Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Arey reče pred 9 urami:

Haha jz že cel masten "ker bolan value, disney+ z gamepassom? Put on a strapon and fuck me in the ass" pol pa vidim da je samo 30dni trial in pol automatic renewal :avadodo: Ker neverjeten nateg hahahah :D

 

jst sm še zmer sore, ker mi NI jasno kako je lahko automatic renewal po TRIAL periodu INDUSTRY STANDARD. Če se ne navadiš minuto za tem, ko aktiviraš trial tud kenslat subskripcijo, si itak pečen.

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 39 minutami:

 

jst sm še zmer sore, ker mi NI jasno kako je lahko automatic renewal po TRIAL periodu INDUSTRY STANDARD. Če se ne navadiš minuto za tem, ko aktiviraš trial tud kenslat subskripcijo, si itak pečen.

Voyo bojda ne pusti skenslat prva dva tedna :rofl:

Povezava do prispevka

Dajte že začet pisat :D Btw a imate vsi series x naročene? Se je kdo odločil za s?

 

pismo na gamepassu so najavli tetris connect, celo jebeno življenje sem sovražil tetris in to vse do tetris effecta, pol ure na vr in očitno mi je možgane scvrlo, da bi zdaj samo to nažigal, vsak jeben večer vsaj 1 ura tetrisa, gabim se sam sebi, če bom na stara leta začel drkat še kak call duty, me lahk en pride ustrelit :S

Povezava do prispevka

Jaz sem se premislil, sem hotel it v Mullerja danes, pa sem podlegel in prednaročil in plačal na IgaBibi... dvomim, da bodo danes dostavili, ker pač v sLOLveniji plačano prednaročilo ne pomeni tudi garancijo za dostavo na dan izida... ajd štekam, da ne bo robe, ampak potem en pobiraj pred naročla, ampak pač naročilo, ko bo bo!
Sicer še vedno upam na presenečenje... :fun:
Isto "neumnost" (plačal prednaročilo na IgaBibi) sem naredil s PS5, ker mi moj kontakt ni uspel zagotoviti dobave in sem se pač zanašal samo nanj... :( bo že nekako, sej ne gori voda.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
shure reče pred 9 minutami:

A kontroler ostane v škatli?

 

Kontroler zih vzame ven in ti proda samo konzolo, sej itak lahko uporabš X1 gamepad ;) Pa Gamepass zastonj en mesec tud vzame ter oboje proda posebej. Pač klasični playgame. 

 

 

  

Bessie reče pred 36 minutami:

Jaz sem se premislil, sem hotel it v Mullerja danes, pa sem podlegel in prednaročil in plačal na IgaBibi... dvomim, da bodo danes dostavili, ker pač v sLOLveniji plačano prednaročilo ne pomeni tudi garancijo za dostavo na dan izida... ajd štekam, da ne bo robe, ampak potem en pobiraj pred naročla, ampak pač naročilo, ko bo bo!
Sicer še vedno upam na presenečenje... :fun:
Isto "neumnost" (plačal prednaročilo na IgaBibi) sem naredil s PS5, ker mi moj kontakt ni uspel zagotoviti dobave in sem se pač zanašal samo nanj... :( bo že nekako, sej ne gori voda.

Čaki mal a niso včer poslal naprej, sej so se hvalil da imajo robo?

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...