Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

JediEagle reče pred 16 urami:

Kingdom Hearts serija ekskluzivno na Epic Games Store 30.3.2021.... Pa stream na twitchu imajo tolk dober kot klient :D Sem moral preveriti mal druge kanale, da sem se prepričal, da ni moj pc kriv, ampak epicov stream :D

vsaj vložijo mal keša v gaming. Na steamu pa imam lahko skinov za 50€ a jih ne morem prodat ker imajo retardiran policy, epic res.

Povezava do prispevka

Ful zamujam glede Wayfarers igračke, bi rad samo dodal +1 k mnenjem, da težko razumem, zakaj bi se nekdo z omejenim budžetom in izkušnjami/skillsi v razvoju iger lotil ravno poceni, trash kopije Uncharteda. Podobno kot bi bedno izpadla bargain bin verzija God of War ali Horizona...

 

Redkokdaj lahk že iz trailerja sklepaš, da bo zanič gameplay, a (poleg drugih očitnih stvari) meni tisto streljanje v prikolici deluje noro leseno in zastarelo. Od učinkov in animacije AK-47ke in glavnega junaka ob nažiganju do tega, kako človeški nasprotniki ne reagirajo na krogle in kako smešno leseno se premikajo hodeče mumije :no:

Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 minuto:

 

Ja oba špila sta bla top. Sem jih tudi preigral na Xbox takrat.

 

Ampak ta v kolekciji sta SIGMA verziji ! :(

Fak, to sem pa spregledal. Lih zato, ker sem imel samo štacijone, nisem nikoli kupil, ker sem slišal, da so SIGMA verzije slabše. Sem čakal, da enkrat ubavim Xboxa :(. Ma jebeš, bom vseeno vzel. A so dejansko to slabše verzije?

Povezava do prispevka

fuck pa res, Sigma edicija je :( wtf

 

@Chamir, predvsm je zelo spremenjen pacing (recimo področja, kjer se v oriđiđiju tre sovražnikov in res zagusti, so v Sigmi kar prazna in samo greš mimo lol), drugačni oz slabši sovražniki (recimo neki psi namesto ninj) in manj jih je in pa sweet cenzura, ni trademark sekanja glav in rok. Pač v vseh elementih inferiorna verzija originala, edino da ima pač extra kontent.

 

kva da fak pere ta folk ko sprejemajo odločitve, resno no

Povezava do prispevka

Valda, tako zgleda, ko se lotis projekta, primernega obsegu teama.

 

Sicer je zelo unpolished podoba, pac tudi znotraj pixel okvirjev je tole precej barebones, ampak seveda je gap ful manj opazen.

 

Zelo katana zero meets my friend pedro, would play

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...