Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Jaz sem enko dobil kot darilo za božič. Uvod mi je bil fantastičen in cinematičen, prvi planet sicer konfuzen, ampak je še držal fun gameplay, pol pa mi je sčasoma postajalo vse bolj dolgočasno, pa tudi cinematičnosti uvoda ni nič več doseglo. Mi pa je bila enka ravno dovolj cool, da bom na nek deževen vikend zalaufal tudi dvojko

Povezava do prispevka

Sam a niso Respawn tko res mega hudi kalibri od devov?? Mislim Titanfall 2 je bil meni izjemen SP naslov, tko res ful presežek. Kva se je torej zgodilo da se ob launchu novega SW Jedi kljub mini hypu vseeno ne meče po štengah od sreče, so bili odhodi iz podjetja vmes al kaj? 

Povezava do prispevka

Mogoče še nisi slišal za neko baje popularno igro Apex Legends :)

 

EA jim ne dajo keša za Titanfall 3, ker je Apex tok popularen

 

(modeli obvladajo shooterje tko k Bungie, res škoda da bodo oboji zdej štancal bolj multiplayer zadeve)

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Jest sem enko nehal zarad tiste sobe, in sem jo potem spet začel na PS5@60fps, much better in se še enkrat vrneš v tist bruh level... in sem spet skoraj pustil... Čeprav igra ima kake napakice in combat ni Sekiro se to oddolži z vsem ostalim, ko sm mislu da sem prerasel Star Wars mi je špil tako zaigral na noto nostalgije, kot v Minken gradu gastarbetieru za šankom, ko ob treh zjutraj kelnar Šabana spusti!

 

Men je bil špil overal TOP! Začetek 10/10, pol so vzponi in padci in na koncu top finish, vse to pa v sinhornizaciji z glazbo, kot da bi gledal Tom&Jerry.

 

Tole gre v prednaročilo!

Povezava do prispevka
AMF reče pred 1 uro:

Meni je bil zelo ql špil z izjemo mini mape, čudnih čubak in imperij ere, ki sem se je nažru do amena.

 

ma to gre men na kurac pri celem Disney konceptu milijon SW serij (in filmov)

a je res treba skos dogajanje okol te pofukane Skywalker saga časovnega obdobja

DOSTAAA bi reku Adriano!

 

Dejmo se mal bolj fokusirat na jedije in sithe, pa opalit kak old republic al pa kej

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 17 urami:

Enka je bla fun, level design ni obstajal, tiste 3D mape pa nikoli ne bom pozabil, kdo je tisto sranje blagoslovil, cestitke.

 

Enka je imela ravno močno točko v level designu. ZELO dobro narejen in povezan svet, sploh ko si šel z novimi lastnostmi kak planet nazaj in odkrival nove cone, krajšnjice ipd. 

 

Pa mape so bile MASIVNE, sploh tista, kjer imaš sidemission v imperial star destroyerju.

 

Je pa res da mapa, če je nisi znal čitat in res ni bla lahka za čitat dokler se nanjo navadiš, ni bila najbolj user friendly. Ko/Če si se nanjo navadil pa je blo super, ker so bile označena vse poti in bližnjice ter lepo si videl kje si že bil, kje bi lahko bil pa nisi še bil in kje sploh nisi mogel iti, dokler nisi dobil nov power up.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 10 urami:

 

ma to gre men na kurac pri celem Disney konceptu milijon SW serij (in filmov)

a je res treba skos dogajanje okol te pofukane Skywalker saga časovnega obdobja

DOSTAAA bi reku Adriano!

 

Dejmo se mal bolj fokusirat na jedije in sithe, pa opalit kak old republic al pa kej

 

Pomoje zaradi mercha. V še skoraj vsakem kosu SWj-a doslej se je pojavil en lik iz te ožje ali širše Skywalker familije in prjatlov, da lahko ufuraš nek merch

 

Te starci so že tok v mainstreamu, da jim težko kaj parira, baby yoda merch se je verjetno dobro prodajal, za kaj drugega post-disney prevzem pa dvomim tbh, mogoče kak kylo ren 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 7 minutami:

 

Enka je imela ravno močno točko v level designu. ZELO dobro narejen in povezan svet, sploh ko si šel z novimi lastnostmi kak planet nazaj in odkrival nove cone, krajšnjice ipd. 

