Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Silent Hill 2 Remake - upam na najboljš, pričakujem najslabše. Od Blooper Teama mi je bil najbljši špil Layers of Fear, torej njihovi prvi resnejši špil, pa še to je dost v 6/10 coni haha. Blair Witch mi je recimo že bolj v 4/10 coni. Res držim pesti, da tole prileze na 6 ali 7, ker si SH2 to zasluži

Silent Hill Townfall - glede na to, da je Stories Untold hud indie gem, se veselim

Silent Hill Ascension je torej zgleda Until Dawn style igrica? Zelo za

Silent Hill F - nice, let's go, kraj in čas dogajanja mi je všeč, pa carsko mi je, da je scenarij napisal Ryūkishi07. Modelčka ne poznam, samo da v creditse napišeš "Ryūkishi07" si pač hardcore in imam visoka pričakovanja

Povezava do prispevka

Sicer pa nekega pretiranega zaupanja v to množično najavljanje igric nimam. V filmih se je obrestovalo točno samo pri Marvelu, dočim so ostale podobne scene a la DC filmi, un Universal Horror universe reboot etc. žalostno propadle 

 

Samo zgleda je to nova fora, da naenkrat najaviš 10 igric iz iste serije

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 36 minutami:

Silent Hill 2 Remake - upam na najboljš, pričakujem najslabše. Od Blooper Teama mi je bil najbljši špil Layers of Fear, torej njihovi prvi resnejši špil, pa še to je dost v 6/10 coni haha. Blair Witch mi je recimo že bolj v 4/10 coni. Res držim pesti, da tole prileze na 6 ali 7, ker si SH2 to zasluži

No description available.

Njihov zadnji špil je Medium, ki je grafično in zgodbovno material  za 7-8 ocene. Zadeva je na nivoju AA naslovov.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 40 minutami:

Ljudje že v osnovi nimajo več okusa. Saj to se že takoj vidi tudi na tako majhnem vzorcu, kot je ta forum.

To bi morali ljudje hodit k meni na kulturno šolo, kjer bi brali in razpravljali o Shakespearu, Božanski komediji in James Joycu. Po pol leta pa vrnem v družbo ljudi z visokim okusom, ki razvaljivajo po forumu in dajejo igricam ocene 2/10 v trenutno igram topicku. 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Lahko bi res naredili en tak Hernierjev bralni igralni krožek. Jaz prispevam kanapejčke z arašidovim namazom (za spolno moč!!). :) Še boljše  oz. lažje pa bi bilo online preko kakšnega zuma, 1x na teden recimo. Ekipa bi se pomoje hitro zbrala. 
/že iščem kamerico oz. bom kar GoPro namontiral.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Evo, še DFjev slam dunk na Gotham Knights lol

haha, what a shitshow

 

@Gatsu ,  večjih najav itak ni za pričakovat zdej ker se zdej pri Sonyju vse tempira na GoW:R

 

aja pa resno se govori, da bo Bungie spet oživil serijo Marathon. V kakšni obliki, ne vemo, ker je preveč različnih ugibanj (od sodelovalnega extraction shooterja, do proper prvoosebne streljanke). Jst se nagibam k večigralski zadevi...je pa bilo to verjetno v produkciji pred Sonyjevim nakupom, ampak ker ima Bungie poseben status in skor sigurno so predhodni projekti ostali v pipelineu.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Kero lepo presenecenje, sploh nisem vedel da danes izide nov Mario + Rabbids
Pa sploh noben se ne omenja cccc rumenjak :)
Koncno lahk spet odprasim Switch

 


PS: Na hitr sel cez reviewe, nej bi bla dobra nadgradnja enke. Jst sem bil sold ze samo z more of the same ker mi je res dogajala, tko da sem ze pljunil teh 60 vprasajev 

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka
seattle reče pred 10 minutami:

Kero lepo presenecenje, sploh nisem vedel da danes izide nov Mario + Rabbids
Pa sploh noben se ne omenja cccc rumenjak :)
Koncno lahk spet odprasim Switch

 


PS: Na hitr sel cez reviewe, nej bi bla dobra nadgradnja enke. Jst sem bil sold ze samo z more of the same ker mi je res dogajala, tko da sem ze pljunil teh 60 vprasajev 


Upam, da dobim jutri od jazbine :)

Povezava do prispevka

Jaz imam tudi naročenega pri Jazbini. Tudi še nisem dobil. Ampak se niti ne sekiram, če dobim špil z zamudo dan ali dve če je 25% popust ob izidu. Rade volje počakam. 

 

Prvi del je res must-play špil na Switchu. Sicer reviewe nisem bral ali gledal. Me pa veseli, da so odpravili največji problem prvega špila. Mario ni več obvezen v roosterju ter lahko imaš all Mario ali all Rabbids team.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
gojc reče Dne, 18. 10. 2022 at 12:45:

 

 

Še enkrat quotam, da se ne pozabi, da nas čez 1 uro čaka še en proper survival horror mini event :)

 

Včeraj je silent hill roba meni kr deliverala, ampak glede na Capcomove chopse sem pa prepričan, da bosta morebitna proper gameplaya od RE 4 R in RE 8 DLC / RE 8 v third person kameri še neskončno večji odlom

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...