Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2023]


Priporočeni prispevki

Je kdo že končal Dave The Diver?

Jaz trenutno igram samo še to top poletno igrico in sem trenutno v Chapter 7: Broken Control Room. Zadevo jemljem na easy, čeprav že dolgo ni bilo igre, ki bi jo igral tudi šest ur brez prestanka (razen par čik pavz in hitre malice). ;) 
Igra Ima pluse in minuse, ampak bom definitvno glasoval za GOTY. Korejci obvladajo in David si zasluži  nominacijo na Mnenjalniškem izboru.
/commercial break off

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 40 minutami:

Je kdo že končal Dave The Diver?

Jaz trenutno igram samo še to top poletno igrico in sem trenutno v Chapter 7: Broken Control Room. Zadevo jemljem na easy, čeprav že dolgo ni bilo igre, ki bi jo igral tudi šest ur brez prestanka (razen par čik pavz in hitre malice). ;) 
Igra Ima pluse in minuse, ampak bom definitvno glasoval za GOTY. Korejci obvladajo in David si zasluži  nominacijo na Mnenjalniškem izboru.
/commercial break off

js jo definitivno nabavim čez par tednov za poletje. Mam itak še 55€ na steam walletu(tnx CS2 da sm skor za 200€ prodal skine za katere sem dal 30). Ko sem gledal mi je edino mal moteče izgledal tisti mini game za sushi ker se mi ne da nek Overcooked igrat, ker sem bil preveč živčen tam :D. Tist exploration mi deluje zelo zabaven

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 31 minutami:

 Ko sem gledal mi je edino mal moteče izgledal tisti mini game za sushi ker se mi ne da nek Overcooked igrat, ker sem bil preveč živčen tam :D. Tist exploration mi deluje zelo zabaven


Mini game-ov je itak ogromno (čakaj da prideš v podvodno mesto, če še nisi). Sushi restavracija je še najmanj (sploh ko imaš nekaj dobrega osebja; edino pijače moraš še vedno sam nalivat/mešat in wasabi ribat). V bistvu to niti ni mini game.  
Meni so malce nadležne določene "platformerske shoot'em up zadeve", torej sekvence, kjer moraš ubežati temu ali onemu.
Dočim z big bossi pa dosedaj še nisem imel težav. Moraš pač igrat počasi in vlagat v opremo. Se pa mehanika teh "šefov" malce ponavlja (strel, krožni umik, poberi to, strel , umik, strel, kisik, strel ..). 

Edit: pa management je malce nadležen. Npr. farma. Oni debeli Oto ne bo naredil nič(!), vedno boš moral ti tja skakat in pulit plevel, zalivat, pobirat, sadit.. Enako pri "akvarijih" (kjer lahko sicer lepo zaslužiš in posledično tudi ne rabiš toliko sam lovit ribic, je pa vseeno nadležno ker ni avtomatizirano).

 
 

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

@Gapi182 ne skrbi, daleč največ boš chilloutal pod vodo :) ostalo so le zelo fajn popestritveni vložki.

 

DaCapo reče pred 29 minutami:

Mini game-ov je itak ogromno (čakaj da prideš v podvodno mesto). Sushi restavracija je še najmanj (sploh ko imaš nekaj dobrega osebja; edino pijače moraš še vedno sam nalivat/mešat in wasabi ribat). V bistvu to niti ni mini game.  

 

Tudi tisto lahko delajo zaposleni, le skille za wasabi refill ali drinks/cocktails serving morajo imeti. Je pa verjetno, da zaposleni ne morejo vseh nalog naenkrat pokriti, tako da moraš tudi kaj sam postoriti  :)

Tudi to: cutscenes so fantastični. Res, tole je za oskarja za animacijo. :D 

 

