Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2024]


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 7 minutami:

Jaz bi predvsem rad kakšne nove Leminge igral. Pa ne nekaj v 3D, ampak klasično retro 2D. Že samo da bi bile nove stopnje in sem zadovoljen.
Dočim od platformerjev (ki niso ravno moja najljubša zvrst) pa bi mi res sedel kak sodobni Rick Dangerous. Ali pa Lost Vikings (ta je bila sicer že bolj logistična, uh, lepi spomini) . 


Trine serija je Lost Vikingish, prijetna grafika in kul setting in uganke.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Na namizju imam Warm Snow, ki je fajn in kul kitajska roguelite poslastica,Xanadu Next, ki ga kanim preigrati, Gordian Quest ter aktualno poslastico, neke vrste zajebano scifi,turn based špilco imenovano Star Renegades, ki je malce podcenjena.

 

Zelo zelo uživam.

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 8 urami:

Pucam za nazaj... Life is Strange: True Colors
image.thumb.png.c6e7551dd604e4afd19d34048254c06e.png

 
Meni je bil ok (velik fan prvega dela in prequela Before the Storm), ampak mi je v TC res hecno, da se v enem zaspanem pocukrano idiličnem rudarskem mestecu v Koloradu (ki bi v resničnosti gladko volilo republikance) najde tolko enih ‘urbanih’ arhetipov - neodvisne radijske postaje in record shopi, ki vrtijo indie rock, lezbične alternativke, akademske kiparke z lastnim studiem, ki zraven furajo še cannabis shop… 

 

Tko najbolj fake ruralna naselbina, kar sem jo videl v igrah :D

Povezava do prispevka
Raz reče pred 18 minutami:

 
Meni je bil ok (velik fan prvega dela in prequela Before the Storm), ampak mi je v TC res hecno, da se v enem zaspanem pocukrano idiličnem rudarskem mestecu v Koloradu (ki bi v resničnosti gladko volilo republikance) najde tolko enih ‘urbanih’ arhetipov - neodvisne radijske postaje in record shopi, ki vrtijo indie rock, lezbične alternativke, akademske kiparke z lastnim studiem, ki zraven furajo še cannabis shop… 

 

Tko najbolj fake ruralna naselbina, kar sem jo videl v igrah :D

Severna obzorja, twin peaks... sam ni blo ne. 

Ampak Ajd. 

Najbolj me moti počasnost, vse se dogaja prepočasi. Mi je bil pa všeč LARP. :sorcerer:

Nisem pa še na koncu. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Oxenfree 1 in 2 sta biserja, ki jih lahko nekako primerjam z Life is Strange. (čeprav docela drugačni igri). 

Od "težkokategornic" pa Tell me Why od taistih avtorjev kot Life. Dobra igra, ki se (spet) dotika lezbičnogejevske itd. tematike. Citiram wiki:

Navedek

"Tell Me Why has been noted for being the first AAA video game to feature a transgender person as a main character." 


In neverjetno odlični Firewatch, ki je načeloma walking sim, ampak zna pričarati res dobro vzdušje.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ma dolgcajt, prvi dve (tri!) sta mi boljši. Neki ne potegne, al sem pa jaz izbirčen. Hči je zraven gledala, pa se je tud naveličala...pa predvsem zelo kratko, kar je sicer lahko tudi plus :D

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Prva sezona je meni najljubša. Sem preigral sam celo in še opazoval ženo do ene pete epizode, pol je pa dropala, ker res postane ful bedno

 

Season 2 sva pa skupaj preigrala prvo epizodo, ampak naju ni tako hookala, tako da nisva nadaljevala

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 5 urami:

Life is strange Colors sem zaključil, danes začnem s Syberia 3.
Tale Life je bil dost brez veze, ajd mal LGBT for to je pa to. 

men prva sezona bla kar uredu. 2ka so pa sm un demo igral. life is strange mislm.

 

syberio 3 pa folk pluva da se vn ne vidmo. 1 in 2ka epik. pa 4ko tud lajkajo. 3ko je pa zgleda smet. dej igraj pa sporoč če naj kupim na razprodaji.

Povezava do prispevka

Preigran Tangle Tower

 

Zelo simpaticen spil. Simpaticnega ga delajo lepa podoba, carska glasba, zelo dober voice acting, kjut glavna junaka, vzdusje. Ampak najbolj fascinantno mi je blo, da mata protagonista unikaten komentar na vsako malenkost, na katero kliknes, pa naj bo ta pomembna za zgodbo/uganke ali ne, in pa da ima vsak od 8 osumljencev unikaten komentar/odziv na vse predmete/profile oseb. Brez genericnih odgovorov v slogu pustolovscin. Kar pomeni, da je slo res ogromno dela in casa v te reakcije; sem prebral, da delajo dvojko, ki bo vecji spil, in da zaradi zahtev fanov spet delajo isto sceno, in da se kar mal tepejo po glavi, kaj jim je blo treba tega ze v enki heh. V glavnem respekt za ta aspekt.

 

Sicer v spilu raziskujes umor. Precesavas lokacije, zbiras dokaze, pogovarjas se z osumljenci. Na dostih mestih moras povezati zbrane dokaze/informacije v smiselne trditve, kar je kul narejeno. Za presekat je par puzlov v stilu Laytona. Za zajeb nisi kaznovan, dobivas namige v puzlah in na kateri lokaciji bi blo fajn se mal posnofat, tako da se je precej tezko zataknit in stvar zelo lepo tece. Konec se mi je zdel malo nahitro narejen in brezvezen.

