Skoči na vsebino

[PS5] Spider Man MM & Spider Man 2


Priporočeni prispevki

Očitno gre dejansko za novo igro kar je noro glede na to da je prvi del prišel ven 2 leti nazaj?!?

 

 

Navedek

PlayStation Studios also served up a massive buffet of extraordinary PlayStation 5 game reveals (read details here) totaling nine titles. It kicked off with Marvel’s Spider-Man Miles Morales — the next chapter in the acclaimed partnership between the legendary studio and Marvel Games and is due out for PS5 this holiday.

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
Niblonian reče pred 11 urami:

Ocitno sem eden redkih k mu je novi Spidey dogajal. Vedno sem rad imel pajkomoza in game je deliveral to kar sem hotu, fino arkado za pusit jointe in swingat cez mesto. Umes jih pa Peter prbija. Morales mi bo tud zih dogajal. 

 

Men je bil čist zabaven špilčič. Absolutno ne GOTY materijal kot se je zdel Američanom, sam tam je Spiderman pač ultra priljubljen heroj.

Povezava do prispevka

Meni tudi ni bil tako slab v resnici... je pa res, da sem bolj kot ne šel skozi main story (+pucanje tistih njihovih outpostov). Recimo sam boj mi je bil bolj zabaven, kot pa v primerljivih Batmanih.

Goty material? Zagotovo ne. Ampak tudi ne totalen krš, kot je tu večkrat zapisano. Pač open world, kjer se 3/4 stvari začne (pre)hitro ponavljati. Je pa treba priznati - špil je vsaj lepo spoliran brez kakšnih hudih bugov. Nekaj, kar danes žal ni samoumevno...

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

A kdo igračka? Meni je carsko, ker jim je uspelo naredit še slabši špil od OG pajka. Res, nič od nič, 95 % glavne zgodbe je fightanje enih in istih nasprotnikov, side questi brezvezni ... Ma sploh ne bom, ampak je res slab content

 

S tem, da glavni lik mi je še kar OK in mi je bolj car od cringy white Spiderja (sam saj tudi on je bil kr kul). Ampak lahko bi se še bolj potrudli. Jaz bi zamorskega pajka predstavil kot nekega revnega struggeling črnca-najstnika, ki hustla everyday v Harlemu in swinga po mestu, medtem ko mu na slušalke poka NAS - NY State of Mind. Ne pa da je praktično črna kopija belega pajka: torej neka random middle budget New York familija, dobrodelnost, goofy prijatelj ... Dobesedno kopija. Pač saj so kao probali ufurat neke scene, da je to zdaj drug pajek - animacije swinganja in fightanja so malo drugačne, ima nek super venom power gor dol. Ampak neke konkretne distinkcije pa ni, čeprav bi res lahko bila in bi igri dodala mnogo kvalitete 

Povezava do prispevka

Dejansko ima spider-zamorec isti background / socialni položaj kot originalni white boy?? Ahahahahaha, pa ne morš bit tok gnil, no :D  To se prov vidi, kako so lika spisali neki belčki brez jajc, po vseh SJW guidelinih da ja ne bi nobenega užalili (in da bo posledično vse skupaj izpadlo še bolj posiljeno in mlačno) :D  Če bi delal proper stripar, bi naredil proper žmohtnega zamorca, v to sem 100% ziher. Pa dej no ne morem verjet no, kva je pol fora, da imaš dva lika, če sta ista? :D  

 

drugače mi je pa carsko, kako ta overhyped drek od špila nima nobenih commentov niti ga nobeden ne jebe, še ta dva posta bom zbrisal ob 17:00

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 1 uro:

A kdo igračka? Meni je carsko, ker jim je uspelo naredit še slabši špil od OG pajka. Res, nič od nič, 95 % glavne zgodbe je fightanje enih in istih nasprotnikov, side questi brezvezni ... Ma sploh ne bom, ampak je res slab content

 

Fak no a naj pol kar zapakiranega dalje prodam?

 

Ker bi malo hangal po ny, samo če je tako bedno bom itak samo fuknil skoz okno.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...