Skoči na vsebino

[GOTG] IGRA GENERACIJE - nominacije


Gost Chenier_

Priporočeni prispevki

Nominacije:

 

Red Dead Redemption 2

Doom Eternal

Prey

Dishonored 2

Resident Evil 2 Remake

INSIDE

SOMA

 

Supernominacija:  

 

Doom 2016

 

 

Na žalost je tu res kup očitno bomba naslovov, ki jih nisem igral, ker so console-only (GoW, TLOU 2, Bloodborne, Zelda: BOTW, Super Mario Odyssey...), ker se jih še nisem lotil, a jih mam na spisku/v libraryu (The Witness, Control, Titanfall 2, Death Stranding, Forza Horizon 3 in 4...) ali pa sem preprosto preveč pussy oz. mi delujejo kot nekaj, v kar se mi verjetno ne bi dalo vlagat stotine ur in/ali ogromno živcev (The Witcher 3, Dark Souls 3, Sekiro, Monster Hunter: World, Hollow Knight, Dead Cells, Celeste...).

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 17 urami:

 

 

Igre, ki se mi po občutku zdijo, da si zaslužijo biti na seznamu, ampak jih še nisem (pre)igral: Bloodborne, Sekiro, The Last Guardian, Nier: Automata.

 

Sem bil prepričan, da si Nier že igral. Obvezno sprobaj, pa vztrajaj do konca, ker začne počasi in skorajda na ''meh'' pol pa ko padeš notri vidiš, da je res nekaj posebnega in edinstvenega.

 

Bloodborne in Sekiro kajpak klasike, o teh ne bom zgubljal besed.

 

Pa plus dobiš, ker si dal MHW supernominacijo :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

To ja. Dvojni glas za underdoge al pa extra ghetto support špilu za kerga že itak veš da bo v nominaciji.

Ya --- to je nekako osnovna ideja super nominacije, da se boosta igrice, ki ni v izboru vseh (ala Zelda, Bloodborne, Witcher)

 

Obenem pa ima vsak eno super nominacijo, da se ne abusa

 

Morda bosta pri glasovanju za GOTY dve, bo treba videt, kako bo prišlo skozi :D  

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 11 minutami:

Morda bosta pri glasovanju za GOTY dve, bo treba videt, kako bo prišlo skozi :D  

Ja. Preden boš sestavljal tiste nominacije in anketo dobro premisli kake pogoje boš postavil, da bo ja vse kar misliš, da mora iti skozi... tudi res šlo in bo favorizirano :D Ne z glavo skozi zid, ampak sistematično treba to rešit.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

Ja. Preden boš sestavljal tiste nominacije in anketo dobro premisli kake pogoje boš postavil, da bo ja vse kar misliš, da mora iti skozi... tudi res šlo in bo favorizirano :D Ne z glavo skozi zid, ampak sistematično treba to rešit.

Hvala na izjavi komentarja. 

Povezava do prispevka

Nominacije:
-Bloodborne (za nagrado za vložen trud v špil sem na koncu postal ligenj...eh...ima pa definitivno vsaj enega od top šefov generacije)
-God of war ("boy")
-Red Dead Redemption 2 (zaradi pomanjkanja časa in mojega pretiravanja z obstranski mi zadevami, še nisem končal...vendar definitivno top zadeva in najboljši približek vesternu do danes...VR verzija mogoče? Mah, verjetno ne bi bilo dovolj dobro izvedeno)
-Horizon: Zero Dawn (skeptičen ob zagonu, a že to da sem ga dokončal pove dovolj)
-Dark souls 3 (če je kdo lvl1 solo uspel iti preko Midirja dobi za pir...ali čaj če je bolj po njegovem okusu)

-Sekiro ("My name is Gyobu Madafaka Oniva...." ...carsko)...telefon sam spremenil besedilo (Masataka), pa sem se odločil da ga bom kar pustil takole.
 

 

Super nominacija:
-The Witcher 3 (kot komplet zadeva zame nima konkurence)

 

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Zadnji dan NOMINACIJ 

 

Ajmo ajmo

 

Že oddane glasove bom začel seštevat nekje ob 12.00 danes (glasujete lahko do 23.59). Zato bi prosil, da če bi kdo še kaj korigiral že oddan glas, da to stori danes do 12.00

Povezava do prispevka

Nominacije:

- The Last of Us 2 (labodji spev generacije, čuti se koliko časa in dela je bilo vloženo v igro)

- God of War (vrhunski špil - nič za dodat)

- The Witcher 3 (kot celota monumentalno delo, škoda samo vsi posamični deli ne dosegajo vrhunske kvalitete...) 

- Sekiro: Shadows die Twice (nadgradnja mojega osebnega GOTG, vseeno pa ni pustil istega vtisa)

- Horizon Zero Dawn (šepa na kakšnem področju ampak kot celota zelo fajn)

 

Super Nominacija

- Bloodborne (Sekiro ima sicer meni malenkost boljši gameplay/boj, ampak gledano kot celota (dizajn, OST,...) mi je pa BB bolj sedel)

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...