Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Men v zadnjih treh sessionih (skupi mam 50 ur) ni špil niti enkrat crashnu, vse side queste sm lahk naredu (parkrat je kej zabugal, ponavad fizika). Ne me narobe razumet, špil ma ene stvari broken, sam to so 'že znane', policija se spawna iz zraka, če se komu zabiješ v rit se lahk napopaš v avto, AI sovražnikov in ostalga je milo rečeno rudimentarn, špil je tud na very hard precej do zelo preprost. Izven tega je pa framrate rock solid 60, grafično fantastičen in zelo stabilen, queste se da končat, kšn bug se odpravi z reloadom, ne bom reku da je situacija perfektna, ampak pač nekje tako kokr sm jst pričakoval da bo, še pred vso to dramo mi je blo povsem jasno, da nas čaka kopica bugov, večina tako large scale RPGjev jih pač ma. Razočaral me je sam količina stvari, ki so jih rezal vn, neinteraktivnost mesta, bedn AI, VOŽNJA (!!!), pač stvari, ki mislim, da bi se jih dal v doglednem času dodat, če bi se fokusiral samo na PC verzijo in to so stvari, ki men osebno špil zbijejo na drugo mesto letos, čeprav še zmer solidna 88+ :D-

 

Questi so drugač do take mere uživantski in gameplay je res vedno boljši. Prou uno fakin prihaja mi k igram ta špil, tud kšne simpl queste, k sem šel čist na sever mape poiskat eno Tarot karto in je bla sred zapuščenga kompleksa, kjer prek sporočil na računalnikih zveš kaj se je dogajal (ne bi spoilal), tok res noro, špil je NAFILAN s temi podrobnostmi.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 1 uro:

Takšne nadure so v Sloveniji standard praksa z edino razliko da tukaj ti jih niti ne plačajo tako da malce pretiravajo. To je pac delo programerja jebiga na koncu more to kar si naredu delat.  Mogoče če bi jim v prvih 7 letih dali mal nadur ne bi tako half assal igre.

Ne bodi no neumen, ce ti management rece da moras delo za 2 leti narest v enem je to fail managementa in totalno nerealnih estimateov. Jz ti ti tut lahko recem da mi skoplji 8km rov v dveh dneh, sej si ti rudar, to je pac delo rudarja. 
Neverjetmo kaj preberes tle, ej. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 minuto:

Ne bodi no neumen, ce ti management rece da moras delo za 2 leti narest v enem je to fail managementa in totalno nerealnih estimateov. Jz ti ti tut lahko recem da mi skoplji 8km rov v dveh dneh, sej si ti rudar, to je pac delo rudarja. 
Neverjetmo kaj prebere tle, ej. 

Jebi ga zdej Arey... Rudarjenje in programiranje pać ni primerljivo.

Povezava do prispevka
atomic reče Pravkar:

Jebi ga zdej Arey... Rudarjenje in programiranje pać ni primerljivo.

Kaksna je razlika za ta primer? Produkcija AAA igre je delo vec 100, celo vec 1000 ljudi, to je ogromen projekt. Kot pri vsakem projektu ki obsega tako stevilo ljudi, je planning in estimation kljucnega pomena in ce management zafura planning in estimation to ne more bit krivda delavcev.

Tko kot pri rudarjenju tudi v softwaru stvari trajajoc, pojavljajo se nepredvidene ovire in delayi. To mora management upostevat. 

Povezava do prispevka

I for one sm vesel da je CD project mal "tankal"/"zajebal" s cyberpunkom v očeh množice

na hype so se prklopl vsi casualci, soyboyi in zoomer ADHD retardi ki so itak rak gaming scene

če bi b(l)il core 30 yr old boomerji bi si CD mogoče drznil še en delay narest

tko je pa probal potešit najbl smeć grupe interneta in ejakuliral prematurely in na police naštancal neki kar je za slednje pol_izdelek

to samo pomeni manjši pritisk in pričakovanja pri naslednjem naslovu, ako to ne bo withcer 4

v realnem svetu to  pomeni,  da zna prej pridt na sceno kak gem več, kot manj

preprosto ker si folk ne bo drug drugmu drkal tičev

 

lep lp

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
atomic reče pred 10 minutami:

Se prav je vodstvo krivo, ker ni predvidelo epidemije?

