Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

raveer reče pred 2 urama:

pri personi sega na pune nateguje. ze iz p5 na p5r na ps4  ni blo nic popustov ali patcha.

Nič Sega je to kar lepo Atlus. Persona 5 royal bi moral bit fucking DLC ne pa nova igra in sem pač počakal na popust in jo kupil za 25€ al neki tazga niti pod razno pa ne kupim še PS5 verzije ker ne pridobiš dobesedno nič s to verzijo v tej igri.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 34 minutami:

Nič Sega je to kar lepo Atlus. Persona 5 royal bi moral bit fucking DLC ne pa nova igra in sem pač počakal na popust in jo kupil za 25€ al neki tazga niti pod razno pa ne kupim še PS5 verzije ker ne pridobiš dobesedno nič s to verzijo v tej igri.

se strinjam da bi to moral v najslabsem primeru biti dlc, ce sem posten bi lahko zadevo izdali kot zastonjski popravek (ff15 comes to mind) in sem isto naredil s cakanjem na razprodajo. pa meni se zdi da je atlus tako pozresen odkar ga sega prevzela. nisem mel prej filinga da nategujejo tako siroko.

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka

Nevem, jaz sem ga kupil za singleplayer ne mutli in mi je bil dober nakup (dobil sem ga ne neki razprodaji tudi, tako da ni bla polna cena).

Videl sem zgodbo od drugega dela naprej in je blo zabavno. Še najslabši mi je bil pravzaprav zadnji del v paketu, 4ka se mi zdi?

 

Pogrešam 5del ... in dokler ga ne preigram 6 nebom nabavljal. Tak da nova 20letna pavza? Zgodba sama gre pa navzdol, škoda. :( Pogrešam Cortano.

uredilo bitje darksaga
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...