Sicer pa Dave the Diver pravzaprav niti ni indie (v bistvu je špil predobro spoliran in ima čisto preveč contenta za neke običajno obubožane indie developerje :) ) . Za njim stoji korejski gigant Nexon. Igra pa med tem postaja opažena tudi v igričarskem poslovnem svetu:  https://www.kedglobal.com/korean-games/newsView/ked202307140019

uredilo bitje Flegma
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

@Flegma: yes. Jaz sem najprej mislil: "ajde, neka budget pixel art igrica za 20 €, malo ribolov, malo restavracija zvečer.." Potem pa sem dokaj hitro ugotovil, da je je tukaj čisto preveč res dobro spolirane vsebine. Za Nexon sem zvedel šele, ko sem malce poguglal. 
+ določeni zgodbovni elementi so res super (tisti, ki jih je potrebno preigrati v takšnem ali onakšnem stilu). 
+ največja finta je, da je igra v poplavi različnih naslovov več kot dovolj unikatna

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

V Rogue Legacy 2 sem zelo hitro in čisto usput zlomil 2. bossa - kosturja. Še vedno mi je najboljši lik Kuhar, ki me zelo spominja name: dela dober dmg, ful je versatilen, IMO je daleč najboljši "survivalist" za raziskovanje levelov ker pač lahko sproti kuha hrano, pa še malo je debel zraven, uno za zalogo. Res proper avanturist. Pa Boksar mi je tudi ful carski, zelo dober dmg v napadu in special na trikotniku, ampak žal nima takih taborniških skillsov kot kuhar. S tema dvema vem da bo pizdarija če jih dobim in da se bo prišlo daleč, ostali so pa tko, od solidni do kisli. Samuraj in Asasin sta še proper, kaka Valkira s sulico ali pa Barbar s tisto jadno sekiro sta pa sam ajme Bože. Da pa moram igrat z Gunslingerjem pa rajši PS5 ugasnem.

 

Me zanima kakšen randomness od likov me še čaka, močno upam na Poslovneža ki podkupuje monsterje in čiza iz grmovja, ali pa Retail kolektorja, ki mora edini plačat gold da lahko odpre skrinjo, notri je vedno crap, pol se mu pa sfuka in dobi Rage bonus +300 dmg

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Kosturja sta tudi mene razočarala (padla v prvo). Sam to je bilo najbrž zaradi tega, ker sem imel combo Krilc in neke nenormalno hude Kose, ki je delala sick damage. Pol me je odlomila šefinja snežene stopnje, ki sledi kosturkotoma. Ima ene napade, za katere nisem vedel, kako naj se jim umaknem. Sem danes končno poštekal kaj je fora, sam ti ne bom spoilal. :D

Honestly nimam pojma katera mi je najboljša klasa. Preferiram mobilneže, ki se lahko premikajo med sekljanjem. Ronin, Boxer, Ranger in Gunslinger mi zaradi tega ful ne dišijo. Pa Barbarian mi je krneki, ker v zraku dela res smešno slab damage.

Valkyre, Mage, Kuhar, Assassin in Knight so mi še najbolj povabljivi.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ja to je res, agilnost med napadom je ful nice. Valkira mi sicer smrdi zarad nizkega dmgja, ampak Assassin je pa brutal ja. DPS plus movement plus soliden reach, zelo cool. Knight mi ima prekratek reach in prenizek dmg, ampak ima zelo dober health, pač ultimate vanilla lik :D

 

A Fencerja je kdo igral? Jaz ne vem če sem ga enkrat izbral.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Gapi182 reče Dne, 18. 7. 2023 at 18:40:

js jo definitivno nabavim čez par tednov za poletje. Mam itak še 55€ na steam walletu(tnx CS2 da sm skor za 200€ prodal skine za katere sem dal 30). Ko sem gledal mi je edino mal moteče izgledal tisti mini game za sushi ker se mi ne da nek Overcooked igrat, ker sem bil preveč živčen tam :D. Tist exploration mi deluje zelo zabaven


sploh na steamdeck paše kot ata na mamo.

 

prav uživam v igri, Diablo sem nehal igrat zaradi nje, ker ti je sam en kurčev grind.  Mi pa mal težave povzroča great white shark Klaus, moram upgredat sniperco očitno. Vmes pa igram še JA3, ki se  mi tudi zelo dopade. 


aja DeCapo tudi pijačo in wasabi ti lahko radnička klasa rihta, če majo pravi skills. Mal jih da na izobraževanje. 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče Dne, 18. 7. 2023 at 16:10:

Jaz še vedno čakam, da dobim voljo do DkS2. 

