Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

NateS reče pred 3 urami:

je kdo naročal z netgames.de? našel sem jih prek geizhalsa. Za pošiljke v Slovenijo zgleda, da ne računajo poštnine.

Ne vem pa, če je jezik v igrah izključno nemški. Po moji logiki, bi morali bit na voljo tud ostali jeziki. 

 

netgames.png.d7a174f6faea5e6b6ad9ebb5c09f4e37.png

 

Načeloma majo vse igre vse jezike, razen pri kaksnih igrah z naci tematiko je treba pazit ala Wolfenstein. Te so močno cenzurirane in izključno samo v nemskem jeziku. Niti language packa ne mors downloadat.

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 14 minutami:

A dobiš večino iger iz Partisa? ;)

 

Daleč največ sem preigral na PS4 kar ne vem, če dobiš na Partisu. Vkradel sem par indie iger in Cyperpunk (kar niti malo ne obžalujem) na PC. Tako, da prosim... Samo letos dokler nisem mel PS5 sem dal na PC ene 200-300€ za igre. 100€ samo za Hitman 3, ki imam že oba dela kupjena za Playstation sem še enkrat kupil za PC, ker nisem mel PS5.

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 1 minuto:

@tomazek

Kot je reko Tijuana, ne obsojem. Samo šala, očitno je šla mimo.

 

Ma ni :D Saj ni problema. Ampak včasih pa res človek ne ve več kdaj kdo zajebava ali kdaj kdo resno misli :). Dovolj krat sem omenjal Partis in piratiziranje, da bi komot blo res. Saj vidiš, da je vsaki dan neko prerekanje. Vsaj z moje strani pa so zamere izjemno redke.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Jaz še vedno ne razumem in nikoli ne bom razumel tega fetiša na tistih par kratkih vrstic na zadnji strani ovitka v angleščini :D Ko bom kupoval... mi dajte z veseljem prodat napisano v arabščini. Samo, če bo ceneje. V življenju še nisem prebral nobenega napisa na ovitku :)

Nisi zbiratelj, valjda ne moreš razumet teh stvari. :D

Povezava do prispevka

Jaz pomoje spadam kar v kategorijo bolnikov, pa me načeloma ne triggera FUL. Mislim, imam raje v OG jeziku, ampak če bo češka cenejša, bom pač vzel češko.

 

Drugač pa se je tudi dissanje piratiziranja malo umirilo, čeprav je folk še vedno nesorazmerno bolj prizadet, ko se piratizira igrice. Samo včasih pa je bilo res hardcore.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

Saj vem, so mi že večkrat rekli :D Ampak še vedno me muči hehe. Tudi ta stranica, ki se vidi na polici nima nobene razlike v izgledu. Ok, če bi zdaj švabi meli recimo napis Super Hans, namesto Super Mario ipd. bi razumel.

 

Pri špilih za Nintendo konzole se vidi tudi od strani :D Imajo različne barvne oznake na dnu stranice. Zelena za UK, vijolična za DE.... annoying as fuck :D US izdaje pa nimajo.

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

ce imate v gog knjiznici vsaj eno igro od zaloznika deep silver (velja tudi zastonjska verzija metro), je tale tudi zastonj: https://www.gog.com/game/deadlight_directors_cut

 

jaz ga imam ze odprej in ne morem preverit, ampak folk pravi, da se cena spremeni v 0.00€, ko dodas v kosarico, ce vam slucajno ze po defaultu ne kaze nule

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 2 urama:

jaz ga imam ze odprej in ne morem preverit, ampak folk pravi, da se cena spremeni v 0.00€, ko dodas v kosarico, ce vam slucajno ze po defaultu ne kaze nule

 

Sem si zrihtal, lahko potrdim, da mi je kazalo 0.00, hvala :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...