 

Pa mape so bile MASIVNE, sploh tista, kjer imaš sidemission v imperial star destroyerju.

 

Je pa res da mapa, če je nisi znal čitat in res ni bla lahka za čitat dokler se nanjo navadiš, ni bila najbolj user friendly. Ko/Če si se nanjo navadil pa je blo super, ker so bile označena vse poti in bližnjice ter lepo si videl kje si že bil, kje bi lahko bil pa nisi še bil in kje sploh nisi mogel iti, dokler nisi dobil nov power up.

Jaz absolutno nisem radikalni forumaš, kjer je nekaj ali smeti ali best ever. Ampak tista mapa je smeti. Tudi če bi imel na izbiro samo hrano za pse vsak dan, bi se navadil. Konc dneva je pa še vedno hrana za pse.

Povezava do prispevka

Men je bil zakon. Ful zapretiravajo z akcijo, sam tisti deli, ki so bolj prizemljeni so mi bili res zakon. Če vzameš murrica dele z dovoljšnjo mero rezerve, je zadeva ultra gledljiva.

Je pa res, da sem Egerton fan še od prvega Kingsman, tko da sem biased.

8/10

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 23 urami:

Men je bil zakon. Ful zapretiravajo z akcijo, sam tisti deli, ki so bolj prizemljeni so mi bili res zakon. Če vzameš murrica dele z dovoljšnjo mero rezerve, je zadeva ultra gledljiva.

Je pa res, da sem Egerton fan še od prvega Kingsman, tko da sem biased.

8/10

Sem pogledal včeraj, super film, ves čas se nekaj dogaja in ni vmes obdobij, ko bi človek lahko zaspal. :D

Povezava do prispevka

Men je največji problem bil ta boring ass protagonist ki v dvojki zgleda kot še večji douchebag. Sem prednaročil prvi del in ga igral par urc dokler me ni minilo in sem šel še 1x na Sekiro. Sej ni igra slaba v nobenem pogledu sam hkrati pa tudi ni presežek v nobenem. Se mi zdi da bi star wars deloval veliko bolje kot nek open world špil, podoben princip kot pri Hogwarts Legacy. Aja pa tista 3D kao mapa je bila beyond confusing. Pol moreš pa itak iskat pot nazaj ker nimaš fast travela. Mogoče preigram letos še 1x na PS5, ker combat je načeloma kar dober.

Povezava do prispevka

 

 

Meni sta dva levela konfjuzna v Jedi Fallen Order, ostalo pa v redu. Problem je bil to kot da niso razumeli kako naresti dojemljive leveli in jih hkrati prepletat z bližnicami in skrivnostmi. Tisti k so bli straightforward, skorajda nimajo skrivnosti (eni res ne, npr intro level pa zadnji level), eni jih imajo pa napolno samo se zgubiš vmes in parkrat prideš na isto mesto po drugi poti ko si mislil itak nekam drugam it

Povezava do prispevka

Napaka je bila delat konfuzno neberljivo 3d mapo.

 

Ali jo stiliziraj v 2d, kar je težko ko so stopnje tako prepletene ali pa naredi pravilno stvar, odstrani mapo all together. 

 

Mape so crutch tako ali drugače. Open world naj jih ima, zakaj pa ne. Dungeoni in podzemni labirinti so pa večji problem, in če se pa ne da navigirat tvojih stopenj brez razvozlavanja kompleksnih shitmap imaš problem gradnje stopenj, ne pa problem map.

 

Dark Souls 1 in Bloodborne sta 100x bolj zmedena če se opiraš na 3d mape iz neta. Lažje navigirat s spominom in landmarki imo.

 

In mislim, da je zadnje kaj ljudje očitajo DS in BB manjek map in težko navigacijo. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...