Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2022]


Priporočeni prispevki

Kingdom Come Deliverance  

 

Igral kdo? 

 

Vglavnem danes nabavil RE za drobiž,  zadevo sem spremljal od kickstarterja, pa čez woke afere,  ampak sem si špil zaradi znane češkosti pa opevane zajebanosti, dal na stran , za hude čase. 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Shadow of the tomb raider

6/10

shadow-of-the-tomb-raider-judges-gaze-en

Se še vedno držijo usranih kažualcev in ta igra je res produkt te mentalitete. Medtem ko okolica izgleda super in daje tist avanturistični feel, ki ga dobiš med plazenjem po grmovju sredi istarske peninsule, pa kvaliteta igranja ne seže dlje od candy crusha.

 

Čeprav je plazenje po skalah osnovni del igre, niso porihtali animacij, vse poti so zelo linearne. Zagrabiš se lahko samo na belo pofarbanih skal, medtem ko karakter izvaja animation snap vsake pol minute. Karakter od Lare je neverjeten, njena faca pa ves čas kriči uncanny valley party mode! Raje bi gledal njene trikotne polinoške.

 

Pač še en dirty casual game z nezdravim miksom visoko kvalitetnih animacij in VAja z usranim gameplayom. DLCji pa so tudi čisto nepovezani in enolični (ter seveda skoraj tako dolgi kot cela osnovna igra ker pač... this is how you milk money).

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 8 minutami:

SquareEnix oz. Eidos Montreal :D pa pobarvane skale lahko izključiš :D

Ja, sam pol ne veš kam lahko skočiš, ker je igra narejena linearno. Recimo double jump dela samo na skalah kjer to hočejo, čeprav ni nobene logikezakaj na določenih tega ne bi moral.

 

Drugače sem pa res mislil, da je UBI izdal igro.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 14 minutami:

Ja, sam pol ne veš kam lahko skočiš, ker je igra narejena linearno. Recimo double jump dela samo na skalah kjer to hočejo, čeprav ni nobene logikezakaj na določenih tega ne bi moral.

 

Drugače sem pa res mislil, da je UBI izdal igro.

Dosti hitro osvojiš pravila, kam lahko skočiš in kam ne. Meni je bilo bolj immersive brez barv, sem celo tako prešpilal

 

Drgač pa casual 6/10 igrica jp 

Povezava do prispevka

Crayola scoot

3/10

img_20181015_125214.jpg

Freeskater spirituar z razliko v tem, da je glavna mehanika barvanje okolice (kar počneš z izvajanjem trikov). Igra je v osnovi zelo stylish, meniji so super kot tudi osnovni feel pri kontroliranju lika. A na žalost je igra tako plitka, da po prvi urci samo še ponavljaš eno in isto, mape pa so bolj reciklirane kot plastenke na Hrvaškem. Nad pola kuna je ne priporočam.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 2 minutama:

Crayola scoot

3/10

img_20181015_125214.jpg

Freeskater spirituar z razliko v tem, da je glavna mehanika barvanje okolice (kar počneš z izvajanjem trikov). Igra je v osnovi zelo stylish, meniji so super kot tudi osnovni feel pri kontroliranju lika. A na žalost je igra tako plitka, da po prvi urci samo še ponavljaš eno in isto, mape pa so bolj reciklirane kot plastenke na Hrvaškem. Nad pola kuna je ne priporočam.

 

To je dobesedno igra za pet-osem letnike, Outright game se specializarajo za cheapass igrice za otroke. Zakaj si sploh to mel idejo igrat? Probi pol še kakšno Paw Patrol igrico lol.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 37 minutami:

 

To je dobesedno igra za pet-osem letnike, Outright game se specializarajo za cheapass igrice za otroke. Zakaj si sploh to mel idejo igrat? Probi pol še kakšno Paw Patrol igrico lol.

Nisem še srečal te firme.

 

Sem pa probal zdaj še Mega man 11 pa sem jo refundal po urci. Tok slabe mape in kontrole so, da pomojem moreš res bit nostalgičen, da ti je igra všeč.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

wat da fak stari no, sej neki je trollanje, ampak neki je pa dajat novim tomb raiderjem 8/10 in ga imenovati "odlična igrica" :D :D

 

preprosto nočem verjeti da imam lahko frenda s tako zanič okusom. Nočem in ne bom!!! 

 

 

Ccc kolega, poglejmo kaj pravijo objektivni znanstveni kriteriji:

 

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/tomb-raider-definitive-edition - 85

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/rise-of-the-tomb-raider-20-year-celebration - 88

https://www.metacritic.com/game/xbox-one/shadow-of-the-tomb-raider - 82

 

 

cold.jpg

Povezava do prispevka

Odvisno za koga je igra narejena. Ravno tako kot ima Crayola scoot oceno 75 % na steamu.

 

Meni je igra preveč casual tako, da sem zraven skoraj zaspal, ker je preveč on the rails. Pa plezanje jim res ni ratalo pravilno skodirat.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
seattle reče pred 52 minutami:

Men osebno od novih treh Tomb raiderjev je bil prvi 8/10, ostalima dvema pa lepo stisnem 7/10 (s tem da mi je bil zadnji Shadow najslabsi od treh)


Se strinjam s Seattlom.
Z reboot-om so seveda želeli (in jim je kar uspelo) ponovno zagnati franšizo, ampak tokrat veliko bolj po vzoru Uncharted, kot pa smo bili navajeni v starih delih. Ironija? Uncharted je nekako nastal po vzoru Tomb Raiderja, nato pa je novi Tomb Raider nastal po vzoru Uncharteda. Recimo. :) 

Povezava do prispevka

Creaks - Pričakoval sem nadaljevanje Machinariuma kar se tiče mehanik, ubistvu se igra bolj kot kak Oddworld. Všečen špil, ne doseže pa že prej omenjenih špilov.

 

Genshin Impact - Predvsem zaradi "prenosljivosti" in nalezljive tlake. Malo na founu, malo na pcju, malo na PS5. Do Elden Ringa bo že.

 

Sifu pa sem odložil za nekaj časa, ker se mi ne umirat kot kreten, nakar se konec meseca začnem uničevati še z Eldenom. Tako da na stran pa šparat za obdobje suše.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...