Skoči na vsebino

Trenutno igram [1/2022]


Kočevc

Priporočeni prispevki

Danes zvečer začnem Dark Souls Remastered. Najlepša hvala gospod @Flegma za zgornjo slikico. Kot vidim bom v igri srečal neko srako, spoilaj mi še kaj drugega, lepo prosim.

 

Sem pa priletel v to temo postavit isto vprašanje glede igranja v crknjeni formi ali s polnim HP barom. So tudi tu kakšne kolobocije s character in world tendency kot pri Demon's Souls, da je boljše igrati hollow, da si ne zjebem sveta?

 

Kot drugo me pa zanima, če je tudi v tej igrici kakšen falot tako razpoložen kot Yurt v Demon's Souls?

  • Trol 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 urami:

PIKUNIKU

Imam problem, ker sem igrico igral, ko sem pred enim tednom zbolel in preživel ogromno časa na WC-ju, tako da mi zdaj zbudi neprijetne filinge. Kar mi je res bedno, ker mi je sicer carska igrica. Zelo kjut humor, hecno animiran lik, preproste uganke in kup nekih mini-iger. Kot rečeno mi je carska igrica in upam, da mi telo malo pozabi to povezanost igranja Pikuniku na WC-ju v kržljavem položaju in bolečinah, ker bi jo res rad obrnil :D

ss_debaf976a994b833851ec930c52a369322f781ca.600x338.jpg?t=1627314689ss_c9ae838d8e8b2041ec425ad459401f544515aed2.600x338.jpg?t=1627314689

 

Mega support za odično igrico. Mene glavni lik spominja na Horace-ta iz legendarnega Spectruma.

 

 

horace spectrum.png

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 9 minutami:

Danes zvečer začnem Dark Souls Remastered. Najlepša hvala gospod @Flegma za zgornjo slikico. Kot vidim bom v igri srečal neko srako, spoilaj mi še kaj drugega, lepo prosim.

Dobro no, nekako je konsenz izbe, da je 2 leti po izidu špila dokaj free for all glede spoilerjev :D. Meni bi bilo čisto preveč kisla, da ne bi lepili screenshotov iz 10 let starih igric, če slučajno pride kak nov player mimo :D

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 29 minutami:

Danes zvečer začnem Dark Souls Remastered. Najlepša hvala gospod @Flegma za zgornjo slikico. Kot vidim bom v igri srečal neko srako, spoilaj mi še kaj drugega, lepo prosim.

 

Ah, daj no, sličica je iz fmv sekvence po parih nekaj minutah igranja na začetku igre, kajti tudi jaz sovražim kvarnike. Res pa ne razumem tega nerganja, kajti če odpreš revijo ali spletno stran in tam prebereš receznijo, uzreš slike na ovitku od škatle ali v spletni trgovini, bognedaj, da bi si pogledal napovednik. Tam bodo šele hudi spoilerji.

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 17 urami:

Prej sem naprej drkal Hades in kar ne morem in ne morem odložit zadeve. Addictive af, res. Zdaj mi je jasen ves hype okoli igre.

Če bi jo lahko opisal samo z eno besedo, bi ta bila sexappeal. :avadodo:

 

Na srečo je pol uletel @Pleya,da sem nehal in mi kr tako mimogrede nakazal res hudo dobre skille v SF4. Mad respect stari.

Hvala, smo vseeno bolj vikend igralci :). Jst sem samo vesel, da je še en naš na sceni. 

uredilo bitje Pleya
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 1 uro:

Danes zvečer začnem Dark Souls Remastered. Najlepša hvala gospod @Flegma za zgornjo slikico. Kot vidim bom v igri srečal neko srako, spoilaj mi še kaj drugega, lepo prosim.

 

Sem pa priletel v to temo postavit isto vprašanje glede igranja v crknjeni formi ali s polnim HP barom. So tudi tu kakšne kolobocije s character in world tendency kot pri Demon's Souls, da je boljše igrati hollow, da si ne zjebem sveta?

 

Kot drugo me pa zanima, če je tudi v tej igrici kakšen falot tako razpoložen kot Yurt v Demon's Souls?

V DS1 ni nikakršne razlike razen da drugače zgledaš (hollow), vsaj v enki ne kjer je drugačna mehanika (humanity), kar boš pa izvedel ob igranju

 

vsak NPC zna bit napadalen če izvajaš razne tehnike testiranja orožja v njihovi bližini :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ko smo ravno pri GoWu - zelo hudo. Sem na Lake of Nine, raziskujem in se fajtam preden grem dalje s storijem.

 

En q: na vsakem ovinku naletim na novo vrsto collectabla (igrace, maske, figureheads od ladij, itd). A vi za platino to vse najdete sami, a mate pod mizo odprt guide?

  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Scar reče pred 11 urami:

 

En q: na vsakem ovinku naletim na novo vrsto collectabla (igrace, maske, figureheads od ladij, itd). A vi za platino to vse najdete sami, a mate pod mizo odprt guide?


dosti najdes sam do konc spila, ce si raziskovalec…pol pa tistih par kar ti zmanka na yt ba brzino pa je to to.

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka


Lih pogledal ta video, hud špil, dobri spomini. Še zmer mi je lep špil, ne vem kaj so delali v PS3/Xbox360 eri, da je večina shooterjev bila izključno rjave barve, drek filter on.

