Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

trpotec65387628363 reče Dne, 15. 11. 2022 at 9:44:

Look, over there.

 

Youre on fire.

 

Behind you.

 

Oh ffs so dosadni tej komentarji. 😂

 

 

Men je to še OK, bolj mi gre na kurac ko pridem do puzla (še to komaj, pač neki moraš zbit) in se glava in sinek v roku 3 sekund začneta name dret z ukazi kaj bi mogoč mogu narest, potem ko fuknem sekiro nekam kar bi vidla tut moja hčer sta pa oba ful pokroviteljska varjanta "ja bravo bravoooo bogec vojne, suuuuperrrrr", res se počutim kot da Kratosa tretirata kot enga iz posebne šole. 

 

Drugače pa carski špil zdej ko sem mal dlje, ga kr poka. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 urami:

 

 

Men je to še OK, bolj mi gre na kurac ko pridem do puzla (še to komaj, pač neki moraš zbit) in se glava in sinek v roku 3 sekund začneta name dret z ukazi kaj bi mogoč mogu narest, potem ko fuknem sekiro nekam kar bi vidla tut moja hčer sta pa oba ful pokroviteljska varjanta "ja bravo bravoooo bogec vojne, suuuuperrrrr", res se počutim kot da Kratosa tretirata kot enga iz posebne šole. 

 

Drugače pa carski špil zdej ko sem mal dlje, ga kr poka. 


lahko si nastavis v setingish na extended time…preden ti zacnejo sugerirat. Jaz sem ga nabil na max pa mas lepo mir da si sam nagledas ki pa kaj treba narest ;)

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 18 minutami:

lahko si nastavis v setingish na extended time…preden ti zacnejo sugerirat.

Mislim, da boš moral mal povaditi angleščino. Tisti extended time nina nobene zveze s sugeriranjem rešitev ugank. Tisto je za timed uganke, kjer moraš v določenem času rešiti zadevo (uni zvonci z runami recimo). To si si samo nastavil easy mode za timed uganke lol.

Povezava do prispevka

Končal/platiniral no spoiler vtisi spodaj, za vsak slučaj jih vseeno dam v prekrito (ni nič o zgodbi kot taki!!):


 

Spoiler

- celokupno vrhunski izdelek, ko bi le več iger bilo takih, morebiti sem bom tudi sam strinjal z Gatsujem, glede GOTY nagrade. Močno priporočam, težko dajem številčno oceno, tisti, ki ji dajo manj kot 8 mislim, da jih ni za vzet resno za karkoli v bodoče

- štorja, dialogi, liki, pridihi mitologije - težko bi bilo boljše, edini minus mogoče, ker se vidi, da je celoten story ark mišljen za 3 dele in pri zadnji četrtini igre se ne morem znebiti občutka, da je dokaj narushano in bi sedel počasnejši pacing, sploh v primerjavi s pacingom na začetku

- stvar osebnega okusa, ampak combat je meni konkretno izboljšan od prvega dela in tudi precej boljši kot v ER. Zakaj? Zato, ker tam pač R1, R1, R1, dodge/parry/block in to je roko na srce bolj ali manj vse. Tukaj pa lahko delaš take svinjarije iz običnih enemyjev (bosse niti ne tolko, ampak vse tiste enemyje, ki niso bossi, lahko: mile volje v neskončnost žongliraš v zraku, perma staggeraš, zmrzneš, zažeš, bifrostaš v poljubnem vrstnem redu ali skupaj, debuffaš, ukradeš njihov buff... nema da nema... kdor je napisal, da se ni počutil boga v tej igri je po moje zato, ker ni izkoristil combat mehanik do kraja. Tukaj si bog, batina in executioner vse na kupu.

Sploh če se lotiš menjavanja orožij ter ščitov ali raznih runicov. Sam imam občutek, da sem šele na grobo spraskal par mehanik in da hujše svinjarije/builde sploh nisem še uspel narediti.