Ne se izgovarjat na epidemijo, originalni datum je bil afaik april 2020, na kar epidemija ni imela nic vpliva. In tudi ce bi, so imeli do konca leta cez in cez dovolj casa nadoknadit to. Cel planning je bil v pizdi, aprila bi morala bit igra v stanju kot je zdej pa bi mogoce uspeli narest  do zdaj zadevo spolirano.

Sploh pa, ce vzamem tvojo slabo logiko, a so delavci krivi ker niso predvidli epidemije?

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

@atomic in @Ezoterik

 

tnx za odgovor, na podoben način igram tudi sam, ne bom se izživljal nad nič hudega slutečimi npc statisti, ter zgleda, da če slediš eni logočni rdeči črti, zna biti čisto ok

 

se pa strinjam cdpr se je preprosto zakalkuliral (+ covid) in bolje bi bilo, da bi sprva izdal špil samo na enem sistemu

Povezava do prispevka
atomic reče pred 23 minutami:

Se prav je vodstvo krivo, ker ni predvidelo epidemije?

če bi bil CP2077 v takem stanju spomladi, kot so zatrjevali vodilni v CDPR, bi bila epidemija samo en ležeč policaj na ciljni črti

 

Se je pa izkazalo, da je vodstven kader CDPR pogorel na celi črti. Od daleč preambicioznega cilja, težavnega razvoja do končnega zavajanja kupcev. Kaj se bo izcimilo iz tega, bomo pa videli.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 22 minutami:

Men v zadnjih treh sessionih (skupi mam 50 ur) ni špil niti enkrat crashnu, vse side queste sm lahk naredu (parkrat je kej zabugal, ponavad fizika). Ne me narobe razumet, špil ma ene stvari broken, sam to so 'že znane', policija se spawna iz zraka, če se komu zabiješ v rit se lahk napopaš v avto, AI sovražnikov in ostalga je milo rečeno rudimentarn, špil je tud na very hard precej do zelo preprost. Izven tega je pa framrate rock solid 60, grafično fantastičen in zelo stabilen, queste se da končat, kšn bug se odpravi z reloadom, ne bom reku da je situacija perfektna, ampak pač nekje tako kokr sm jst pričakoval da bo, še pred vso to dramo mi je blo povsem jasno, da nas čaka kopica bugov, večina tako large scale RPGjev jih pač ma. Razočaral me je sam količina stvari, ki so jih rezal vn, neinteraktivnost mesta, bedn AI, VOŽNJA (!!!), pač stvari, ki mislim, da bi se jih dal v doglednem času dodat, če bi se fokusiral samo na PC verzijo in to so stvari, ki men osebno špil zbijejo na drugo mesto letos, čeprav še zmer solidna 88+ :D-

 

Poglejte kam smo prišli in kako nezahtevni smo postali, da kljub enormnim zavednim pomanjkljivostim, damo špilu oceno 88 :D

 

Ne vem kako izrezat ven osebo, ki jo citiram, da bi ostal samo citat... ker to ne leti direkt samo na Ezoterika, ampak na kar precej igralcev tu. Kot sem rekel, bom shranil par teh navedkov za naslednje primere, ko bojo ljudje kurcali te iste zadeve v drugih špilih in jim s tem konkretno zbili oceno :)

 

@Flegma preberi še ene vtise enega najbolj objektivnih in nepristranskih forumašev, ki menda preigra in preobrne največ pilov na forumu, na vseh možnih platformah.

 

bitsurugi reče pred 9 urami:

CDPR je izgubil veliko na ugledu, ampak treba se je zavedat, da je CDPR s CB77 naredil BOLAN profit, saj je investicija povrnila zgolj s 70% digitalnimi prodajami na dan izida in preorderji, torej kar je nad to cifro in CELOTEN nedigitalni trg je čisti dobiček. V tako megalomaznemu projektu. Treba je imetu v obziru, da je masa prodaje tukaj ogromna, govorimo res o '... hudih 'cifrah''. In čisti dobiček bo tudi vsak bodoči nakup v naslednjih X letih, ki četudi diskontiran na današnji dan, ni zanemarljiv.

