Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

Ni bilo cajta igrat, včeraj sem prišel v vilinsko mesto. Igra se mi je izboljšala iz dobre 7ke na 8 :)

 

Ostajajo iste zamere, katere sem z buildom zdej malo ublažil. Šel sem full Strenght, pač prej umrem in prej umrejo, tako se vsaj malo približam FROM gameplayu, oziroma da res igraš boga in nekega običnega humana. No potem pa igram z mulcem in je bilo še bolš, dejansko dva green shota nato v enemya pritečeš dvakrat udariš in ti že odpre execution. In si spet mislim, jebem ti takega boga, če je otrok bolj učinkovit. Tega filinga se ne morem otrest.

Še zmeraj je to god of war 1.5 Tako da sem kar razočaran, kaj so uspeli v 4 in pol letih narest. God of war 3 so potrebovali 3 leta in so naredili špil, za popolnoma drugačno konzolo in arhitekturo.

 

Poleg nevidnih sten, so mi te ključavnice tudi hecne v tako visokoproračunskem špilu.

 

 

 

AD352506-FCC1-40D8-9AB3-1667E0B11993.jpeg

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka

Obrnu v ene 40h na GMNM plus 10 ur contenta po koncu, naredu ene 95% igre,

overall zabavna izkušnja. Ne da se mi zdej berserjerjev ganjat, ker so mi naspram valkiram meh. Gnu še prefukam pa kak relic pofarmam če se mi dopade in počakam NG+ če bo izgledal fun.

Boj je top notch, igra, zvok in ambient super, skratka odličen GOW 1.5 in nič narobe s tem.

Zgodba mi je na koncu ok at best, nič posebnega, upal sem na bolj boss gauntletish konec.

 

Ocena 92, ni mi GOTY, sigurno druga najbolja igra leta za ER. 
 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Jaz sem snoč počistil collectable (enega sem moral poiskat na netu, ker sem bil smotan in 50x zalaufal mimo + za enega ste tu napisal da sem ga sploh opazu), ostaja mi še valkira, pol berserkerjev, pa trialsi (5 narejenih - jebe me metanje nasprotnikov v lavo :() Še najbolj pogrešam da ni nekih boss fightov kjer bi bli nasprotniki konkretno oversized, ampak po drugi strani pa mogoče še sreča, ker se že tako včasih kamera ne zna postavit.

Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 30 minutami:

Jaz sem snoč počistil collectable (enega sem moral poiskat na netu, ker sem bil smotan in 50x zalaufal mimo + za enega ste tu napisal da sem ga sploh opazu), ostaja mi še valkira, pol berserkerjev, pa trialsi (5 narejenih - jebe me metanje nasprotnikov v lavo :() Še najbolj pogrešam da ni nekih boss fightov kjer bi bli nasprotniki konkretno oversized, ampak po drugi strani pa mogoče še sreča, ker se že tako včasih kamera ne zna postavit.

Ja metanje nasprotnikov v lavo je meni najboljša kombinacija sekira + naslednja dva napada (v obeh primerih moraš bit obrnjen proti lavi):

- držiš R2 da nasadi enemyja na sekiro in ga fukne v lavo

- sprint + R2 da ga samo odbije v lavo

Povezava do prispevka
BigFoot reče pred 13 minutami:

Ja metanje nasprotnikov v lavo je meni najboljša kombinacija sekira + naslednja dva napada (v obeh primerih moraš bit obrnjen proti lavi):

- držiš R2 da nasadi enemyja na sekiro in ga fukne v lavo

- sprint + R2 da ga samo odbije v lavo

Mhm, to probas z dark elfom, mislis si hvala kurcu, en manj. In si mrtev. Ne bom tega nikoli prebolel

Povezava do prispevka

To držanje R2 mi je čist predolgo, dobra stvar je da pač lahko aimaš kam ga boš vrgu

 

Spoiler

Sulica L2+R2 jih grupno odbije nazaj, je pa problem da je težko aimat in da včasih kot da zaglitcha in se mob kr na mestu dvigne in pade nazaj dol

 

uredilo bitje Ronin.si
Povezava do prispevka

R2 ne rabiš dolgo držat, da prideš v finišer.
R2-R2-kratek hold R2 je daleč več dmg, efekt je isti, pa če vmes po udarcu pridržiš Y, dobiš še frost efekta, pa R2 z charganim frostom ma že tko nekaj knockbacka.

 

Za metanje mobov v lavo lahko z verigami dvigneš jadnike v zrak, potem jih pa poke poke s kopjem čez rob. Če so dovolj blizu dela, če ne je pa sekira boljša izbira.
 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...