Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Ethan reče pred 3 minutami:

Saj ni treba. Vzameš Firestick, Xiami MiBox 4 ali Nvidia Shield, itd... In je. Jaz imam v retro sobi "Pioneer Kuro LX5090" in Nvidia Shield.

In še zmeraj ostanem brez besed, ko vidim kakšno televizijo so naredli leta 2008. ( Aja, pa made in UK). Danes kaj tekega si ne moreš niti sanjat. :)  

 

 

ja ja, sej zdej mam apple tv

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 19 urami:

Kakovosti zvoka ni na nobenenm TV-ju pa me lahko linčate sedaj...

 

Če hočeš vsaj en toliko dober sound si moraš obvezno dokupiti vsaj en kvaliteten soundbar. Jaz recimo imam Q-acoustics ter sub-a zraven, stal pa me je tak špas dobrega jurčka (ja več kot sem dal za LG C1 55") ;)

Mene je samo sub jurcka🤣

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 8 urami:

 

Ko govorimo o svetilnosti, mislimo na HDR - za navadno vsebino ne bo rabil niti pol od max.

 

Tle mas tko 2 "metodi". Visoka svetilnost s slabšo črnino ali pa črno kot noč in slabša svetilnost. Vem da oledi večinoma nimajo toliko teh "nits" imajo pa zato dosti boljšo črnino. Hdr10+ pa itak dela po mal drugačnem principu in ga ne podpira nobena konzola in skoraj noben film ali serija. Je pač samsungov odgovor na dolby vision ki se ni ravno obnesel za moje pojme.

Povezava do prispevka
Ethan reče pred 3 urami:

Saj ni treba. Vzameš Firestick, Xiami MiBox 4 ali Nvidia Shield, itd... In je. Jaz imam v retro sobi "Pioneer Kuro LX5090" in Nvidia Shield.

In še zmeraj ostanem brez besed, ko vidim kakšno televizijo so naredli leta 2008. ( Aja, pa made in UK). Danes kaj tekega si ne moreš niti sanjat. :)  

https://www.whathifi.com/pioneer/pdp-lx5090/review

image.png.05bddcaeb5ff7d578efe8764c1176171.png

 

E ja, Kuro so bile legendarne plazme...takih ne delajo več. :D

 

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 39 minutami:

 

Sem se hecal :D

Sej Android bi laufal tekoče tudi na starih TVjih, če ne bi proizvajalci dajali not neko prazgodovinsko čipovje - v bistvu je zdaj čipovje poštimano, ne toliko sam Android. :D

Si ubaviš Chromecast 4 za starejši TV z zanič OS-om pa si rešen :D  

Povezava do prispevka

lahko mi prideš urediti gredo na vrtu in si za vsak izpuljen plevel napišeš "+5 xp" na list papirja, boš imel isto izkušnjo kot pri povprečni misij v Spidermanu :D 

 

Drgač sem pa od 2023 naslovov na vseh sistemih zelo hyped še nad

- Dead Island 2

- Atomic Heart

- Zelda BOTW 2

- Hollow Knight 2

- Baldurs Gate

- Diablo 4

- Lies of P

Povezava do prispevka

Za Botw 2 bi bil hyped če ne bi bil Switch tako podhranjen. 

 

Atomic heart bo fail, ker nikoli ni nihče tolk mutil in je ven prišla dobra igra. Sploh pa ne verjamem v 60fps 4k dynamic na ps5.

 

Life of Pi bi znal bit presenečenje. 

 

Silksong ne pričakujem letos ali ever, bom pa kupil day 1.

 

Nekak skrito upam, da bo Hogwarts dober. Nisem fan HP, ampak če bi blo to kot Bully in če combat ne bo tolk lesen, bi celo lahk užival.

Povezava do prispevka

Jaz pa ne vem če mi je BOTW res bil tok zabaven kot en kup drugih špilov, ki sem jih igral v zadnjih 2 letih - Elden Ring, Rollerdrome, Bloodborne, Deep Rock Galactic, It Takes Two,... da bi si želel drugi del igrat.

 

Ne morm zanikat kok vrhunski špil je BOTW, samo mi je vseeno malo utrujajoč. Nekak tako kot RDR2, samo RDR2 je vsaj imel hudo grafiko in še hudejšo zgodbo. 

Povezava do prispevka

Pri BOTW sta me edino motila durability orožja in to, da je Switch jeben krompir ter da so šli tlačit huge open world igro na kalkulator. 

 

Nihče drug kot Miyazakijeva ekipa in tist 1 pakistanski QA tip kerga so najeli prek Fiverrja so edini, ki lahko nardijo igro na shitty fps in bom še vedno igral brez pretiranega pizdenja.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Weapon durability je top. Upam, da ostane tudi v dvojki. Meni je bil zelo dobrodošel feature. Kar me pri večini open-world špilov moti, da dobiš hitro neko OP orožje in maš tistega dokler ne najdeš drugo OP orožje. Tu pa si dejansko prisiljen bil non-stop switchal med različnimi orožji. Igra te pa tudi non-stop zalaga z orožji tako, da je inventory vedno zafilan.

Bom naprej raje v spojler

Spoiler

Sicer pa kasneje tudi dobiš Master Sword, ki je se ti nikoli ne zlomi ampak se more pač rechargat in si nekaj minut brez njega. Lahko ga sicer odkleneš da je skos powered-up ampak greš čez težek trial, ki ima 51 levelov. Če pa toti trial narediš pač vsaj veš, da si moral res garat, da imaš zdaj OP orožje in ga nisi najdo v nekem random chesto.

 

Za Silksong pa tudi jaz komaj čakam. Upam, da še štima tisto iz Microsoft E3 prezentacije, da vsi špili pridejo v roku 12 mescov od tej ven :D 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 49 minutami:

Weapon durability je top. Upam, da ostane tudi v dvojki. Meni je bil zelo dobrodošel feature. Kar me pri večini open-world špilov moti, da dobiš hitro neko OP orožje in maš tistega dokler ne najdeš drugo OP orožje. Tu pa si dejansko prisiljen bil non-stop switchal med različnimi orožji. Igra te pa tudi non-stop zalaga z orožji tako, da je inventory vedno zafilan.

 

Edini problem je bil, ko si nek mega brutal meč porabil da si tepel polže, sluze in kačje pastirje, vmes divje prikimaval in shitpostal po forumu 2 EZ 4 M LOL PWNED LOL ter na koncu seveda sfukal orožje... Pol je pa uletel centaur lightning demigod 666 satanic deutschland, ti pa z grabljami v rokah :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...