Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Lepi Šime reče pred 2 urama:

 

Sej je mn3njalniška smetana tudi mene navdušila. Tukaj me pa predvsem tolaži dejstvo, da ne bo tako prekleto zajeban špil :D 
No sej iskreno ne vem... Ampak jebemtiš, da sem hajp 

 

No, naj te potolažim, ne želim si preveč spoilat ampak kolikor sem videl par fightov na Twitchu, je Elden Ring daleč od lahkega špila. Bossi imajo kupe mehanik in so precej hitri v primerjavi z prejšnjimi Soulsi tko da..gut gud, ni druge.

Povezava do prispevka

Je že par dni malo spicy:

 

 

 

Spoiler wise gre za dva mini boss fajta. Osebno želim it v igro kompletno fresh, tako da skrollam dol da vidim samo 1/6 ekrana in gledam gladkost premikanja kamere.. Dost slabo izgleda..

 

Pa oba streamerja imata top of the line računalnik.


Osebno sem kar zaskrbljen... Bomo videli kaj bo.

Povezava do prispevka
mcclane reče pred 16 urami:

 

No, naj te potolažim, ne želim si preveč spoilat ampak kolikor sem videl par fightov na Twitchu, je Elden Ring daleč od lahkega špila. Bossi imajo kupe mehanik in so precej hitri v primerjavi z prejšnjimi Soulsi tko da..gut gud, ni druge.

 

Gut gud ja

 

Ma itak se bom prej nabildal v raznih temnicah in bom overlvlan in se cheesal jih bom lol

Povezava do prispevka
atomic reče pred 4 minutami:

Jest sem tud vekal. Men je bil Sekiro pretežek. Sj sm ga obrnil, ampak vseen. Bossi so bili pretežki, oziroma jest nisem padel v ta parry sistem al neki...

 

Jaz tudi nisem bil noben biser v parry in sem nekatere ubil pač na svoj način. Headless opice sem udrihal v njihovem weak trenutku ob padcu in dejansko parryal samo oni navpičen udarec, ki jih je stunal. Dobro, da lahko najde vsak svoj način in ni treba delat samo po enem muštru.

Povezava do prispevka

Znanec dela v enem SLO gaming retail businessu (rip, vem) in mi je že pošiljal danes fotke škatel in lajnerje Uuuu kok je dober špil arghhhhh so gooood umrl bom od vsega dobrega gnnnnnjhhhh

 

Z veseljem se bom pred njem posral na njegov CV na razgovoru, ko mu bo šel biznis zu grund v parih letih

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

Znanec dela v enem SLO gaming retail businessu (rip, vem) in mi je že pošiljal danes fotke škatel in lajnerje Uuuu kok je dober špil arghhhhh so gooood umrl bom od vsega dobrega gnnnnnjhhhh

 

Z veseljem se bom pred njem posral na njegov CV na razgovoru, ko mu bo šel biznis zu grund v parih letih

 

Hmmm... če bi imel jaz takega znanca, bi danes že igral. Al pa bi fasal batine :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...