- sem že predhodno pohvali, ampak bom spet, uganke in zlasti collectibli so to, kar bi si želel v bodoče od konkurence: prvič v lajfu, da sem vse našel sam, ne pa random stric z youtuba, ki naredi to zame. Resda sem 3 ure iskal kot budala eno vrano in en chest pod knjižnico v puščavi, ker cigoti niso označili zida za razbit plus tista vrana se ne oglaša dokler zida ne razbiješ. 

- skupaj cca 50 ur za platino, od tega 10 iskanja collectiblov ter hoje sem ter tja in gruntanja

- mini bossi ter enemyji so vrhunski, sploh kombinacije supportov in brutov ter ranged

- Crater :avadodo: 

- Musslheim arene so mi boljše kot v GoW2018, šel sem jih delat takoj, ko se jih je dalo odklenit in niso pretežke, prej obratno, če greš tam na koncu si tako brutalno overpowered, da ni več challenga. Mogoče me je motilo to, da sem moral pred-arene ponavljat, da grem na naslednjo pravo areno.


Spodaj fight z zadnjim optional ''challenge'' bossom na GMNM, no rezz stone used.

Spoiler

 

The king is dead, long live the king:

 

 

Zelo dober oz. fair fight, roko na srce mi je bil težji trio fight v puščavi, ker sem šel nanje takoj, ko ''dobiš tisto reč za D-pad down'' oz. jih odkleneš - so bili viola barve, jaz pa zelo low level. Na sploh nisem bil nikoli fan multi boss fightov, tudi v tej igri nisem spremenil mnenja.

 

uredilo bitje bitsurugi
  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 minutami:

Prvi opcijski challenge mini boss (Berserker)

Sem mislu, da bo kao prezafukan, ker sem samo lvl4 in so to kao end game zadeve. Ni blo ne, padu v 3. Upam, da so kasnejši bolj zajebani od tega.

  Razkrij skrite vsebine

 

 

 

Itak so... Jaz sem 2 ali 3 ubil (za 2 sem ziher), potem pa naletel na 2, ki sem ju kar pustil za kasneje. Saj bi mogoče šlo... Ampak ratam čist preveč živčen zraven. Vijoličastega sem po prvi smrti nehal delat. 

Povezava do prispevka

haha kekit aprendvista mosketjere di bitsurugi =)))))

eee bo treba naredit kinga, jaz osebno ti priznam tudi GNA bossko, na GMGoW tej filemcki so brezpredmetni, ker je odvisno od levela.. ampak ko nardis ona dva, ker si itak narejena za max level pol si jacci od bitsuja :)

 

ma tudi na GMnM ti dam priznanje ce ta dva fentas in objavis video

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Mislim, da boš moral mal povaditi angleščino. Tisti extended time nina nobene zveze s sugeriranjem rešitev ugank. Tisto je za timed uganke, kjer moraš v določenem času rešiti zadevo (uni zvonci z runami recimo). To si si samo nastavil easy mode za timed uganke lol.


ljool…te pa se nisn niti zavzel da mi mali bluzi na 10sekund kaj bi mogo naret 🧐

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 34 minutami:

haha kekit aprendvista mosketjere di bitsurugi =)))))

eee bo treba naredit kinga, jaz osebno ti priznam tudi GNA bossko, na GMGoW tej filemcki so brezpredmetni, ker je odvisno od levela.. ampak ko nardis ona dva, ker si itak narejena za max level pol si jacci od bitsuja :)

 

ma tudi na GMnM ti dam priznanje ce ta dva fentas in objavis video

Meni je bil no damage Isshin vrhunec gaminga. Tole tu v GOW je bolj meh. :D

Drugače do sedaj sem najprej delal vse sidequeste takoj, ko so se mi odprli. Nobene reči še nisem pustil za kasneje. Ene zadeve sem ponavljal ful krat. Ne more nobena igrica biti tako zežka, kot sem lahko jaz trmast. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

