Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 uro:

Kaka pa so politično korektna poimenovanja za ljudi, ki so rojeni ene rase in se počutijo kot neka druga rasa. Recimo belec, ki se počuti kot črnec (ali azijec, eskim,...)... Ali lahko potem komot tak belec hodi po Bronxu ali Harlemu in kriči ostalim "you nigga bro" ipd.? Se sprejema drugačnost med rasami in počutjem posameznika, ki se identificira tako kot se počuti?

 

Dejansko legit vprašanje - v teoriji - v praksi ne vem kaj bi porekli nigerji, če so že čuli za te stvari :D

 

Povezava do prispevka

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Rachel_Dolezal

 

Dolezal was born in Lincoln County, Montana, on November 12, 1977, to Ruthanne (néeSchertel) and Lawrence "Larry" Dolezal, who are white and primarily of German, Czech, and Swedish origin; she was born as a blue-eyed blonde with straight hair.

 

Vse je v glavi al neki.

Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 20. 4. 2023 at 18:11:

A niso že v main game Horizon 2 namigovali, da sta Elisabet in Trinity bili mal več kot prijateljici? Tudi Aloyin dizinteres za vse s penisom najbrž ni bila samo posledica njenega feminizma. :D

Tudi malce več kot le namigovali. Torej je nekako logično, da je tudi njen klon Aloy scissor sister. Sem pa nekje upal, da jo bo na koncu Erend položil.:D Tip je tak all around good guy brez ega, da bi si prav zaslužil malce Aloyinega cukra. Pa tudi njej bi dobro delo po mojem. :P

Povezava do prispevka
Navedek

Like clockwork, the Horizon Forbidden West Burning Shores DLC has been review-bombed on Metacritic. PushSquare reports that the game had an average user score for 4.8 earlier today, with a portion of the users complaining about a certain development with Aloy.

But it looks like Metacritic is fighting back and has since scrubbed a good number of low user reviews from the site.

 

:rofl:

Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 22. 4. 2023 at 15:44:

Arena v Puli 2000 let.

 

Al pa ne vem kake druge zadeve iz antike…

Pomoje bolj kok slabo je poraščeno v 1000 letih. V nekem Last of Us je vse isto zaraščeno v 15 letih, zdej me pa zanima KDO NAM LAŽE?!?!??!?!?!

 

:D

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 12 minutami:

Pomoje bolj kok slabo je poraščeno v 1000 letih. V nekem Last of Us je vse isto zaraščeno v 15 letih, zdej me pa zanima KDO NAM LAŽE?!?!??!?!?!

 

:D

Verjetno je precej dovisno tudi od same zemlje al neki... 15 let po vojni v Bosni k sem še s fotram pogledat naše vasi in hišo in je bilo praktično neprepoznavno, ker je bilo zaraščeno. Dokler se ne fokusiraš ne vidiš, da je sploh bilo naselje.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...