Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@Avion Imam nekje ja, mislim da mam slike tudi po sklopih, je blo dosti tega. Samo se ne spomnim več čisto kje so. Seznam in slike, knjige so v kleti heh.

 

@Slinch Večino jih je prodajala moja sestra, ker nimam preveč živcev zato. Ampak polovica je bla čez 600Eur tak, da se ne pritužujem. Mislim da so ble FB grupe, jaz nimam FB tak da, ja bolha mi ostane. :)

Razmišljam pa da bil dal stripe na ebay al nekam (Star wars - dark horse). Vidim da tam držijo visoko ceno, samo kolko je realna.

Povezava do prispevka
darksaga reče Pravkar:

Razmišljam pa da bil dal stripe na ebay al nekam (Star wars - dark horse). Vidim da tam držijo visoko ceno, samo kolko je realna.

 

Ebay ima razdelke "sold listings" ali nekaj takega, kjer lahko pogledaš izdelke, ki so se dejansko prodali. Tako da dobiš boljši filing, po kateri ceni se prodaja

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 30. 9. 2020 at 17:41:

Me je pa enkrat skoraj malo "ruknilo", ko sem naročil kitajsko.. In je pripeljala (itak da z avtom) ena res luštna in top urejena kitajka. Pa nisem fan aziatk, ampak ta je je bila res cute. In niti malo ne kot tisti dostavljalci v trenirkah ... Marsikdo bi si lahko vzor vzel. :)  
Evo slike:
kitajska_papica.jpg.a249138539e674fa0c4d1de494d21838.jpg

 

In še najboljši post v drugi inkarnaciji Gostilne (prejšnja je bila na predkoronskem forumu)

 

Vsa čast in slava 

Povezava do prispevka

Pa itak je predobra fotka. Tudi kako model z eno roko podpira vrečko s hrano, kot da gre za neko plaketo s prvim mestom, ne pa za cheap kitajsko hrano. Pa njen nasmeh in DaCapova roka na ramenu. Pa da je tip rahlo overweight in v trenirki. Vse je perfect res, o tej fotki se je v antični Grčiji prerokovalo IMO, samo pravo zgodbo moramo najt

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka
darksaga reče pred 51 minutami:

@Avion Imam nekje ja, mislim da mam slike tudi po sklopih, je blo dosti tega. Samo se ne spomnim več čisto kje so. Seznam in slike, knjige so v kleti heh.

 

@Slinch Večino jih je prodajala moja sestra, ker nimam preveč živcev zato. Ampak polovica je bla čez 600Eur tak, da se ne pritužujem. Mislim da so ble FB grupe, jaz nimam FB tak da, ja bolha mi ostane. :)

Razmišljam pa da bil dal stripe na ebay al nekam (Star wars - dark horse). Vidim da tam držijo visoko ceno, samo kolko je realna.

Ja dej objavi seznam/fotke, mogoce bomo tu na forumu kaj nasli?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...