Anyways, imam še original doma, samo se mi zdi, da bi rabil GOG verzijo, je kdo igral tole spet v zadnjem času?
 

Povezava do prispevka

Mimogrede, ker folk ravno replayja DkS 1

 

Nikoli v lajfu še nisem igral builda, ki bi bil zasnovan na čarovnijah ali pyrotu, vedno full time vitez z dodatkom kakšne firekugle, ko je treba koga snipat s hriba :D 

 

Kako sploh igraš 100 % čarovnije build, koliko dmg-ja si sposoben delat vseeno z meči? Ker par bossov si prav ne predstavljam, da bi jih sklatil samo s čarovnijami, ker so tako agresivni 

 

Pa tudi jebemti, kako na začetku sploh karkoli ubiješ, preden si nafilaš recimo 5 Estus Flaskov, da si regainaš magic? Mislim, filing imam, da sem fuknil pet fireballov in sem pokuril eno vrstico SP-ja ... 

Povezava do prispevka

Hja da se, pač od daleč in malo več taktike rabiš, da ne dobiš po buči. Zdaj sem na koncu DS2, hexen build, pa je kr fun. Najraje imam te variante, mogoče mal zaradi emša, ker pač reflexi niso več to kar so bili. Sicer pa vedno najdeš kak meč, ki ustreza kombinaciji s čarovnijami.

 

Tole sem naredil brez enga udarca z mečem...

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 14 minutami:

Mimogrede, ker folk ravno replayja DkS 1

 

Nikoli v lajfu še nisem igral builda, ki bi bil zasnovan na čarovnijah ali pyrotu, vedno full time vitez z dodatkom kakšne firekugle, ko je treba koga snipat s hriba :D 

 

Kako sploh igraš 100 % čarovnije build, koliko dmg-ja si sposoben delat vseeno z meči? Ker par bossov si prav ne predstavljam, da bi jih sklatil samo s čarovnijami, ker so tako agresivni 

 

Pa tudi jebemti, kako na začetku sploh karkoli ubiješ, preden si nafilaš recimo 5 Estus Flaskov, da si regainaš magic? Mislim, filing imam, da sem fuknil pet fireballov in sem pokuril eno vrstico SP-ja ... 

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 urami:

Mimogrede, ker folk ravno replayja DkS 1

 

Nikoli v lajfu še nisem igral builda, ki bi bil zasnovan na čarovnijah ali pyrotu, vedno full time vitez z dodatkom kakšne firekugle, ko je treba koga snipat s hriba :D 

 

Kako sploh igraš 100 % čarovnije build, koliko dmg-ja si sposoben delat vseeno z meči? Ker par bossov si prav ne predstavljam, da bi jih sklatil samo s čarovnijami, ker so tako agresivni 

 

Pa tudi jebemti, kako na začetku sploh karkoli ubiješ, preden si nafilaš recimo 5 Estus Flaskov, da si regainaš magic? Mislim, filing imam, da sem fuknil pet fireballov in sem pokuril eno vrstico SP-ja ... 

 

MUNDELČEK KVA SI PA ZDEJ NATIPKAL PEJDI SI TAKOJ ROKE UMIT

 

Sorcery / Pyro buildi jebejo mtke monsterjem in jim še plačajo ne, prov uno definicija OP casual buildov so :D  Tam 90% zajebanosti monstrakov je valda v tem, da so v svoji "coni delovanja" ful močnejši od tebe in da jih moraš premagat s skillom in pametjo - ampak ker velika večina monstrićev fura neke vrste melee-ja, so zunaj te cone dosti v pizdi in jih zato na nek način nacheataš. Pol dodaš pa še ful bolj pogosto občutljivost na ogenj ali magic pa si pure winner. Za od blizu pa načeloma štihaš s stvarmi, ki dobro scalajo z INT (tako robo imaš v vsakem souls špilu) ali pa da imajo dober flat dmg brez scalinga (beri: spremeniš weapon ki ti je cool v Raw v DkS3), tega je tudi kar dosti. Tko da imaš potem kar naenkrat lika, ki dela od blizu ZELO soliden dmg kadar že zagusti, ki pa čist tko btw še hrustljavo speče vse kar leze in gre od 30 m daleč. Pa itak si mobilen ko kurac, ker načeloma ne nosiš oklepov ampak neke plaščke / špičaste klobuke / dokolenke - in te je tudi težje ujeti ali ubiti :D Mane je pa eetaq dovolj, na začetku moraš mogoče res mal šparat in osnovne reveže stabbat med rebra iz temnih kotov, pol pa zelo hitro zalaufa in sploh ne rabiš več razmišljat o tem.

 

Sprobi DkS 3 kot Pyro recimo, res je mega fun, pa še ful hitro boš prišel v DLC ker boš kuril vse pred sabo :D 

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

enka sploh recimo nima mane ampak maš no. of use isto pr dvojki

 

stackaš spelle

????

profit, kosiš vse pred seboj

 

te magic buildi so zajebani sam na začetku dokler se mal ne nabuildaš pa dobiš kakih hudih spellov pol pa ratajo easy peasy ker si OP in melješ vse pred seboj

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...