 

Dejstvo je, da folk s časom na veliko pozablja in to je tudi razlog, da imamo sledeče:

1. očitno lažni ter zavajujoči marketing ;

2. neuporabne in ritolizniške revjuje, še posebej na day1, kasneje pa revjuji kot papiga posnemajo kar reddit pravi, ker pač z lahkoto dobiš klike, če imaš mnenje v skladu z gručo.

 

Pa ne le v tej igri, nasploh. Pač vrana vrani koncept. Anthem nas ni izučil, No man's Sky nas ni izučil in tudi to na dolgi rok nas tole ne bo izučilo. Pač firme gledajo maso in ne na točno določenega posameznika ali ozko skupino. Dokler bo folk (zlasti tkim. ''whales'') kupoval skine za gun za 10$ bo pač tako. MTX-i obstajajo ker so profitabilni, kljub vsemu zgražanju. Takisto je (dokazano) profitabilen lažni marketing, ki je tukaj vsekakor bil in to na več segmentih (recimo imaš članke leto dni nazaj kako so govorili o kompleksnem ''wanted'' sistemu v CB77 pa to, da boš lahko policajem dajal podkupnine, pa da te bodo lovili merci... totalne buče kot vidimo. Pa tega je ogromno, to je le en primer).

 

Z drugimi besedami povedano, CDPR je dnar pobral, sedaj si v ''PR opravičilih'' briše solze z bankovci po 500 EUR. Vodstvo kajpak, ne obični dev, ki ima poljskega minimalca. Ker nekaj vam lahko zatrdim, pri takem obsegu napak in v tako očitnih šlamparijah objektivno NI MOGOČE, da devi ali testerji niso opozorili vodstvo, saj je to njihova naloga, za to so tudi plačani. In treba se je zavedati, da je na koncu vedno en kravatar, ki je sprejel odločitev, da kljub pomislekom se zadevo lansira na trg, ker je trenutek pravi, pred božičem, ko je sicer suša v konkurenci, pa ravno po izidu novih konzol. Ker ni naključje, da niso izdali to reč, ko PS5 ne bi še bil na trgu, folku bi se vtrgalo, da bi vsi zadevo igrali na PS4/X1.

 

Se grem stavit, da bomo zgodbe iz ozadja nekoč še slišali, pa naj se kdo spomne na ta post takrat.

 

CDPR pa zdaj dela to, kar se je izkazalo za dobro pri No Man's Sky. Folk pozabi. Oni ne rabijo bit na dobrem glasu danes ali jutri ali drugo leto, ampak čez 3-5 let, tik pred izidom novega projekta, ko bodo rabili donose za naslednji projekt. Oni so s profitom od CB77 že pokrili bodoče stroške za naslednji projekt. Zdaj in še naslednjih nekaj let, bodo delali na temu, da spet dobijo zaupanje. Danes skoraj vsi hvalijo No Man's Sky, kljub temu, da je bil backlash ob izidu neverjeten. Torej iz ekonomskega vidika, uspeh.

 

In ni odločilno mnenje  ne Bitsuja, ne Bigbossa, ne Čamirja, ne Slincha, ne Ezota, ne Kekita ne nobenega drugega, ampak mase, torej skupka mnenj, ker firme gledajo le to na celoto. Testirajo vse sorte potrošnikov ter njihove odzive, če je večina dovolj ''pozabljiva'', da bodo lahko pokrili bodoči strošek bo za njih v redu. In se grem stavit, da bo naslednji njihov projekt ena garantirana zadeva, nič ''novega'', v stilu CB77, mogoče bo naslednji Witcher, ker bo folk seveda pocepal od hypa, že samo ob najavi, in ''v večini'' pozabil na CB77 v stanju na dan 18.12.2020, ki bo tedaj že spoliran in z DLCji, pa bodo letele pohvale, kako je vse ok, kako so se pokorili in kako so dobri ... in začarani krog se spet začne... zato pač imamo te smeti od beta verzij. Ker to je plačana beta ali early access, ker določene šlamparije so nedopustne. Kot bi zlimal v kolaž nekaj segmentov, ki je za 10/10, druge pa za 0/10, res se vidi, da je to vse skupaj pocapano na silo in da določene reči sploh niso še bile taknjene. 

