Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 1 uro:

Mislim, da bom še naprej prcal uporabnike kar s tem računom, butl en.

 

P.S. A to je zdej zadnja narativa, ki si si jo izmislil po bratrancu in Galaksiji? Pol si tudi ti moj AE, al kako? :rofl::avadodo:

  

:D

In kot pričakovano, ke kit takoj namiguje da sem tokrat jaz static. Le naprej dokazuj mojo teorijo. 

Povezava do prispevka

Hahaha shit just got wured as fuk

 

V glavnem sm vem reku jaz (standard fraza haha) da po tolk delayjih, ce bodo dali ven zbugano igro jih bo folk pojedu

 

Sicer kot je meni jasno, so tipi oz sony skenslal samo za stare konzole in se to samo digital.. se pravi na svoji stacuni.. to pomeni, da se bojijo mass tožb.. boli jih kurac za fizicne al za kvaliteto al whatever, ki jij prodajajo drugi retaileeji, to je njihova stvar

 

Dobra stran tega je da CDPR bo moral zdaj reagirat.. mislim za stare konzole ital ne vem ce lahko sploh kaj naredijo ampak za nove.. ker to je huda antireklama.. cepraw dejansko ne pomeni dosti ampak ja folk.. me zanima ce bodo vspeli optimizirat to s starimi konzolami

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 urami:

V vecini se strinjam.. in je se dosti takih in podovnih nedodelanosti.. pravzaprav jih je ful prevec za vse nastet. Mislim ze to, da niso mini mapo pri voznji zrihtali, ki valda se je en tam spomnil, da ni v redu med igranjem, je mal cudno

 

Avti, fitiks in AI...... imas misijo, ko mores nokoga zasledovat oz kar lovit.. in na vsakem kriziscu prav spawna avte, ki ti ocitno bslasc krizajo pot.. prav uno taki ocitno, da grdo videt.. kot dacti igricavmece polena pod noge.. podobnobktbz unimu policaji, ki ti spawnajo diret za hrbtom kjerkoki si, nsmesto da bi blo malo bolj premisljeno

 

Na srevo vsaj AI pri combaru izgleda relativno okej 

 

Let me guess, ona misija, ko zasleduješ kombi pri Peralezovem chainu? Jaz sem se tam prav smejal, kako je res butasto narejeno, še posebej očitno je na PCju, ko imaš dober draw distance.

Povezava do prispevka

Spomnim se, da so veliko stvari rezali ven iz Witcherja, ampak tist špil je že v 1.0 bil lepa celota.

 

Pri Cyberpunku so pa moral verjetno rezati vsepovprek, samo da bi približno lahko letos končali špil. In dvomim da bodo kadarkoli popravili AI.

 

Vidi se koliko več izkušenj imajo Rockstar, RDR2 je spoliran masterpiece. Če dobimo še kak Cyberpunk od njih, bo velik jači zih, samo ga bomo pa verjetno 10+ let čakal 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 uro:

CD Projekt RED Founders Lose Over $1 Billion in Value After Cyberpunk 2077 Launch

That’s one third of the company’s stock value gone in a span of 11 days, with much of the freefall happening post-launch.

se premalo, upam da bo zadnje dogajanje se par milijard jim zbilo in dalo industriji vedet da na praznih obljubah in hypu ne mores v nedogled srfat

Povezava do prispevka

Tale cela situacija je VELIKA sramota za CDPR. Še najbolj sramotno je pa da so s svojim zavajanjem glede refunda preusmerili srd fanov iz sebe na Sony. Dejansko so si z eno potezo zabili avtogol, kakršnega si ni privoščil doslej še noben še tako osovražen založnik tbh.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Janša reče pred 33 minutami:

saj kup dreka so že vseskozi, ampak dokler trpijo samo zaposleni, ni panike

 

ko pa zgolj kanček tega čutijo tudi userji, je pa pokol lol

 

 

 

Drugače se bom danes spet malo prisilil igrat, javim kako bo. 

 

 

The Dark Knight.

Trpim da ostali ne rabite.