 

Čakam Remnant 2, zgleda najs. Če bo kul, bom špilal. DkS2 pa pol, verjetno, mogoče 

Evo lih dans nabavu ultimate za 50e :D dobis vse dodatke dabe zravn, ko bodo izsli, prakticno drobiz. Enko sm prespilal k nor, ko je bla dabe na epic :avadodo:

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 21 minutami:

aja DeCapo tudi pijačo in wasabi ti lahko radnička klasa rihta, če majo pravi skills. Mal jih da na izobraževanje. 


Vsa možna izobraževanja sem že dal. Pa še vedno ni. Pomoje bom igro (vsaj main story) prej končal, kot da bi mi uspelo to z radničko klaso.
Isto kot oni kmet Otto, ki ne migne za boga milega, zato moram vsak dan skakat tja in kosit navaden plevel, zalivat itd. Ampak še vedno je fun igrica. 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Začel igrat Army of Ruin na Switchu, Vampire Survivors clone. Zaenkrat boss pride po 10tih minutah pri prvi težavnosti, in po 15tih minutah v drugi. Zadeva izgleda kot Warcraft 3ish (oz. pač risankasto v 3d pogonu)

 

Kolebal sem a naj kupm na plejki al na switchu, samo valda, to je switch game gladko

Povezava do prispevka

Pripravljam se startat Octopath Traveler na Decku, pol ko bi pa končal, pa še dvojko na PS5. Al naj se končno spravim zares Zeldo ToTk? Fora je, ker bo vmes še dopust, pa Switcha ne bi nosil na morčija, Deck pa gre, obvezno. Tri tedne bi bila dolga brez vsaj ene drkalice. 

Povezava do prispevka

Jaz sem pa končal Ori and the Blind Forest. Res lep in dober špil. Še posebej za ceno kot sem ga dobil (5 € na Switchu; 10 € za oba dela). Sicer sam ga nebi dal na top nivo indie igračk ala Hades, Hollow Knight etc je pa takoj zadaj. Začenjam drugi del, ki mi že na začetku deluje boljše ampak bomo videli. Sta sicer na poti polica materiala, če se najde kje kakšna fizična izdaja še :D 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

ej a veš da sem glih ta teden googlal querije tipa "reddit which is best sniper elite", "reddit sniper elite or hitman" itd :D:D 

 

Sniper Elite 4 se najbolj hvali kot najboljši špil, Sniper elite 1 in 2 pa kot najbolj cool in vzdušen zaradi settinga (dogajanje v nemčiji, napad na hitlerjev bunker itd)

 

pol sem pa še gledal gameplay no commentary videe od SE 4 in dejansko izgleda zelo cool

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

ej a veš da sem glih ta teden googlal querije tipa "reddit which is best sniper elite", "reddit sniper elite or hitman" itd :D:D 

 

Sniper Elite 4 se najbolj hvali kot najboljši špil, Sniper elite 1 in 2 pa kot najbolj cool in vzdušen zaradi settinga (dogajanje v nemčiji, napad na hitlerjev bunker itd)

 

pol sem pa še gledal gameplay no commentary videe od SE 4 in dejansko izgleda zelo cool

Je kar luškana igračka ja, sem dobil nekje štirko pred leti (pomoje v kakšni naročnini) in obrnil 5 levelov. Finih par ur snajpanja, pol pa sem začel neki drugega špilat in čez pol leta zbrisal Sniper Elite 4 z diska :D. Ampak dejansko ni bad za par ur proper stealthanja in snipanja

Povezava do prispevka

@Galko ja stirka Italija je tudi meni boljsa kot trojka Afrika. ce nimas kaj za igrat, prav pase.

 

@tomazek sele prisel v bunker oz bazo, in me je vse minil. od nenehnih popupov cez pol ekrana, do premikanja, do kurcevega obcutka pri streljanju z ostalimi orozji, do iz stealtha v masovno razpaljotko u tren oka, do zvocnih cinel na vsako minuto, ma vse mi je slo na rac :D  

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...