 

Pa sem malo gledal plače top managementa CDPR, ker je ''d.d.'' in ima javno objavljene reči, reddit maherji pa so to zvohali seveda... geez... ko naslednjič vidite kakega Lamborginija s poljsko registrsko tablico, ki slučajno zaluta v kak ekstradni plac v Sloveniji ... je velika verjetnost, da je to kak kravatar iz CDPR... bolane cifre. Pa padec delnic ne pomeni nič za sam profit projekta in njihovim stanjem na TRR, tako firme kot plač teh ljudi. Ker kot že rečeno, ponavadi so to finančni toki za pokrivanje morebitnega dolga ter bodoči donosi, vsaj tako običajno delajo projektne firme. 

 

/rant off

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 19 minutami:

 

Poglejte kam smo prišli in kako nezahtevni smo postali, da kljub enormnim zavednim pomanjkljivostim, damo špilu oceno 88 :D

 

Ne vem kako izrezat ven osebo, ki jo citiram, da bi ostal samo citat... ker to ne leti direkt samo na Ezoterika, ampak na kar precej igralcev tu. Kot sem rekel, bom shranil par teh navedkov za naslednje primere, ko bojo ljudje kurcali te iste zadeve v drugih špilih in jim s tem konkretno zbili oceno :)

 

@Flegma preberi še ene vtise enega najbolj objektivnih in nepristranskih forumašev, ki menda preigra in preobrne največ pilov na forumu, na vseh možnih platformah.

 

 

Pač ti hočeš prikazat to kot neko nepravičnost, sam pač ti sebe vedno slikaš kot objektivnega, ampak maš do vseh špilov izrazito odklonilen odnos in jih pač unaprej neki dissas, medtem, ko ti preprosto ne sedejo/ne veš niti dobro zakaj se gre. Jst pa vsaj poskusim vsaki igri dat priložnost in predvsem nism nobene vrste fanboy, če mi gre kej na kurac bom to povedu, tud za ceno tega, da bom izpadu neumn, da se ne bom strinju s folkom. Vedno pr vseh špilih napišem in pluse in minuse, pol mi pa tak folk kot si ti to, da sem pripravljen povedat OBOJE zamerjo, eni zamerjo, da povem pluse, s katerimi se oni ne strinjajo, eni pa da naštejem minuse, ki se njim zdijo trivialni. Resnica je pač, da ne bo vsak špil vsakmu 90. Recimo gojcu je Ghost of Tsushima 90+ špil, jst bi mu na dobr dan dal 80, verjetno še precej manj, ker me pač njegovi minusi veliko bolj motjo kot plusi. Izjemno bedna zgodba, papirnat plot, bedni side questi, writing na nivoju otroškega vrtca, itd. Sam sm mu vedno priznal tehnične kvalitete, smooth gameplay in vidm kako je lahk folku 90, sam pač rad povem svoje mnenje, pa da ne bomo na GoT se spet fokusiral, ker pač ni edini tak špil.

 

Tko je tud Cyberpunk, če pričakuješ od njega RPG GTA precej bedn špil s ful felerji, če pa pričakuješ old school RPG s ful izjemno zanimivga lora, odličnimi questi in res trenutno najboljšo gameplay mehaniko (pa če odštejemo res fantastično mesto, kjer je vsaka soseska custom made in lahk sam hodiš po teh ulicah, valda dokler se ne probaš s kom pogovarjat), pa dobiš veliko, veliko več kot je men osebno deliveral kerkoli špil zadnjih 10 let, pač težko rečem, da je en špil, ki mi bo verjetno deliveral 200 ur contenta karkoli manj kot 88 :D Je pač špil tailor made zame, vsak quest mi je hud, nehumanu uživam v vsaki uri, bugi me pa ne motjo, oz občasno me, kaj bi lagal, sam sm že v osnovi pričakoval, da bo DAY ONE špil buggy af, tko da sem jih pričakoval, ni neki BOLJ buggast, kot sem pričakoval.


