Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Ma samo tako ti povem, da ko izide nova From igrica je na forumu noro pestro in že ta experience razglabljanja s forumaši ob igranju je res carska

 

Tako da tudi če imaš nek hud backlog, se ti tukaj splača premislit, če ne bi raje day 1, ker pač je nekaj posebnega in lih ne moreš it 1 leto po izidu brat unih commentov in se delat, da si in the timezone :D 

 

Je pa res, da ob Sekirotu ni bilo takega forumskega hypa, tako da morda ga ne bo več? Ob Bloodborne vem, da je bilo noro

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 1 minuto:

Vprašanje je samo, v kolikšni meri se bodo približali ubi open-world špilom

Ne pričakuj tega. Ne boš imel mape, ki se bo polnila z markerji ob vsakem novo odkritem bonefireju.

Bo bolj v stilu BOTW, kjer si boš sam označeval POI na mapi.

 

Dodal bi tudi

HVALA KURCU

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Ma samo tako ti povem, da ko izide nova From igrica je na forumu noro pestro in že ta experience razglabljanja s forumaši ob igranju je res carska

 

Tako da tudi če imaš nek hud backlog, se ti tukaj splača premislit, če ne bi raje day 1, ker pač je nekaj posebnega in lih ne moreš it 1 leto po izidu brat unih commentov in se delat, da si in the timezone :D 

 

Je pa res, da ob Sekirotu ni bilo takega forumskega hypa, tako da morda ga ne bo več? Ob Bloodborne vem, da je bilo noro

 

Hmm a da ga ni blo? A zato ke je bil Activi$$ion založnik al kva? Sam vem da sem bil hyped as fuck :D

Povezava do prispevka

A če kupim digitalno Elden Ring, lahko nato instaliram katerokoli konzolno verzijo? Recimo, če bi raje igral PS4 verzijo na PS5, se to da naredit? Ful raje bi igral rock solid 60FPS in me ne briga za višjo resolucijo, poleg tega pa imam ful raje DS4 controller.

 

unknown.png

 

Najbrž moram nabaviti fizično verzijo ane?

Povezava do prispevka

Jaz tudi razmisljam da bi kr ps4 retail kupil (launch edition da se dobi se dodatna krama zraven :) ) da imam potem opcijo tudi upgrade na ps5 verzijo. Pise na uradni strani da je mozno: A free upgrade to the PlayStation 5 version will be available for players who purchase ELDEN RING on PlayStation 4, and Smart Delivery will be supported for Xbox One and Xbox Series X|S.
*Players who purchase the PlayStation®4 version can upgrade for free to the PlayStation®5 version. Please note that players who purchase the physical disc version of the game cannot upgrade on the PS5™ Digital Edition, as it does not have a disc drive. Players who purchase the digital version for PS5™ on the PlayStation™Store can also download the PS4™ at no additional cost. In all cases, registration to the PlayStation™Network, sufficient storage space, and a fast internet connection (including data transfer fees) are required.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 urami:

A če kupim digitalno Elden Ring, lahko nato instaliram katerokoli konzolno verzijo? Recimo, če bi raje igral PS4 verzijo na PS5, se to da naredit? Ful raje bi igral rock solid 60FPS in me ne briga za višjo resolucijo, poleg tega pa imam ful raje DS4 controller.

 

unknown.png

 

Najbrž moram nabaviti fizično verzijo ane?


Odgovor je Yes.

 

Moje vprasanje tebi pa: “But…why?” 😅

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 16 urami:

A če kupim digitalno Elden Ring, lahko nato instaliram katerokoli konzolno verzijo? Recimo, če bi raje igral PS4 verzijo na PS5, se to da naredit? Ful raje bi igral rock solid 60FPS in me ne briga za višjo resolucijo, poleg tega pa imam ful raje DS4 controller.

 

unknown.png

 

Najbrž moram nabaviti fizično verzijo ane?

Sej ti lepo piše PS4 & PS5 na tej sliki iz stora. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...