Skoči na vsebino

[multi] The Witcher 3: Wild Hunt


Gost

Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 2 urama:

Glihkar sprobal, na 30fps mi ni igrabilno.

 

60fps je gladko ko prasica, ni frame dropov, izgleda fajn.

 

Žal je premikanje še vedno megaretardirano, upam da bo boj bolji od tistega epileptičnega napada keremu so rekli combat.

Ja sej to je to.. combat v kurcu.. to se najbolj bojim, plus mega tone texta za skipat medtwm ko gledas npcje v fris..

 

Ce ne drugo za testirat nov pc bo ql

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Ja sej to je to.. combat v kurcu.. to se najbolj bojim, plus mega tone texta za skipat medtwm ko gledas npcje v fris..

 

Ce ne drugo za testirat nov pc bo ql

 

Res ne razumem, pojdi nabijat From igre, ce ne znas anglesko pa pusti Witcherja ljudem, ki jih zanimajo zgodba, questi, liki in lore. Ali pa kaksne mmoje, tam so tudi meci in sciti ter carovnija, ce te to rajca.

 

 

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
planetarium reče pred 4 minutami:

 

Res ne razumem, pojdi nabijat From igre, ce ne znas anglesko pa pusti Witcherja ljudem, ki jih zanimajo zgodba, questi, liki in lore. Ali pa kaksne mmoje, tam so tudi meci in sciti ter carovnija, ce te to rajca.

 

 

ignoriraj ga, model je tečen za vsak drek

Povezava do prispevka

Witcherja jaz igram iz čisto drugih razlogov. Zato najverjetneje ne bom igral niti na hard, ker sem ga že itak komplet preigral. Sem pa nekoliko pozabil dolečene stvari in del zgodbe in bom igral zaradi tega pa da uživam v lepi pokrajini. Nor sem na te settinge - srednjeveški, vzhodnoevropski...

 

Če bi mi bilo full pomembno bojevanje, se ga niti ne bi lotil več nikoli.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

@Weraziel

Očitno moraš izbrati PS5 igro, ko DLjaš
 

Navedek

Guys, you need to download the PS5 version to use this feature it's not in the PS4 game. Hover over the game on the dashboard, press down and scroll over to "Free PS5 Upgrade" on the right and download the PS5 version. Alternatively, search for it on the store, click the change versions button and select the PS5 game. It's out midnight local time on the 14th for PS5 and a later date for Xbox. Stop leaving dislikes on the video because you played the PS4 version and got confused why you don't have PS5 version features, that's not my fault.

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 minuto:

Nimam sploh na voljo. Thanks CDPR, zelo gnile fore

 

Si ziher, da ni nič, če pritisneš one 3 pikice zraven naslova igre in ti odpre več možnosti? Jaz še nimam (verjetno jutri dobim), da bi preveril. Je pa nazadnje blo tako v Nioh 2 in sem moral imeti kar 2 ikoni v libraryu :confused: Ena je bla PS4, druga PS5. Tudi, če sem PS4 izbrisal, se je vedno znova namestila - to zato, ker je s ploščka blo. Ti vem, da maš digital, ampak izbira verzij ponavadi poteka na enak način.

Povezava do prispevka

Moral sem iti v store, odpreti najprej eno verzijo Witcherja, ni bilo nič, je pa ponujalo na desno Complete edition za 17.99. Sem vseeno gor kliknil pa je potem zastonj na voljo download.

 

Zarad tega sem celo tekmo zamudu :avadodo: ker sm se jebal pol pa raje šel naprej Dark Souls 2 igrat

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 3 urami:

 

Res ne razumem, pojdi nabijat From igre, ce ne znas anglesko pa pusti Witcherja ljudem, ki jih zanimajo zgodba, questi, liki in lore. Ali pa kaksne mmoje, tam so tudi meci in sciti ter carovnija, ce te to rajca.

 

 

Jaz sem reku, da je prevec texta, za moj okus, ne da ga ne razumem.. to pravilis ti, ker ne razumes slovensko ;)

 

Lep lp Bedniki

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Zajebavam te. Kdo danes ne zna anglesko no. Govorim o tem, da ste tecni s tem bojem.

