Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

Gatsu reče Pravkar:

Namest da bi bil vesel da rabiš dejansko raziskovat in nimaš na zemljevidu miljavžnt ubisoft like ikonic po obisku nekega "towerja" ti to ni všeč :D Men osebno je bil to en najboljših delov igre. Tak ko Lake of Nine v GoW 2018

 

Lake of Nine je tudi meni bil full všeč v 2018. Isto tukaj puščava in zamrznjeno jezero. Ampak si imel to razdeljeno povsod na manjše dele glede taskov in si videl kje ti manjka kaj za narediti. Tu pa zdaj 6 odinovih vran, 7 lore,.... in se mi zvrti v glavi, ko razmišljam kako bo na koncu, ko 1 al 2 zadevi zmanjkata. Pa konstanten OCD, da nekaj zamujam (spregledam) in potem tavam okrog kot kura brez glave in obračam pogled za vranami, skrinjami,......

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 3 minutami:

10 dni po izidu občutno ceneje kot vi po 60-65€, zakaj je problem biti happy?

 

Ker za ene 10€ (3 piri) pri taki AAA raketi od špila, ki izide samo enkrat na par let, ni vredno gledati druge kako že igrajo in uživajo. Ni to nek casual špil, ki jih izide par na leto in te boli kurac če zamudiš par tednov. To in ER sta špila zadnjih dveh, treh let.

Povezava do prispevka

Jaz razumem Tomažeka glede raziskovanja. S tem, da je meni raziskovanje super. Ampak jaz nimam nobenega obcutka za orientacijo, v igrah ali irl.

 

Recimo tisti Orb sidequest in cela river delta mene instantno zjebe, ker mi vse zgleda isto, kar pomeni, da se šetam tam eno uro in iščem :D

Seveda, prisoten je tudi občutek u-pizda-kaj-če-sem-kaj-sfalil, pa smo tam.

 

All in all, trenutno so mi vsi aspekti igre fenomenalni, razen sugeriranj tovarišev. To pa je itak nič v primerjavi z vsem, kar mi je všeč.

Povezava do prispevka
Gatsu reče Pravkar:

 Ne se trudit spucat lokacij 100% preden končate zgodbo ker se jih ne da. Sam sem zabil kar nekaj časa ko sem iskal stvari ki jih pač še ni blo na voljo ;) Tud vrane lahko včasih že slišiš pa ne moreš do njih ker pač še nimaš dostopa.

 

Točno to je tisto kar me jebe :D Ne raziskovanje samo. Sem že 2x preveslal ono reko in iskal 1 stvar, ki mi manjka , pa nič našel. Ne morem si dopovedati, da mogoče pa še ni na voljo. In včasih streljam 5 minut ali več pofukane sigil arrows, da zažgem nekaj, ko obupam pa pridem čez par minutk čist zraven po drugi poti. Bedak bi rad vse naenkrat rešil.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 minutami:

Točno to je tisto kar me jebe :D Ne raziskovanje samo. Sem že 2x preveslal ono reko in iskal 1 stvar, ki mi manjka , pa nič našel. Ne morem si dopovedati, da mogoče pa še ni na voljo. In včasih streljam 5 minut ali več pofukane sigil arrows, da zažgem nekaj, ko obupam pa pridem čez par minutk čist zraven po drugi poti. Bedak bi rad vse naenkrat rešil.

Ne vem več al si ti jaz, al sem jaz ti.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

Jaz sem se zdaj jebal ene tričetrt ure s 3. Berserkerjem

Vijola life bar? Bring it on. :mafija:

  Razkrij skrite vsebine

 

 

Po moje bom zdaj počasi začel malo skipat vijola bosse, k drugače bom obrnil igro šele enkrat marca. :D

 

Svaka ti čast. Jaz sem na stopnji niže že par krat rage quital... Nimam živcev. In verjetno me sosedi kar pogosto slišijo, ko na ves glas jebem vse po spisku. 

Povezava do prispevka

prav pocas se lotevam igre. mali huligan me tud mal ne moti. igra se bolje kot 2018, so pa enemyi ultra cheeserji in se mi ne da zaobvladat parry, in fact cheesamo nazaj. Alva skor pade v drugo, me prasica pociza k tahuj kekca. v tretje glitchne na polovici fajta, bmk.

 

Spoiler

 

 

naletim v tretje na Hatefula, sam stenga gor dol gor dol. kere anoying sovrage so to nardil, the lot of them

 

Povezava do prispevka

Zdajle sem na GMGoW končal že Alfheim, popoln smooth sailing vsega do sedaj, sploh za bosse ne uspem videt razliko z GMNM, mogoče delajo več dmg, ampak kar se move seta in udarcev tiče so povsem identični. Razlika pride, ko ti uleti grupa mobov ter ti vmes fighta level uppajo kot Goku v Dragon Ball, če jih ne pucaš 1 po 1, pač isto kot v GoW 2018. Če ne level uppajo v Super Sayajin 2 ali 3 pa smo spet bolj ali manj na istem kot na hard. Je pa tokrat GMGoW precej lažji napram enki, ko si rabil pol ure mlateža za vsakega trash moba.

 

Ne vem pa kdo je bil tisti genijalac v grupi 300+ ljudi, da ni pustil skippanja cutscenov, čeprav si že končal špil. Mamicu mu. Se ne veselim Jotunhaima, sigh.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 28 minutami:

Problem je v tem, da tudi kot 15 letni froc, nisem bil zabit kot kanta, zatezen in nespostljiv. Takoj ko to opazim pri mladini, kliknem trikotnik, da sekira nazaj prileti :D

Ja ma ti nisi bil pol bog pol giant, ta je pac malo oblj razvajen zoomer :))))

 

Dobro da ima Kratosa za fotra, ki cene bi postal ko uni Loki iz Avengersov

 

Se Kratos je postal nek softic, SJW, ki mu ne da niti po riti kaj sele, samarcino, ceprav zdaj ima froc ze cca 17 18 let.. malo je ze zajebal :))) verjetno, ki se fajta z mobi in pol se mu ne da vec.. ipak ima ze leta :)))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 urama:

Ja ma ti nisi bil pol bog pol giant, ta je pac malo oblj razvajen zoomer :))))

 

Dobro da ima Kratosa za fotra, ki cene bi postal ko uni Loki iz Avengersov

 

Se Kratos je postal nek softic, SJW, ki mu ne da niti po riti kaj sele, samarcino, ceprav zdaj ima froc ze cca 17 18 let.. malo je ze zajebal :))) verjetno, ki se fajta z mobi in pol se mu ne da vec.. ipak ima ze leta :)))

 

Al pa se boji da ga bo mali dal v dom :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...