Pač fundamentalno se razlikujeva v tem kar pričakujeva od špila, jst pričakujem da mi delivera neko posebno izkušnjo, ki jo drugi špili ne morjo in to je Cyberpunk naredu, glih tko kot je to naredu v narativnem smislu TLOU2 in to jst V MOJI KNJIGI nagradim. Štekam pa vse, ki jim ta špil tega NI deliveral, ki jim questi NISO dogajal, ki jih res bedn AI, vožnja, fizika, odbijata do take mere, da pač nočjo špila igrat. Gud, upam da bo v doglednem času zadeva popatchana, da boste mel tud vi vsaj del te izkušnje, ki jo mam očitno samo jaz že sedaj :)

 

Najbolj na kurac mi gre pa folk ala Arey ipd, ki špila niso niti probal, kao neupravičen hype, bla bla. Pač to se je zarad raznih streamerjev in druzga reddit sranja sedaj spremenil v nenehno shittalkanje, ljudje ocenjuje igre, ki jih niso igral, niti jih ne planirajo igrat in dodajajo svoj lonček, men povsem dol visi za mnenje ljudi, ki igre niso igral, z veseljem pa rečem kakšno s kom, ki je igral, tud če je negativno. Pač treba se je v mindset vseh postavt, sam prazno flancanje se mi zdi pa res brezveze.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 26 minutami:

Poglejte kam smo prišli in kako nezahtevni smo postali, da kljub enormnim zavednim pomanjkljivostim, damo špilu oceno 88 :D

 

tko no

 

"postal smo ful nezahtevni zarad bugov"

a polovica smeti od iger ki pač nima tok bugov ma višje ocene a realno so totalen ološ, refurbished sranje v drugem pakovanju take 100

 

arma bi 2020 samo padla. fak kok bugov je imel ta špil day 1.

ampak to da si mel balistiko da se lahko samo klanjaš, da je špil mel fizikalne zakone kot "when you see the flash is already too late", da je dejansko metek/raketa prletela preden si zaslišal zvok, da si mel v vozilih dejanske delujoče instrumente..

nah, fuck that, jebeš kakršnekol inovacije sam štanci preverjen recept nonstop

 

PS mene itak rešuje da me je vs ta umetni cringe hype čist odvrnil in zdej dejansko uživam v špilu na polno

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 13 minutami:

Pač ti hočeš prikazat to kot neko nepravičnost, sam pač ti sebe vedno slikaš kot objektivnega, ampak maš do vseh špilov izrazito odklonilen odnos in jih pač unaprej neki dissas, medtem, ko ti preprosto ne sedejo/ne veš niti dobro zakaj se gre.

 

Ma ne, saj tudi jaz ne pravim, da sem vedno objektiven :D No probam biti... ampak ocenjujem res bolj po Ćamirjevo. Na absolutno nobeno igro nikoli nisem nahajpan, mogoče je to celo slabost, saj se nobene resnično vnaprej ne veselim. Zato pa potem nekako ocenim glede na svoe filinge in nisem razočaran, če nekaj ne štima kot bi moglo. Tako recimo niti nad Cyberpunk nisem pretirano razočaran, ker sem dejansko pričakoval bugfest. V igranju igre celo uživam vedno, ko pridem v njo. Res pa je, da ko se zgodi kaj bednega ali kaj zabuga, jaz ne reloadam ampak vgasnem in se vrnem naslednjič sveže nazaj. Zato sem rekel, da bi igri zaradi minusov dal oceno cca. 69 :) ampak še vedno uživam v igranju. Ne morem pa, da ne bi po točkah odbijal od 100 dol za vsak bug, ki ga ima. Grafični glitchi mene nikoli niso pretirano motili, zamori pa me obnašanje okolice, vozni model in reakcije na nesreče, AI, policija... to, če kdo kje skokne čez zid ali čez mene ali pištola visi v zraku, mi je zadnja briga.