 

Kot da bi jaz sel igrat Elden Ring in samo tekal mimo sovragov in pizdil nad tem, da je zanic, ker so dialogi bedni, zgodbe nic in liki neke abominacije brez repa in glave. Jaz si recimo zelim Elden Ring mehanik zdruzenih z Witcher 3 pripovedovanjem zgodbe. Pa mi zato vseeno prvi ni slaba igra.

 

Pac poudarek je drugje, ce ti to ne pase ne igraj. 

Povezava do prispevka

Včeraj končal White Orchard in še malo. 

Grafika je nora, prav wow sem bil ko sem prišel v Velen. 

 

Najljubša sprememba mi je v bistvu to, da Geralt hodi če samo malo premakneš gobico in ne začne polni šprint če jo samo pogledaš.

 

Kamera čez ramo mi je kul, Geralt je še vedno modeliran kot stop motion plastelin figurica iz čehoslovaške risanke 80tih, ampak bolje to kot default pov.

 

Boj me presenetljivo niti ne moti tolk, ampak sem šele na začetku in mi spastično izgledajoče dodganje in float niso začeli najedat - še. 

 

Kar se tiče ostalega, QoL spremembe pri hudu, inventarju in ostalem so dobrodošle. 

 

Good job Polaci so far.

 

Povezava do prispevka

Včeraj začel igrati PS5 updejtano verzijo igrice in po dveh urah igranja lahko potrdim, da je to še vedno brez konkurence daleč najboljša igra vseh časov.

 

Že samo uvodna sekvenca in uvodni del res vrhunsko predstavi določene like in setting v katerem se vse skupaj dogaja. Igralnost na performance mode pri 60 fps je odlična in tudi combat mi je nadvse všečen, daleč od kakih pasjih jajc.

 

Ampak kar pa naredi Withcer 3 najboljšo igro vseh časov pa so dialogi, liki, okolica in zgodba.

 

Prvi najbolj beden sidequest v špilu: neka stara mamica rabi svojo ponev iz zaklenjene bajte. Prvo spustim looka wtf kaj je to nek lajmerski quest. Babica na polno kvasa neke neumnosti in prvi Geraltov odgovor "Fascinating story, any chance it will end soon" v svojem pesimistično-sarkastičnem tonu. Se že začnem nasmihati, rečem fuck it in sprejmem quest. Takoj naslednji line "I have never taken a frying pan contract before" in že uživam v questu na polno. Potem pridem v bajto, tam nek umorjen čuvaj in neke sežgane pisma ki namigujejo na večjo zgodbo, ki se bo odkrila kasneje. Babici dam ponev pokasiam denar in veselo odkorakam v sončni zahod.

 

Torej prvi najbolj random side quest v celi igrici pa mu dam takoj 10/10 - danes sem še večkrat spomnil na čisto genialnost tega mini questa, ki je trajal vse skupaj 3 minute pa toliko cool stvari v njemu.

 

In točno to čarobnost ima Witcher, ki jo zame nima nobena druga igra. Posesa te v svoj svet in prav komaj čakaš kaj ti bo igra servirala, kaj se bo zgodilo z res dodelanimi liki in kakšne cool vrstice bodo povedali. Potegne te v svoj pravljični svet in ne spusti vse dokler ne ugasneš konzole. Sam vedno pizdim nad dolgimi razvlečenimi špili, ampak pri Withcerju mi je pa to mega prednost, noro srečen sem ko samo pomislim koliko noro kvalitetnega contenta me čaka za ponovno preigrati. 

 

Hands down najboljša igra ever made in po mojem tudi najboljši zabavno-domišljiski content ever made (vključno s knjigami, serijami in filmi). Moje sožalje vsem patetičnim plešastim spakam tukaj na forumu, ki ne prepoznajo te genialnosti najboljše igre vse časov. 

uredilo bitje Feget
  • Račka +1 8
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...