Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 9 minutami:

Fak, tole mora biti zoprno za popizdit. Kaj pa se je zgodilo, če ni skrivnost?

 

Pocajtaj se hitro.

TLDR verzija: trenutek nespretnosti pri 140kg. 

 

Drugače pa gre vsak dan na bolje, tri tedne po operaciji lahko že popolnoma skrbim sam zase. Vsa čast dohtarjem iz UKC travme. Ko sem pogruntal, da lahko operiram s troslojnim na stranišču, je kmalu zatem sledilo prednaročilo iz Jazbine. Na dan releasea začnem tudi s fizio terapijo. Fajtamo dalje.

Povezava do prispevka
El Jefe reče pred 34 minutami:

TLDR verzija: trenutek nespretnosti pri 140kg. 

 

Drugače pa gre vsak dan na bolje, tri tedne po operaciji lahko že popolnoma skrbim sam zase. Vsa čast dohtarjem iz UKC travme. Ko sem pogruntal, da lahko operiram s troslojnim na stranišču, je kmalu zatem sledilo prednaročilo iz Jazbine. Na dan releasea začnem tudi s fizio terapijo. Fajtamo dalje.

sej če boš pa težko igral, pa naj te ne bo kak accessability option sram vključit. Zato so notri.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 15 minutami:

upam da bo Ragnarok bolj razgiban, ker Gow 2018 sem obrnil enkrat in to je blo to, nekaj me ne vleče še enkrat 

 

itak je bla bolj zgodba in prezentacija tisto kar je vleklo naprej, ful nism fan fejk open worldov če je tudi gibanje lika ful omejeno

hja kar se gameplaya tiče ni ravno tko razgiban špil da bi ga hotel igrati večkrat. Elden ring lahko grem 5x in imam vedno novo izkušnjo. Neki takega mi je kot TLOU. Bolano dobra produkcija, dialogi in zgodba, res epske scene ko se zgodi nekaj prvič, nimam pa neke potrebe da bi še enkrat igral neke linearne igre če sem story že izkusil.

Povezava do prispevka

Ja to je neverjetno.. 1x sem napisal v src gow leaks in od takrat sem fasal ze 5 major spoulerje direkt v naslov in thumbnail in to uno brez da srcam nic gow.. varjanta for you today :)))) prav kot da te hocejo nalasc zjebat.. ki hujse kot tako ne more bit

 

Nadaljevabje v spoiler temi

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Weraziel reče Pravkar:

sej vem da nisi ti kriv, da imaš en kromosom preveč

 

pač če si preglup, da bi pisal v tapravo temo, si pač preglup

Ma ne boli me kurac zaze stekas.. pac edino za bitsuja me ne boli k zato sem malo popravu.. ma zate ce ti spoilam ves kolko me boli kurac? Nic

 

Zdaj te bom pa dal na ignore ker ti pac ne morem dat samarcine, da ti pokazem koli me boli k zate, mogoce se bo nekoc to spremenilo

Povezava do prispevka

@tomazek ma nič takega, @bigboss82 je povzel kar je tudi sam doživel na youtubu/spletu, nehote oz. zelo nerodno povzel s tem še cel spoiler (manjši spoiler, ni konec sveta), ampak se je opravičil, tako da kar se mene tiče no harm done.

 

Moram pa priznat, da me je prvo razpizdil, ker mi je spoilal, pol pa pošteno nasmejal, ko sem videl, da je postal v Elden Ring spoiler temo namesto v GoW spoiler temo :whistle: :D

 

 

PS: popravi v pravo temo   :happy: @bigboss82

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...