 

Saj veš, da sem tudi za TLOU2 imel marsikaj povedat in rekel, da bi jo ocenil nekje 80 in kako pikico več. Pa bo zame osebno igra GOTY. Jaz pač zelo, zelo težko dam neki igri oceno 90, ker bi to moglo biti near perfect, praktično brez ene stvari, ki bi me motila. Uživam pa lahko tudi v igri, ki ima oceno 60 komot. Saj sem kar nekaj takih indijev preigral letos. Je pa res, da v tiste igrem grem v osnovi z nižjimi pričakovanji.

 

Vi kar uživajte v igri, saj konec koncev jaz tudi, ko se spravim zraven. Obrnil jo bom sigurno v kratkem in se še kdaj vrnil v njo igrat na drug način. Še posebej, če bo suša :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 5 minutami:

 

tko no

 

"postal smo ful nezahtevni zarad bugov"

a polovica smeti od iger ki pač nima tok bugov ma višje ocene a realno so totalen ološ, refurbished sranje v drugem pakovanju take 100

 

arma bi 2020 samo padla. fak kok bugov je imel ta špil day 1.

ampak to da si mel balistiko da se lahko samo klanjaš, da je špil mel fizikalne zakone kot "when you see the flash is already too late", da je dejansko metek/raketa prletela preden si zaslišal zvok, da si mel v vozilih dejanske delujoče instrumente..

nah, fuck that, jebeš kakršnekol inovacije sam štanci preverjen recept nonstop

 

pomoje prvi plusek k sm ti ga dal :D ampak ja, to... Več mi je vredno, da je špil neki posebnega, pač tud če je fakin bugfest. Buge se da popravt, fundamentalno old designa se ne da.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
atomic reče pred 50 minutami:

Jest igram ene 20-30ur. Jest mislim, da si špil ne zasluži vsega tega linča glede bugov. Jest lepo igram na PCju in dela vse BP. Je pa res, da ne tepem NPCjev v invalidskem vozičku.

 

Samo pomisli koliko je footaga z neumnostmi.. Take videe lahko najdeš na vsakem koraku.


Kdo ima prav? Fakti al random CDPR fanboy?

Povezava do prispevka

Res ne razumem zakaj vsi jokate in se pritožujete čez špil, pa neko circlejerkanje glede Q&A in kao da je bil false advertising. Da je špil buggy? Ja, na nivoju vsakega novega izida. Seveda bodo bugi in malo slab performance takoj po izidu, kot vsak špil. Zgleda da vsi delajo iz miši slona kot ponavadi. 

 

Preigral sem že okoli 30 ur, do sedaj pomojem da nisem naletel na niti en bug, špil je totalna bolanija, hudo vzdušje, grafika, animacije, zvok in tudi AI, ki je v resnici precej nadpovprečen, boljši kot večina iger v zadnjem desetletju.  Upam da čimprej začnejo izdelovat DLC-je in da se ne preobremenjujejo s konstantnimi spammerskimi whinerji. 

 

GTA in RDR2 in podobno se v teh pogledih skrijejo pred CP2077. Čeprav so gta in rdr vsi hvalili ko sta izšla. Tale hate proti cyberpunku je en sam bedni bandwagon hejta s strani folka ki nimajo fickov za dober računalnik in seveda konzolaških peasantov, ki še vedno niso uspeli prešaltat na PC master race. 

 

Cyberpunk v trenutnem stanju je 9/10, absolutni GOTY brez dvoma. Ko bodo špil še malo spolirali bo 10/10. Če se ne strinjaš kupi nov komp in odpelji staro kišto na smetišče, kamor spada. 

  • Nekul -1 2
  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 14 minutami:

 

Najbolj na kurac mi gre pa folk ala Arey ipd, ki špila niso niti probal


Pri takem folku je potem problem, da si rečeja, če pa moje mnenje "nič ne velja", ker igre nisem igral si bom pa igro snel, da vam dokažem kako zelo prav imam. In pol gredo v igro s tem mindsetom pa fašeš razne bratrance.

