Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Noben pa ds2 ne omenja?

Zdej se že par mesecev igram z njim, vsak dan malo, recimo en bonfire na dan... se mi pa že mal vleče, pa še kar ni videt konca.

Sam ni mi pa neki slab ali slabši od ds1...

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Navedek

FromSoftware has revealed the five playable classes coming to Elden Ring.

 

In anticipation of the upcoming network test next week, a new tweet from the game's social media channels reveals the five "Tarnished" player types from which we'll be able to choose: Warrior, Enchanted Knight, Prophet, Champion, and Bloody Wolf.

 

Pizda berejo se carski classi, bom imel kar probleme z izbiro ker so me sovražniki in ženske klicale že vse od naštetega.. 

 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 minutami:

 

Pizda berejo se carski classi, bom imel kar probleme z izbiro ker so me sovražniki in ženske klicale že vse od naštetega.. 

 

Isto k pri vseh souls igrah kjer je zaceten class dost nepomemben, plus kok sm vidu na previewju je dost manj skillov kot v ds3 recimo

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 2 urama:

good luck s Pontiffom in L&L jem.

DS1 je ‘lazji’

Men pontiff ni bil nic kaj pretezek sem ga celo v prvo naredu docim mi je aldrich jebu mater una dva kurca na vrh grada sm pa obolevu. Najbolj sm se jebu s sestro frido sploh pol v tretji fazi mi je pila zivce za znoret.

 

Js sm tut z enko zacel in sem hooked since

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 7 minutami:

Men pontiff ni bil nic kaj pretezek sem ga celo v prvo naredu docim mi je aldrich jebu mater una dva kurca na vrh grada sm pa obolevu. Najbolj sm se jebu s sestro frido sploh pol v tretji fazi mi je pila zivce za znoret.

 

Js sm tut z enko zacel in sem hooked since

 

isto :D   se spomnim, kako so tu obolevel nad Pontiffom, jest sem ga pa z 'mal' srece ruknu v drugo. sam je zajeban. jebeni princeski sta mi pa spili kri in izcuzali voljo do zivljenja.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 uro:

Men pontiff ni bil nic kaj pretezek sem ga celo v prvo naredu docim mi je aldrich jebu mater una dva kurca na vrh grada sm pa obolevu. Najbolj sm se jebu s sestro frido sploh pol v tretji fazi mi je pila zivce za znoret.

 

Js sm tut z enko zacel in sem hooked since

Haha, evo čisto isti potek dogodkov in feeling glede bossov sem imel sam.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 13 urami:

 

image.png.dfdc50aa7235c0e7f57e0649c95d12ef.png

 

Hype is soooo real.

 

Da mal smetim še tko, našel Pontifa, semaforji velki ko Šmartna, druga faza lažja ko prva, men je to tipičen boss za strašit igralce z rangom in dmgom, če se mu ne umikaš in rolaš vanj je dost simpl. Tista pizda za njim z nekim random animacijam, kjer sploh ne vem kje točno ma hitbox pa s puščicam, za katere še nisem zgruntal kako jim spizdit brez stebra me lomi dost bolj proper :(

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

jup. Meni je dejansko dejansko ful varirala težavnost pri dveh različnih gameplayih :D 

 

prvi walkthrough: DEX/STR quality build, crkaval ko pohojen polž pri Pontiffu, Aldricha naredil v prvo / drugo

 

drugi walkthrough: pure PYRO build, tako odlomil Pontiffa da je pobrisal svoj FB / Insta profil, Aldrich me je tolkel ko malega otroka

 

kot pure pyro sem se tudi samo posral po tleh VS Evil dvojčka v Ringed City DLC-ju, še bolj pa pri Midirju, za katerega sem moral celo re-specati lika. Soimenjaka Galla sem pa zakrivil ko mene sošolec Fikret the cigan v 4 razredu OŠ. Me zanima, kako bi izgledali ti bossi s quality melee likom...

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...