Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 12 minutami:

Fak. Spet ne vem kaj naj, igram. Sedaj sem ponovil tisto kar sem mislil in mi je zmanjkalo idej. Monster Hunter mi ne potegne... Final Fantasy nisem nikoli igral. Kaj predlagate, da probam XV al VII al keri je že v kolekciji...? 


Monster Hunter ti res ne potegne? To igro sem jaz res oboževal. Igral sem na wii, wiiU in pa sploh tega zadnjega na ps4 (eden mojih redkih day one nakupov). Dočim na 3DS sem igral MH 4 Ultimate in MH Generations. Meni so to res cool igre, ampak so pa časovno potratne. Sicer pa odvisno, kako jih konzumiraš. Tudi če urico na dan je čisto OK. Ampak, kot praviš: relativno je. Če ti ne potegne, potem očitno to zate ni to. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

V bistvu sem sprobal samo demo, ki je prišel ven pred igro. Ampak mi ni blo všeč. Ne maram nekako iger kjer je cel kup boss fajtov. Mogoče pa sprobam še enkrat in na neki lažji težavnosti, če ne najdem kaj drugega. 

 

Prej skoraj pol leta nisem nič igral, sedaj pa me je spet kar potegnilo. V tistih pasje vročih dnevih sem enostavno raje igral doma pod klimo kot kje okoli klatil. 

Povezava do prispevka

Monster Hunter je nek poseben biser. Kaj pa vem... Vse zverine imajo neke specifične lastnosti, ki sploh ne delujejo generično in še manj skriptano. Počutiš se res kot nek lovec, pa tudi umiranje ni nek problem. Je pa kar dosti t.i. grindanja. Za to in ono okoli orožja, opreme, hrane .. Ampak kot pravim, ko (če) enkrat not padeš, je to res biser od igre. Btw, jaz sem vse omenjene igral zgolj vanila verzijo, razen če je bil kak standardni update vmes. Skratka, zame je Monster Hunter franšiza ena najljubših. In ni vrag, da (zdaj ko si me spomnil) se spet ne bom malo vrnil.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Kaj pa kaksna priporocila za indie igro za cloveka ki je mega uzival v hollow knight, silk song pa zgleda glih cez 100 let vn pride. Ps4 mora bit. 

Ni glih Ori/Hollow Knight pravljični vibes, ampak ogromno folka na polno slavi The Messenger. Mogoče ti bo kul.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 urama:

Kaj pa kaksna priporocila za indie igro za cloveka ki je mega uzival v hollow knight, silk song pa zgleda glih cez 100 let vn pride. Ps4 mora bit. 

 

Pogledal ene deset "Best of videov", prebral na stotine reddit "best of" komentarjev, sprobal kr ene par kao top tier ne-pixel metroidvanij, za kere sem imel filing, da mi bodo sedle (po spominu Yoku's Island Express, Steamworld Dig 1 in 2, Monster boy: Curse neki neki, Salt and Sanctuary, Bloodstained: Ritual of the night)

 

...po pravici je vse zelo povprečno in miljone let od HK-ja. Edino Ori je še polica material, pa še to bolj zaradi norega arta, animacije in okolja kot zaradi gameplaya

 

je pa res da me rasizem do pixlov prikrajšal za številne zelo top rated naslove :(

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 minutami:

 

Pogledal ene deset "Best of videov", prebral na stotine reddit "best of" komentarjev, sprobal kr ene par kao top tier ne-pixel metroidvanij, za kere sem imel filing, da mi bodo sedle (po spominu Yoku's Island Express, Steamworld Dig 1 in 2, Monster boy: Curse neki neki, Salt and Sanctuary, Bloodstained: Ritual of the night)

 

...po pravici je vse zelo povprečno in miljone let od HK-ja. Edino Ori je še polica material, pa še to bolj zaradi norega arta, animacije in okolja kot zaradi gameplaya

 

je pa res da me rasizem do pixlov prikrajšal za številne zelo top rated naslove :(

Men je bil steam dig2 ful dober, sam je tut res da sem ga igral pred HK in da je kratek ko svinja. Ampak overall mi je bil precej kul špil.
Drgač pa res, tut art style pri ful igrah šepa.. Res škoda. Pomoje bi moral probat kakšne piksel stvari, ker recimo Celeste mi je bil bolan platformer kjer sem tut pol une težje levele skor vse naredil. In me piksli niso motli.

 

Ori bi igral ja, sam bi res rad za playstation ker na laptopu načeloma ne maram iger igrat.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Mnja sam pomoje DS ni bil glih jebeno poceni špil + po polni ceni se ni najbolje prodajal. Me pa res zanima a bomo ta teden končno zvedeli kaj stoji za famoznim Abandoned projektom in ali je to novi špil od Kojime al ne :)

 

 

Jaz bom definitivno z veseljem ponovno vlekel vlečnice po alpah v PS5 verziji :avadodo:

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...