Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 2 urama:

Kaj imaš ti, basic playko al slim? Malo sem že pozabil, kaj si takrat nabavil

 

Ta dva špila, basic playka pa 2 joypada 160 € bi dal jaz na Bolho, pol pa, ko boš dobil klasičen mail "se da zmenit za kaj manj" daš za 150 pa roka :D 

Ps4 pro + 2 pada in 2 spila sta za 250€ zginila hitreje kot mefisto s foruma po slavni izjavi na nacionalki. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
gojc reče pred 12 urami:

 

Ps4 igre lahko downloadaš na konzolo. Se potem obnaša isto kot kupljena digitalna.

 

 

Weraziel reče pred 2 urama:

Ne vem če je to res, plus npr. Pri Dirt5 in pri še nekaterih drugih ti ponudi obe verziji špila 

 

Me3do reče pred 2 urama:

PS Now != PS plus

 

Now je streaming, nej bi bla neka varianta gamepassa če se ne motim 

Plus je pa subsribtion na online za konzole

 

https://www.pushsquare.com/news/2021/04/ps_nows_new_games_are_ps4_only_sony_confirms_no_ps5_upgrade_path

 

 You can also download the games to your hard drive, but you can only download the last-gen versions; if you want to “upgrade” to the PS5 edition, then you’ll need to effectively pay for the game.

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 2 urama:


Hzd forbiden west…ne saj ne…ps4 spila..hzd z dodatkom in gta v. Ma na bolho bom lepo pokno vse skup z staro plejko…1tb..2jostika pa toti igrci…kolko..150e? Samo da se losam :)

Jaz sem vse skup odnesel v goblin in je uno res 0 jebanja s folkom. Je pa res da moraš požret mal keša :D pošlji jim poizvedbo na spletni strani pa ti bodo napisal kolk okvirno bi dobil.

Povezava do prispevka

zelo sem slab v branju, gospod Atomic

dons je kolega, ki pričakuje otroka, napisal Hristos se rodi

seveda, in a true genius fashion, prebral sem samo rodi in že začel proslavljat

umiral smo od smeha v chatu

 

baje njegova rodi šele v ponedeljek

 

tl;dr ne znam brat in razumet

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 minutama:

Da. Ampak ps4 igre lahko tudi downloadaš na konzolo in jih ne streamaš in v tem primero so te igre slabše, kot če bi kupil fizično/digitalno kopijo ps4 igre.

 

Samo v primeru iger ki imajo tud zastonj nadgradnjo na PS5 igre, ker pač ne moreš downloadat PS5 verzije.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 18 minutami:

Da. Ampak ps4 igre lahko tudi downloadaš na konzolo in jih ne streamaš in v tem primero so te igre slabše, kot če bi kupil fizično/digitalno kopijo ps4 igre.

Take so kot so v ponudbi PS Now, torej brey PS5 bombončkov....

Povezava do prispevka
atomic reče pred 9 minutami:

Tako. Ampak pri psnow, če downloadaš te opcije ni.

 

Seveda če še niso nič spreminjal PSNow odkar je PS5 zunaj... Počak da predstavijo Spartacus. 

Bessie reče pred 2 minutama:

Take so kot so v ponudbi PS Now, torej brey PS5 bombončkov....

PS5 bonbončke imajo tud marsikatere igre ki so dobile patch da prepoznajo PS5 v PS4BC mode - TLOU2, GOW itd in te bonbončke imaš tud z PSNow na PS5.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 9 minutami:

PS5 bonbončke imajo tud marsikatere igre ki so dobile patch da prepoznajo PS5 v PS4BC mode - TLOU2, GOW itd in te bonbončke imaš tud z PSNow na PS5.

 

aja? OK, tega nisem vedel... izgedalo mi je da pač dobiš na voljo PS4 osnovno igro, ker pač stream... kaj pa na PCju?

Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 minutama:

Hmm jaz imam svojega proja na morju, kjer ga uporabljam kakšen mesec, upgrade na ps5 za 250 evrov je kar zelo sweet deal. Samo jesus christ a res rabim ps5 za tisti mesec na morju:nicjasno:


Odvisno kje na morju si. :)  Načeloma je tudi Switch za take dopuste čisto OK.
Jaz sem recimo na vikendu na Pagu imel PS3. Komot bi lahko zamenjal s PS4, ampak že vsaj 2 leti nisem bil tam.

Povezava do prispevka

V Savudriji sem in grem za 4 do 5 tednov :) Tako da se kar nekaj prešpila takrat, samo imam še xboxa tam, pa zdaj bo še prenosni switch, tako da res ni potrebe po ps5. Štirko sem nesel letos tja, ker je doma več ne rabim. Ampak gre se bolj za to, da dobiš (no če jo sploh dobiš) za ne tako veliko doplačilo novo in 10x boljšo konzolo:D

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Feget reče pred 15 minutami:

V Savudriji sem in grem za 4 do 5 tednov :) Tako da se kar nekaj prešpila takrat, samo imam še xboxa tam, pa zdaj bo še prenosni switch, tako da res ni potrebe po ps5. Štirko sem nesel letos tja, ker je doma več ne rabim. Ampak gre se bolj za to, da dobiš (no če jo sploh dobiš) za ne tako veliko doplačilo novo in 10x boljšo konzolo:D

 

Kje v Savudriji pa si? Mi smo v ravni dolini.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 49 minutami:

Ne, saj za 250 € bi prodal projko, basic/slim verzije so tam okoli 150-160 :) 

 

150 bilo nekad, tovariš... :)

Jaz sem mesec nazaj prodal PS4 Slim 500GB, 1x plošček in 2 igri (TLOU Remaster in Call of Duty Black Ops III v nemščini) za 220 - je šel takoj.

 

Proja lahko komot prodaš za 300, brez kakih dodatkov - če si ga kupil pri najboljšem sosedu s kupončkom, nisi zgubil nič. :D 

 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...