Povezava do prispevka

@Ezoterik jz nimam mnenja o spilu, zgleda hudo to je pa tut vse kar vem. Sam vidu sm grozljive videe bugov in ce bi bil to EA spil bi folk znorel do amena. 
jz definitivno mislim spil preigrat, tvoj opis deluje kot tocno to kar jz pricakujem od njega, sam je pa dejstvo da je buggy as fuck, za to ne rabis igrat spila. 
 

*edit

ok dejstvo obviously ne more bit, je pa dejstvo da je veliko ljudi naslo precej jarring buge. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
AMF reče pred 1 minuto:


Pri takem folku je potem problem, da si rečeja, če pa moje mnenje "nič ne velja", ker igre nisem igral si bom pa igro snel, da vam dokažem kako zelo prav imam. In pol gredo v igro s tem mindsetom pa fašeš razne bratrance.

Jz nimam problemov da moje mnenje nekomu nic ne pomeni lol, zakaj bi nekemo ezotu dokazoval nekaj o IGRICI. 

Povezava do prispevka

Ciljal sem na bratrance.

Kar se EAja tiče. Ne folku po večini visi do Pakistana za EA igre z izjemo youtuberjem (un debiln kitajc), ki bi si ga ob vsakem njihovem (EA) failu veselo zdrkali na kamere.
9.12.2020 OMG faking GOAT. FUCK YOU EA, FUC U ACTIVISION CDPR#1 (<---to sm jst)

18.12.2020 this is bad mm'kay
Ma mrš u pičko matrno!

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka

@tomazek že veliko postov nazaj  (gee koliko postov, pa samo malo sem šel od compa : ) ), to je tudi res, a mislim, da je bil cdpr preprosto stisnjen v kot (dasiravno so sami krivi za to), delayja, kot je gor rekel sovica, si preprosto niso mogel več privoščit. Lej, kakšen shitstorm je bil na netu že ob zadnjem.

 

glede enormnih pomanjklivosti: zdi se mi , da to ni tako enostavno: meni najbolj sede vzdušje, in če to deluje, (lažje) spregledam določene zadeve (kar pa ne pomeni, da me ne motijo ali pa da bi jih upravičeval: recimo to, da sem neviden ogledalom : P). Če bi gledal iz takega vidika, bi lahko kar nekaj alinej naredil, kaj je pri The Witcherju 3 slabo ali samo osnovno, pa mi je morda celo najljubši špil ever. Poleg tega pa pri open world zadevah, ki močno dajo vtis živega sveta, poleg določenih nedodelanosti, hitreje začne motiti manjko "life sim" stvari, ker je pač iluzija živega sveta tako močna, medtem ko pri ostalih, manj dodelanih špilih na njih sploh ne pomisliš. Cyberpunk 2077 je tod napravil napačna pričakovanja, saj so mnogi pričakovali preveč, da bo to pravi virtualni life sim. Samo poglejte na netu, mnogi so sanjali, da bo Judy njihova prava waifu, da sploh ne bodo opravljali kvestov, ampak v špilu samo "živeli"... Doh...

 

A Cyberpunk 2077 je pač le rpg. In kolikor sem preigral, se mi zdi, da je ta aspekt več kot solidno narejen. Ter kljub pomanjklivostim se mi zdi, da pri Cyberpunku velja, da je, kakor je tod nekdo dejal že prejšnji teden, da je špil boljši kot njegovi posamezni elementi. 

 

Aje, če sem že prejle o  pričakovanjih: določne hrošče sem pričakoval, saj je gre za open world rpg. Mar niso bugi trademark open world rpgjev? :D

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 10 minutami:

Vidim da bo moral past še en video. Pričakujete ga lahko enkrat naslednji teden. Contenta ne manjka, na vsake 30 minut igranja se nabere dovolj za vsaj en video :rofl:

Ej! A ti igraš igro zaradi tega, čer nam češ dopovedati, da je zadeva zanič?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...