 

All in all fajn simpaticen spil za presekat kaksne vecje spile. Rabil sem ene 5-6 ur. Enkrat letos pride dvojka, bo sigurno na mojem radarju.

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 14 urami:

men prva sezona bla kar uredu. 2ka so pa sm un demo igral. life is strange mislm.

 

syberio 3 pa folk pluva da se vn ne vidmo. 1 in 2ka epik. pa 4ko tud lajkajo. 3ko je pa zgleda smet. dej igraj pa sporoč če naj kupim na razprodaji.

Po par minutah bi rekel, da mi je grafika všeč, samo igranje pa niti ne. Zgodba pa še ne vem, začneš v bolnici in bi rad šel ven... 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Raz reče Dne, 5. 2. 2024 at 21:07:

 
Meni je bil ok (velik fan prvega dela in prequela Before the Storm), ampak mi je v TC res hecno, da se v enem zaspanem pocukrano idiličnem rudarskem mestecu v Koloradu (ki bi v resničnosti gladko volilo republikance) najde tolko enih ‘urbanih’ arhetipov - neodvisne radijske postaje in record shopi, ki vrtijo indie rock, lezbične alternativke, akademske kiparke z lastnim studiem, ki zraven furajo še cannabis shop… 

 

Tko najbolj fake ruralna naselbina, kar sem jo videl v igrah :D

Ne vem no, v Koloradu imajo ganđo že kr nekej časa legalizirano.

Drugače še nisem igral ...

Povezava do prispevka

Ja, glede trave sem tudi jaz zvedel kako leto nazaj, I guess ni tko iz trte zvito...

 

Sam vseeno mi je blo zaspano mestece v True Colors preveč kulisasto, v enki si imel vsaj nek umetniški/art kolidž, ki ga je obiskovala protagonistka, in je bla prisotnost vse sorte (tudi bogatunsko razvajene) mularije, ki eksperimentira z drogicami in se gre druge stvari, ki bi jo od take institucije pričakoval, logična.

 

 

Povezava do prispevka

sem probu open beto skull and bones. to zgleda, da bojo smeti, kjer se velik grinda. prva misija je, da pobereš akacijin les, ampak je spawn lesa server side in ma očitno precej dolg respawn timer in je blo vse pobrano, fural sem ladjo okol ene 20 minut brezveze. sam zbrisu. 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Ejga reče pred 10 urami:

Ne vem no, v Koloradu imajo ganđo že kr nekej časa legalizirano.

Drugače še nisem igral ...


Ja Kolorado je zanimiv, mesta sploh  Denver,  itak demokratska, ampak tudi kaka manjša mesteca najdeš liberalna in odštekana. So modra država, oba senatorja demokrata kot guverner. Zanimivo sploh ko se pa zapelješ malo severneje v sosednji Wyoming, tam pa že precej bolj zatohlo in konzervativno. V Kolorado verjentno se tudi veliko, sploh mladih in izobraženih preselilo, kvaliteta življenja in narava je res top, univerze,  industrija z visoko dodano vrednostjo, in itak boom z legalizacijo trave. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Kolega je šel na honeymoon za 3 tedne po Koloradu in teh okoliških državah z naravnimi parki in se je čist zaljubil v naravo. Zelo zelo zelo pohvalil zadevo, kao res top state za nekega hribovskega slovenca iz Polhovega Gradca, ki ima rad hribe, gore in harmoniko :D

 

Edino skurcal je da je asfaltirano absolutno vse da lahko tudi 300 kg momci pridejo na še tako zafukano goro, ni uno slovensko, ena kozja steza pa zajla iz stene zdaj se pa jebi :D

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Kolorado je res kul, ja brez problema prideš z avtom na 3700 metrov, in pol se gor mal po 4000m  sprehajaš dobesedno :)

 

Čeprav meni je Montana še bolj odštekana, divja in z noro naravo. Tam se lahko voziš in voziš, in ne srečaš nobenega, niti signala ni na telefonu (domačini imajo v avtu  deko, vodo, kanto bencina in puško).  Skoraj za 20x Sloveniji in milijon prebivalcev, težko že kakega temnopoltnega vidiš. Polno je tudi eni luštnih, malih, town-ov, tuki zelo bolj liberalna, kot je recimo Bozeman,  ki ga domačini kličejo kar Boz Angeles, ker se še s Kalifornije folk preseljuje, ker tako lepo. 

 

Tam tudi ni tako, da greš mal na hike, da bo kaj označeno, asfaltirano, itd. V Sloveniji greš dol po hribu, če se zgubiš,  pa kmalu kak pes začne nek lajat haha. Tam moraš biti pripravljen preživeti. In živali :confused:, mi smo s famili srečali grizlijevo družino na manj kot 100 metrov,  je bil kar adrenalin in imel roko skoz na bear sprayu. 

 

Ja vedno sem trdil kako je Slovenija najlepša na svetu, no tega ne trdim več :D, je med najlepšimi vsekakor..a ni edina.  

 

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 urami:

,ena kozja steza pa zajla iz stene zdaj se pa jebi :D

Tole smo šli lani septembra.
Noben od prjatlow mi ni povedal, da je do zadnjega vrha treba plezati po zajlah. Nič groznega, če se ne bi bal višine.

DSC_1920.jpg

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...