Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

PS3 je bil tudi blueray player. Samo PS2 je vseeno bila res posebna generacija. Jaz osebno mislim, da jo PS5 nebo nesel. PS3 je ven prišel 2006 a kljub temu je folk vse do leta 2013 na veliko kupoval PS2. 13 let je trajala generacija. Polovica lastnikov tak ni imela konzole zaradi gaminga ampak, ker je bil res daleč najcenejši DVD player. Upam si trdili, da celo več kot polovica.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Ma, če se ne bo umiril trg z grafičnimi karticami... potem mislim, da bo PS5 nesel. Ni toliko ljudi, ki si danes lahko privošči dobro grafično kartico. Še midrange ne dobiš za ceno celega PS5.

Najcenejša midrange grafa pri nas se pravi rtx 3060ti stane kot 2 in pol ps5 digital.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 13 minutami:

Pomoje se to pomanjkanje psjev umetno ustvarja in imajo prodajalci ps5 na zalogi, samo jih ven ne dajo.

Ker drugace ne vem kak sm jst na random uletel v trgovino, ko ni blo ps nikjer za dobit in so mi iz skladisca prinesli ne enega, ampak dva psja.

Misliš, da Audije in Golfe tudi skrivajo kje v skladišču? 

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 23 minutami:

Pomoje se to pomanjkanje psjev umetno ustvarja in imajo prodajalci ps5 na zalogi, samo jih ven ne dajo.

Ker drugace ne vem kak sm jst na random uletel v trgovino, ko ni blo ps nikjer za dobit in so mi iz skladisca prinesli ne enega, ampak dva psja.

 

Vsi trgovci v vseh državah po svetu? Škoda, ker nimajo korona ukrepov načez. S tako mednarodno koordinacijo bi stvar rešili takoj :)

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 8 minutami:

Kak bos pa pol razlozil moj primer?

 

random pridem na random dan, recem da mam veze in da rabim 2 ps, in rece ok in mi iz skladisca prinese dva.

 

golfe pa audije drgac ne skrivajo ampak jih v prešo vozijo

Vsi vejo, da se zobarju/zdravniku ne smeš zamerit. Še posebej, če na blagajni kriči, da ima veze.

Povezava do prispevka
DARKKK reče pred 8 minutami:

Na igabibi narocil ps5 digital + ploscek+kamero+psplus+Fortnite za 615. (Sicer a ni Fortnite f2p...)

 

Ni glih neki sexy deal, samo ne rabim blueraya, pa recimo da je samo igra za odprodat.

 

Majo se enga.

 

Samo so pa res loleki, da ti zraven DIGITAL uturijo še bluray igro :D

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 4 minutami:

 

Samo so pa res loleki, da ti zraven DIGITAL uturijo še bluray igro :D

No comment :)

Ampak se mi ne da vec gledat unih packov z 3x FIFA Al pa TV za 3k

 

 

Tko no, od vseh "deal"ov zadnji mesec se najmanj dreka tule zravn.

 

Sej existing PS plus se da s tole narocnino pofilat,right?

uredilo bitje DARKKK
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 14 minutami:

Kak bos pa pol razlozil moj primer?

 

random pridem na random dan, recem da mam veze in da rabim 2 ps, in rece ok in mi iz skladisca prinese dva.

 

golfe pa audije drgac ne skrivajo ampak jih v prešo vozijo

 

Par primerov ni ravno sample size. Odvisno je tudi kdaj si ga vzel, ker povpraševanje se proti božiču veča. Pa tudi razlika je, če je zaloga v trgovini ali v online shopu. Ne vem kako je pri nas, ma v Italiji so vmes določili, da v trgovine sploh ne bojo več pošiljali in bo možno samo online kupovat. Plus, v trgovini lahko stoji več časa brez da kdo opazi, online gre takoj. Dejstvo je, da jim ni treba skrivat nič in lahko prodajo kar hočejo. Mimovrste so dali zraven 2 igri, je šlo v parih urah. Igabiba je dala krame za 300 evrov in je šlo v parih dneh. Kaj bi skrival, če lahko prodaš pol trgovine skupaj z konzolo. To da je na Big Bangu bil samo dodatni plošček je že fakin steal bil.

Povezava do prispevka

@cherry_muffin, pred slabima dvema mesecema sem preko big banga kupil ps5 in izbral osebni prevzem v btcju. Po potrditvi plačila več kot en teden nisem dobil obvestila o možnem prevzemu konzole. Ko sem jih poklical, so mi rekli, da me konzola že čaka v poslovalnici. Skratka, očitno vam tole e-obveščanje ne deluje najbolje in ga je potrebno popraviti. Sem bil kar razočaran, da se je to zgodilo. 

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 7 minutami:

 

Par primerov ni ravno sample size. Odvisno je tudi kdaj si ga vzel, ker povpraševanje se proti božiču veča. Pa tudi razlika je, če je zaloga v trgovini ali v online shopu. Ne vem kako je pri nas, ma v Italiji so vmes določili, da v trgovine sploh ne bojo več pošiljali in bo možno samo online kupovat. Plus, v trgovini lahko stoji več časa brez da kdo opazi, online gre takoj. Dejstvo je, da jim ni treba skrivat nič in lahko prodajo kar hočejo. Mimovrste so dali zraven 2 igri, je šlo v parih urah. Igabiba je dala krame za 300 evrov in je šlo v parih dneh. Kaj bi skrival, če lahko prodaš pol trgovine skupaj z konzolo. To da je na Big Bangu bil samo dodatni plošček je že fakin steal bil.

Okej, ti ze ves.

Bil je pa bundle z ratchetom, ne s temi smetmi, ki jih zdej kupujete

Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 10 minutami:

@cherry_muffin, pred slabima dvema mesecema sem preko big banga kupil ps5 in izbral osebni prevzem v btcju. Po potrditvi plačila več kot en teden nisem dobil obvestila o možnem prevzemu konzole. Ko sem jih poklical, so mi rekli, da me konzola že čaka v poslovalnici. Skratka, očitno vam tole e-obveščanje ne deluje najbolje in ga je potrebno popraviti. Sem bil kar razočaran, da se je to zgodilo. 

Ja, verjemi, da marsikaj ne deluje haha (poskusi v search baru poiskat karkoli, npr. kak aux adapter). Nisem pa jaz pravi naslov. Sem tukaj zgolj privat, ker uživam ob prebiranju foruma. 

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 2 urama:

Kak bos pa pol razlozil moj primer?

 

random pridem na random dan, recem da mam veze in da rabim 2 ps, in rece ok in mi iz skladisca prinese dva.

 

golfe pa audije drgac ne skrivajo ampak jih v prešo vozijo

Pojdi po še dva, enga kupim jaz, drugega pa prodaj dobesedno v sekundi nekomu drugemu. Diskless prosim.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...