Meni je bil no damage Isshin vrhunec gaminga. Tole tu v GOW je bolj meh. :D

Drugače do sedaj sem najprej delal vse sidequeste takoj, ko so se mi odprli. Nobene reči še nisem pustil za kasneje. Ene zadeve sem ponavljal ful krat. Ne more nobena igrica biti tako zežka, kot sem lahko jaz trmast. :D

jaja itak sej bos naredil, mislim ni fora v skillu, ce si naredil isshina NO HIT

 

sam tle je bolj borba proti samemu sebi, ceprav bitsu pravi, da mu je combat hud, boljsi kot ED lol.. meni so bossi oz AI ultra cheeserski, se bolj kot ED in ne vem za una zadnja dva bossa mores imet res potrpljenje, najprej mores nastudirat build in njegove udarce, pol se jebes psak kvadratkek po milimeter dva na hit , drzis koncentracijo 5 min 10 min in nba koncu zadnji kvadratek, ko se ti tresejo roke, ti tip ti spali neke ultra max combote ki ze tako te on hitene........ more se ti res dat

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:
  Skrij vsebine

Naj mi kdo pove kako pri travelerju v kraterju Vanaheima preprečiš "udarec", ko dvigne roko v nebo in nekaj udari po tleh? Ne morem nikakor preprečiti in praktično vedno umrem od tega. Ne zmoti ga pri delu niti heavy attack, ne runic attack, ne navadni attack, niti shield ne koristi... Vzame pa mi tricetrt energije. 

 


Aim in throw weapon v lobanjo nad roko.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:
  Skrij vsebine

Naj mi kdo pove kako pri travelerju v kraterju Vanaheima preprečiš "udarec", ko dvigne roko v nebo in nekaj udari po tleh? Ne morem nikakor preprečiti in praktično vedno umrem od tega. Ne zmoti ga pri delu niti heavy attack, ne runic attack, ne navadni attack, niti shield ne koristi... Vzame pa mi tricetrt energije. 

 

pomoje al gres dovolj dalec al k njemu shield bash 2x L1 al pa ranged... al pa kot jih delam jaz.. zbijem mu skoraj cel armor z supšerjem in pol ga pokoncam z runami al kar ostrane

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Končal Ironwood območje. Najprej mi je bil ta segment kr neki, pol me je pa kr dobro potegnil bolj miren tempo, random everyday taski futranja svinj in res lepa okolica. Pa finale me je mega na It takes two spomnil :D Edino partnerka mi je pa tak antipatik da se sem škrtal z zobmi med dialogi, taka passive agressive bitch mi deluje, upam da kasneje Kratosa popade napad norosti in jo zašriha s sekiro (je ne bo, ker toliko poznam mitologijo da vem kdo ona je). Ampak pod črto še en kul del in luštna sprememba tempa.

 

Zdej ga pa šetam naokrog s Freyo. Evo ta partnerstvo so mi pa mal na silo naredili, ni šans da bi ga tkole veselo pohajkovala naokrog. Sej je top lik, ampak tko no, mal preveč v izi si ga jemlje, kar odvzema tragiko ful pivotalemu trenutku v duologiji :) Je pa Brock absoluten car, kar top 1 companion, takoj bi šel z njem na par kuhančkov, samo bi vzel max 30 eur s sabo pa ščitnik za zobe bi šel tud zraven :D

 

Povezava do prispevka
Spoiler

Vanaheim The Plains pa mi je enostavno prevelik open world za tako vrsto špila. Ne vem čist točno zakaj, ampak preveč mi je vsega in sploh ne vem kam naj grem, kje sem že bil in kje ne... potem še vse razlike med dnevom in nočjo. Ali pa sem se mogoče že malo naveličal, ne vem. Nočem puščati side questov in potem kot nor lutam okrog. Tisti peščeni in ledeni semi open world je lepo pregleden, tukaj pa se počutim izgubljen. Sem najprej mislil, da bom na koncu ziher šel popucat mapo, ker mi do sedaj manjka le tu in tam kaka malenkost... ampak ne verjamem, da se mi bo ljubilo vračati sem in iskati eno vrano, en artefakt in en lore...

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...