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka
Janša reče pred 29 minutami:

saj kup dreka so že vseskozi, ampak dokler trpijo samo zaposleni, ni panike

 

ko pa zgolj kanček tega čutijo tudi userji, je pa pokol lol

"trpijo zaposleni"

lol, mislim da ima povprecen CDPR zaposleni boljsi standard kot povprecen diplomant filofaksa, vseeno sicer fajn da se osredotocas na zelo ozko in zelo zapostavljeno populacijo delovskega sloja

 

Povezava do prispevka

Včeraj sem mel transcendenten moment. Vse se je pokloplo v nulo: nočna vožnja čez mesto, vsepovsod neonske luči, začne padat dež in na radiu pokat nek carski moderni rap. Prav vse se je v nulo pokloplo, un moment ko te neki nadnaravnega poboža po ramenu in začutiš filinge miru, da bo na svetu vse dobro, dokler smo ljudje možno izgotovit kaj tako lepega, mravljinci moment ...

 

... Pol sem pa po nesreči povozil nekega NPC-ja in je uletela glitchy policija iznenada in me začela šicat z droni. Takle mamo :D. Ampak ta igra ima res dosti momentov, ki utemeljijo, zakaj sploh figurativno rečeno igrice igram. Ko se vse poklopi, so igrice res nor medij, in ko se vse poklopi, je Kiberpunk 2077 (lp) res dober predstavnik tega norega medija. Pač jaz sem zelo hvaležen, da to obstaja. Morda tudi preveč samoumevno jemljemo, da obstaja. To je izdelek, ki po vseh pravilih mainstreama v bistvu ne bi smel obstajat: ogromen nezloščen zmes carskosti, ki v marsičem sloni na 50 let starem analognem konceptu. Pač obstoj tega špila totalno ni samoumeven in že zaradi tega mi je bad, da je hate bandwagon tako močan, hkrati pa jezen na CDPR, ki so zafukal, da so sploh releasali na konzolah prejšnje generacije ... Prvega pol leta bi morali dati samo na PC, potem pa na konzole nove generacije, pa bi bil hate bandwagon 50 % manj intenziven. 

Povezava do prispevka

Kolko je ta igrica broken..

 

Das not rare mode, plave, plus 7 dmg na mod, 500 dpsja recimo, testirano

 

Das not epic mode, purple, plus 8 dmg nam mod, 450 dpsja recimo, testirano

 

Jaci modi ti nardijo manj dmg lol

Jaz ne vem kaj bi reku.. altro ke mini map in AI in bugi haha

 

Sicer pa one shotam vse enemije v igri na vrey hard, nima veze kiri mod hehe in se morem odklenit nekatere dmg perke

 

Sicer exploitam na hard.. te stevilke dosezes komaj ko igras 100 ur plus imo, sploh ce ne gledas yt tutorialov.. tako da ni tako hudo i guess

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Bizarno. Nimamo proper PS5 verzije, PS4 verzija je pa itak sranje. Očitno so s preveliko žlico vse zajeli. Morali bi izdati PC verzijo, potem pa se v naslednjem letu posvetiti konzolam. Ali obratno. 

 

Jaz sem zdaj vrgel nekaj ur v igro, več ali manj me je igra pustila hladnega, čeprav ima momente in dopuščam možnost, da me potegne. Ne bom rekel, da ni vredna svojega dnarja, ker je vseeno v primerjavi z večino ostala materiala na trgu, po kvaliteti pred njimi.  Ko začneš je res morda preveč nekih informacij, z vseh strani neka okenča, nekega branja. Niti ne veš, kaj bi počel. 

 

Moram sam preverit, če bi lahko Jackieja kako rešil, ker mi edini lik, ki mi potegne.  Tisti scene, ko se pojavil Johnny, in je bilo 20 kratkih scen zapored, ki so se moteče  loadale, sem skoraj živčnega fasal. Če kaj ne maram je neki teh "razcepljenih" osebnosti, ceneno in brezveze. Ali da sem skoz nekaj po tleh plazim v nekih počasnih posnetkih. Pa daj odjebite s tem no. 

Povezava do prispevka

Ful mi je všeč da če umreš in restartaš last checkpoint, si za vedno izgubil vse health pake in granate ki si jih uporabil odkar si sejval.

 

Z drugimi besedami, granate in health packi leta 2077 očitno obstajajo izven našega primitivnega dojemanja koncepta časa.

