Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil Village


gojc

Priporočeni prispevki

Jaz pa sem 50:50, če bi šel kupit. Imam sestanek 400 metrov od Goblina, tako da me mika se sprehodit

 

AMPAK

 

Doma imam še neigran Returnal, ki mi ga je šenkal en carski forumaš

 

Zraven tega pa sem nekje na 70 % Planescape Tormenta, It Takes Two bi še enkrat obrnil z drugim likom, pa mogoče bom še kaj nažigal R-TYPE Final 2 

 

Pismo, ne vem ne vem

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 53 minutami:

Jaz pa sem 50:50, če bi šel kupit. Imam sestanek 400 metrov od Goblina, tako da me mika se sprehodit

 

AMPAK

 

Doma imam še neigran Returnal, ki mi ga je šenkal en carski forumaš

 

Zraven tega pa sem nekje na 70 % Planescape Tormenta, It Takes Two bi še enkrat obrnil z drugim likom, pa mogoče bom še kaj nažigal R-TYPE Final 2 

 

Pismo, ne vem ne vem

 

počasi pa z andrhtjo kot zbijat junfer 16-letniku, kolege čamirson. Ne skurit vse A(AA) kvalitete pa igrat neki 5 naslovov na pol in prehitro, ne se zajebat :)  Pol bo pa ponovno par mesecev suša pa boš spet klele cele dneve lurkal po vseh topickih, od Zarafovih streamov na TikToku pa do Plačal sem kurbi 800 € pa še vedno nisem fukal topicih od Turbota

Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 1 uro:

Kaksen je pa default FOV ? Do sedaj se nisem videl koga, da bi se pritozeval nad tem.

 

 

 

EDIT:

Jah ene zgleda res moti, so ze eni MODi za to :)

 

fov naj bi bil nekje 50-60, to je katastrofa

 

niti slucajno ne bom placal 60€ in takoj zatem iskal mode na nexusu

 

re7 je imel fov slider, naj si porinejo 10-kilsko lubenico v rit (precno)

Povezava do prispevka

  

g. Profesor reče pred 23 minutami:

jest sem misli, da bo @bigboss82 do vecera obrnu, vmes uletel in zabical hardcore diff, sam ni blo ne :no:

 

Zakaj se opisovalec prvo polovico članka dobesedno opravičuje, da je igral na hardcore in da je povsem super in dobro in top in odlično, če igraš na standard?? :D:D  Model, pišeš o tvoji izkušnji o hardcore difficulty, pač piši samo o tem in mirna Bosna, ne pa o tem, da je vse kul in oh in sploh tudi če bralec morda ni igral na hardcore ampak na standard in da si tudi v tem primeru super oseba in able gamer!! We fucking get it!!! KAJ TE BRIGA KAJ SI MISLIJO NEKI IMAGINATIVNI OSTALI, PIŠI O TEM O ČIMER JE POANTA ČLANKA ARGHHHHHHHHHHH

 

... čist prehitro se triggeram, kriv je pa ta kurčev forum, ki me je naredil tok dovzetnega za vse to sranje :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Evo zdaj sem zacel igrat pomoje bom igral ene 4 urce danes

 

Ne sam ki igra je tolk kratka in demo mi ni bil bas neki da sw mi ne mudi in nimam nekega prucakovanja hypa

 

Poleg tega mi grejo grozljivlke na k kee me delajo zivcnega 🤣🤣🤣

 

Nic bom vidli.. tisti ki nw igrq harcore je itak casual gamer, to je zgodovinsko dejstvo

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...