Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 9 urami:

mister @Kruz mislim da je zadnji quote tudi spoiler, sem prebral samo začetek quota in hitro od scrollal dalje.

 

Kakšna se ti je pa zdela težavnost - verjetno si igral na normal? Sprašujem zato, ker si napisal da nisi nikoli sploh še špilat poteznega FRP-ja, BG 3 ima pa kar ene par veselih fajtov v prvem delu Act 1 :D No pa tudi kasneje je kar veselo, že omenjeni Raphaelov archenemy v Mavzoleju je bil zajeban, pa Baltazar ni švoh, pa če se odločiš za skupinsko obleganje Shadow Towerja tudi ni najlažji fajt.... Predvsem zato, ker so s tabo največji šupki, papki in smradi v devetih kraljestvih, na nasprotni strani pa tko en bataljon ogrov, lokostrelcev in wizardov, ki ti mečejo v faco Black hole in Arms of hadar, iz vseh strani pa po tebi dežujejo puščice. Đizs kako smrdljive zaveznike imaš v tem špilu, wat da fak no, to je res sam Dark Urge lika vzet pa vse poštihat :D

 

  Razkrij skrite vsebine

ketheric-thorm-nightsong-baldurs-gate-3.

 

=

 

 

Se oprostitujem, po pomoti sem kliknil quote namesto kvarnik. Ni sicer čist prvi, saj sta imela oba south park špila potezni boj :D Normal ja, je blo zajebano, sploh pri goblinih, pač reloadanje & respec pri withersu

 

Galea sploh nisem znal uporabljat, a potem postanejo lvl 5 in lvl 6 spelli nori (menda wall of fire dobiš že prej & veselo blokira enemy spellcasterje) pa od shadowheart zdravljenje in bitja, ki jih prikliče na pomoč. Pred vsakim fajtom sem se potrudil zadati prvi udarec preden se sproži turn-based mode.

Spoiler

Pri Kethericu sem se naprimer nevidno sneakal do Aylin in jo osvobodil, preden pride do fajta in celo preden se sproži vmesna sekvenca, tako da je bila že od prve poteze poleg v fajtu in takoj je bil precej lažji kot prvič, ko me je že ketheric porejpal, preden pride še v novi obliki nazaj :rofl:

 

V act iii, ko si level 11 pa 12 je ratalo (vsaj men) precej lažje, ker dobi fajter še dodatne napade+bonuse & predvsem lahko zelo daleč skočiš in si takoj pri najbolj annoying sovražniku in ga v 2h rundah potolčeš (zavezniki so sicer še vedno retarded in dobri zgolj, da umrejo). Neverjetno je, koliko opcij ti da špil na voljo, da se lotiš fajta. Pri enem od zadnjih bossov

Spoiler

je "uradna" pot prebijanje skozi vojsko sovražnikov, da prideš do njega. Lahko pa tudi samo spiješ potion letenja ali uporabiš nek teleporting in si takoj v njegovi spalnici, kjer ima poleg sebe samo 3 zaveznike - je bilo hitro konec. Sicer mislim, da mi je to brejkalo zaključek Wyllovega questa, ker se potem nek cutscene ni sprožil :(

 

Povezava do prispevka

hehehehe dober thumbnail, izgleda kot fotka iz proper fantovščine :D  :D

 

Kruz reče pred 1 uro:

Pred vsakim fajtom sem se potrudil zadati prvi udarec preden se sproži turn-based mode.

  Razkrij skrite vsebine

Pri Kethericu sem se naprimer nevidno sneakal do Aylin in jo osvobodil, preden pride do fajta in celo preden se sproži vmesna sekvenca, tako da je bila že od prve poteze poleg v fajtu in takoj je bil precej lažji kot prvič, ko me je že ketheric porejpal, preden pride še v novi obliki nazaj :rofl:

 

Bravo, this is the way :D Ja first strike je res pomemben ja, vedno sede. Ker fajti so še vedno kar teški, tudi ko si bolj buff & ripped. Sploh v situacijah, kjer imajo nasprotniki ambush status - prvi užgejo, potem so pa še enkrat vsi na vrsti, ker imajo tvoji momci Surprised status. Tisto pa nimaš šans da preživiš :D Sam Invisibility na lika pa udri po ta prvem čarovniku, kaj je pička, nič ne bomo čaral dons

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 19 urami:

BTK, spilas kolikor pac lahk.

 

Itak je BG3 tak lep slow burn in se ti nikamor ne mudi. Jaz moram vzet par dni dopusta, da lahk padem notr po ene 6 ur v kosu in predelam act 2 lepo v miru.

 

Maš prav. Sam je pa kar nekaj dotov v zgodbi/podzgodbi, ki jih je treba držat skupaj v glavi, tako da predolgih premorov si ne smem privoščit. Igra je res ogroooomna! Izredno me pa iritira mapa, ne znam jo uporabljati in konec. 

 

Me je pa tok nakurilo tole, da sem celo na ipadu začel spet igrati DOS2  :wub:

uredilo bitje Boba-Fett
Povezava do prispevka

Mal je bedno, ker v party nacinu ne mores sortirat. Kdaj ti ne zmece alchemy shita in supplyjev v vrece, ki so namenjene za to (al pa jst ne vem kaj kliknit). Pa drag-n-drop je tud kisel, ker ti ne scrolla medtem k drzis item, moras odpret bag in ga dropnit notr.

 

Pa na itemih bi blo fino met "Equip on <lik>", tko k je "Send to <lik>".

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

recimo za vsak lik ločen scroll / throwable items / potions / arrows inventar je totalno odveč, sploh ker lahko iteme podajaš med kompanjoni ves čas, tudi če so 100 metrov narazen. To bi moral biti en toggle knof, kjer bi blo "show all items", pa je mir.

 

Ne pa da vsakič porabim 1 minuto, da ugotovim kateri lik ima Ice arrows, da najdem Ice arrows, da pošljem Ice arrows do lika ki trenutno strelja z lokom, da tega lika izberem in da jih še pri njem najdem v inventarju. Ali pa še hujše, da rabim kak potion, ker vsi izgledajo isto, tist se ti pa sfuka

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

recimo za vsak lik ločen scroll / throwable items / potions / arrows inventar je totalno odveč, sploh ker lahko iteme podajaš med kompanjoni ves čas, tudi če so 100 metrov narazen. To bi moral biti en toggle knof, kjer bi blo "show all items", pa je mir.

 

Ne pa da vsakič porabim 1 minuto, da ugotovim kateri lik ima Ice arrows, da najdem Ice arrows, da pošljem Ice arrows do lika ki trenutno strelja z lokom, da tega lika izberem in da jih še pri njem najdem v inventarju. Ali pa še hujše, da rabim kak potion, ker vsi izgledajo isto, tist se ti pa sfuka

al pa da ima en nek quest item (recimo lampo za shadow lands) in si zamenjal kompanjona, pa ugotoviš, da moraš nazaj po lampo :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...