 

Pa to da me random side quest za delamaina vodi v območje kjer mi en strel sovražnikov odbije pol življenja stran je tudi izjemno enjoyable. Posebej ko je del misije to da te ambusha 5-10 tega folka naenkrat.

 

Next level combat, ni kaj. Aja, pa za nagrado da jih na koncu le premagaš (poleg tega da kar naenkrat igram z 5 health packi (dol iz 65)), so orožja in obleke ki jih sploh ne morem nosit :D

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 1 minuto:

 

Pa to da me random side quest za delamaina več kot očitno vodi v območje kjer mi en strel sovražnikov odbije pol življenja stran je tudi izjemno enjoyable. Posebej ko je del misije to da te ambusha 5-10 tega folka naenkrat.

 

 

pacifica

Z izjemo te misije sem zdaj prvič po 50ih urah prišel v ta del mesta. Fak je zakon

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 2 minutama:

 

 

Pa to da me random side quest za delamaina več kot očitno vodi v območje kjer mi en strel sovražnikov odbije pol življenja stran je tudi izjemno enjoyable. Posebej ko je del misije to da te ambusha 5-10 tega folka naenkrat.

 

 

Fak ja, tu sem jaz tudi malo obupal. Pol pa sem pogledal v Journal,pa pise pri tem kvestu very dangerous al neka takega. Pa sem reko ok, bom kasneje poskusil to obrnit pa sem sel na drugi kvest. Pomoje da sem se lotil to s premalo levela in preslabo opremo. Drgac pa kaj me je ful motlo tu, da sicas tote goone al kaj so, pol pa kr naenkrat policija uleti, pa dobesedno ignorira ove pa direkt na V. Pas mater. Malo sn ratal zivcn tu. Mogo bi prej prebrat danger nivo questa. 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 9 minutami:

Bizarno. Nimamo proper PS5 verzije, PS4 verzija je pa itak sranje. Očitno so s preveliko žlico vse zajeli. Morali bi izdati PC verzijo, potem pa se v naslednjem letu posvetiti konzolam. Ali obratno. 

 

Jaz sem zdaj vrgel nekaj ur v igro, več ali manj me je igra pustila hladnega, čeprav ima momente in dopuščam možnost, da me potegne. Ne bom rekel, da ni vredna svojega dnarja, ker je vseeno v primerjavi z večino ostala materiala na trgu, po kvaliteti pred njimi.  Ko začneš je res morda preveč nekih informacij, z vseh strani neka okenča, nekega branja. Niti ne veš, kaj bi počel. 

 

Moram sam preverit, če bi lahko Jackieja kako rešil, ker mi edini lik, ki mi potegne.  Tisti scene, ko se pojavil Johnny, in je bilo 20 kratkih scen zapored, ki so se moteče  loadale, sem skoraj živčnega fasal. Če kaj ne maram je neki teh "razcepljenih" osebnosti, ceneno in brezveze. Ali da sem skoz nekaj po tleh plazim v nekih počasnih posnetkih. Pa daj odjebite s tem no. 

 

Spoiler iz act1:

Spoiler

Ne da se. Je skriptano v vsakem primeru. Od vseh bodočih misij, misija The Pickup ima največ možnih odločitev (ki pa vodijo do le dveh možnih razpletov). In glej ga zlomka, ravno ta misija od vseh misij je bila prikazana v PR materialu pred izidom. 

 

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 8 minutami:

Pa to da me random side quest za delamaina vodi v območje kjer mi en strel sovražnikov odbije pol življenja stran je tudi izjemno enjoyable. Posebej ko je del misije to da te ambusha 5-10 tega folka naenkrat.

Tudi jaz sem imel tam težave. Ampak drugačne.

Ko so me napadli gangooni in sem streljal nazaj se je takoj policija spravila name.

 

Potem sem to tako odpravil da sem počakal na aggro od Delamain misije potem sem stekel do bližnje misije za policijo kjer so me agressali še tisti in spet nazaj ter snipal gangoone. 

 

Sem pa crknil ene 20x ja. 

Za health boost sploh nisem opazil da jih po loadscreenu ni več saj jih imam vedno 100+

uredilo bitje smarnca
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...