Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Ma ne nabavil bom zase oz za brata, da neki igra ki zdej mu bom zasedel PC z Destinjem 2 tedna.. dober izgovor ne? Hehe

 

Ma sej ne vem ce bom kupil, swj pravim upam, da jih ne bodo imeli haha ki malo mi je brezveze.. sicer pa itak al ga kupim zdaj al cez par mesecec je isti k.. upam samo da bo una varijanta za game pass brazil delovala se dolgo

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 22 minutami:

Kdo ve za kakšen site, kjer dobiš dobre game deale za PC?
 

Poznam CDkeys.com in G2A


Dodajam še Instant-Gaming,
ampak zadnje čase imajo v res veliko primerih VAT vključen, tako da potem nekatere akcije niti niso več tako kul. Je pa to seveda odvisno od vrste plačila ..

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 1 minuto:

Mnja, sej veliko sajtov ima tale VAT vključen pa so potem bajne razlike v cen


Vem, da sem še lani ogromno iger kupil preko Instant-a in nikoli ni bilo VAT-a (ali pa sem samo imel srečo?). Pa SLO kartica vedno.. Letos pa skoraj ni več igre, da ne bi to dala na račun zraven.
Čeprav mislim, da se s kakšnim Paypalom da to zaobiti. Ali pa s Paysafe. 

Povezava do prispevka

naj vam, milenijci, podam nekaj zgodovinskih resnic

 

najprej je bil black friday 201x topic, pol se je preimenoval v black friday topic, pol so začeli čez celo padati deali in se je preimenoval v black friday in splošen deal hunting topic, ta pa se je na novem foromo skrajšal v deal hunting topic

 

ampak tako je s temi mladimi, nobenega spoštovanja do tradicije

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
stari reče pred 1 uro:

Probal G2A in nabavil US PSN kartico. Sredstva so že na US računu. Pripravljen na znižanja. :)

 

Si kupil kakšno z konkretnim popustom in dejansko dobil pravo delujočo kodo? A imajo oni kako protekcijo prot goljufijam? Jaz to vedno kupujem na USA Amazonu, res da plačam polno ceno ampak je pa pač garantirano legit in brez da me en nategne.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 minutama:

Si kupil kakšno z konkretnim popustom in dejansko dobil pravo delujočo kodo? A imajo oni kako protekcijo prot goljufijam? Jaz to vedno kupujem na USA Amazonu, res da plačam polno ceno ampak je pa pač garantirano legit in brez da me en nategne.

Saj sem ti zadnjič nekam nalimal svoje nakupe. Ene 15 kod od najnižjih sellerjev (ne gledam nič ratingov pa positive negative feedback, sam kupim najcenejše)

 

Še enkrat ni bilo problema 

Povezava do prispevka

Enkrat mi je Steam izbisal špil od g2a iz Librarya. Seveda ni bilo nobenega obvestila ali maila, samo špila ni bilo več notri.

Šele support je odgovoril da so izbrisali špil, češ da je benan od založnika in naj se obrnem na prodajalca

Od takrat G2A no more. GG.Deals ali pa Isthereanydeal pa se vedno najde proper koda ki je na kakem znižanju. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...