevati vrstni red zahtevkov, ki jih lahko uveljavljas, kot je določen v ZVPot, medtem ko pri stvarni napaki tega ni. 

Pa še par malenkosti se razlikuje, kar se postopka uveljavljanja tiče. 

 

Je pa v pripravi vecja sprememba ZVPot, ki posega tudi na to področje, a kolikor sem razumel v smislu izenačitev insitutov z EU zakonodajo.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Zdaj sem ravno kupoval interni ssd za ps5. In me je skrbelo ali so na trgu sploh dovolj hitri diski, da lahko tekmujejo s stipe state of the art drive. In začnem brati pa samo mega LOL, čisto običajni ne-premium SSDji (hitrosti 3500 mb/s) v praktično vseh igrah matchajo ps5 stipe drive, premium ssdji ala Samsung 980 pro s hitrostmi 6000 do 7000 pa sploh:rofl:

 

Potem sem malo dodatno bral in si baje Sony ne upa iger prilagoditi top hitrostim stipe drajva zaradi strahu kurjenja in okvar diskov - hitrejši prenosi = višje temperature = več okvar. Tako da je bil stipe drive verjetno eden največjih nategov v zgodovini - četudi je tehnično res dober, smo v praksi dobili to, kar je na PCju stalnica že zadnjih 10 let:rofl:

 

PO drugi strani pa sem razmišljal, da bom od zdaj naprej raje čim več iger igral s tega novega Samsung SSD diska, ker če se ta skuri ni panike, ga samo zamenjam za drugega, če pa se zjebe interni PS5 stipe disk pa lahko konzolo samo še v smeti vržem. 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...